Dubai puhkus

Dubai puhkus

23.02.20 - 01.03.20
 Hind al 1099
Ooteleht
Germalo Reiside ekskursioonid toimuvad eesti keeles. Palume ekskursioonid ette tellida enne reisi! Kohapeal tellides on kõik ekskursioonid 5% kallimad ning ekskursioonile pääs sõltub vabade kohtade olemasolust! Ekskursioonid toimuvad juhul kui on vähemalt 15 soovijat. Germalo Reiside kontoris enne reisi!

Tasulised sissepääsud ei sisaldu ekskursiooni hinnas ning makstakse kohapeal.
Muuseumide ja tasuliste sissepääsude hinnad võivad muutuda olenemata reisikorraldajast.

Abu Dhabi

Hind
100
Suundume Araabia Ühendemiraatide pealinna Abu Dhabisse, mille nimi pärineb legendist, eesti keelde tõlgituna tähendab see gaselli isa. Tõeliselt kaunist, roheliste aedade linna, kutsutakse sageli ka Lähis-Ida Manhattaniks. Kuid moodsate pilvelõhkujate kõrval kõrguvad minaretid. Abu Dhabi on suur emiraat, laiudes lausa 86% terve riigi ulatusest. Ekskursiooni käigus näeme ligi saja kupliga ehitud emiraadi paleed, mida kasutatakse hotellina. Näeme kuulsat Uniooni väljakut, mis on dekoreeritud Ühendemiraatide kommetest lähtuvalt. Võimalusel külastame Sheikh Zayedi nimelist mošeed, mis on maailmas suuruselt kolmas, mahutades 40000 inimest. Ehitusega realiseerus idee maailma ühtsusest, mis väljendub juba materjalide valikus,  kasutusel on marmor, kuld, poolvääriskivid, kristallid ja keraamika (külastusel palume tähelepanu pöörata riietumise nõuetele). Sõidame mööda rannikut ning imetleme kauneid vaateid merele. Võimaluse külastame traditsioonilist külakest, mis loodi, et kohalikud noored ei unustaks oma päritolu. Ühtlasi avaneb võimalus külastada luksuslikku kaubamaja Abu Dhabi Marina.
Info: Louvre muuseum 62AED

Dhow laevakruiis õhtusöögiga

Hind
60
Info: Ettetellimisel ja tasumisel / Lastele lisasoodustusi ei rakendu
Kestus: u 2 tundi

Dubai, Burj Khalifah pilvelõhkuja

Hind
100
Täna tutvume Dubai vana ja uue linnaosaga. Vanalinna keskuseks on Deira, mis on koondunud ümber turu. Dubai uues linnaosas kõrguvad põneva arhitektuuriga pilvelõhkujad. Omaette vaatamisväärsuseks peetakse maailma suurimat Dubai kaubamaja, kust võib leida lausa 1200 erinevat poodi. Burj Khalifah pilvelõhkuja on maailma kõrgeim hoone olles Dubai uue linnaosa keskuseks. Ehitis on tekitanud maailmas palju uudishimu ning huvi. Majal on 160 korrust, meie sõidame 124. korrusele, kust avaneb imeline vaade tervele linnale. Tutvume Dubai vanimate hoonetega Bastakiya kvartalis, mis on oma nime saanud Lõuna-Iraanist Bastakist pärit Pärsia kaupmeeste järgi. Külastame 180 aasta vanust Al Fahidi kindlust, kus hetkel tegutseb Dubai ajaloo muuseum. Võtame ette paadisõidu mööda Dubai jõge traditsioonilise Abra paadiga. Külastame Dubai kuulsaid turge – vürtsiturgu, tekstiili- ning kullaturgu. Vaatame maailma luksuslikumat hotelli Burj Al Arabi.
Info: Privaatne Abra takso koos Dubai muuseumiga ja Monoreil 10 € (kogutakse kogusummana) / Bur Khalifa pilet 40 € (ettetellimisel ja tasumisel kuu enne reisi)

Ekskursioon Musandami poolsaarele

Hind
135
Soovijatega sõidame Musandami poolsaarele, mis tõlkes tähendab fjordide maa. Dibba Al Byahi kalurikülast alustame kruiisi, mille jooksul näeme mägede vahele surutud kohalikke kalurikülasid ning imelist loodust.  Soovijatel võimalus snorgeldamiseks. Kruiisi hinnas sisaldub lõunasöök. 
Info: Ettetellimisel ja tasumisel, sisaldab lõunasööki. Palume meile teatada passinumber koos tellimusega! / Hind kuni 10. a lastele 120 €
Kestus: terve päev

Safari

Hind
65
Safari täis põnevust ning idamaist maagiat. Safari jooksul imetleme Dubai kõrbe ning soovijatel on võimalus proovida ühte omapärast sporti maailmas – liivalauatamist!
Info: Ettetellimisel ja tasumisel, sisaldab sööki. / Hind kuni 10. a lastele 55 €