Seišellid

Seišellid

29.12.2023 - 07.01.2024
 Hind al 2999
Broneeri
Meie reisidel teenindavad Teid targad ja laia silmaringiga eestikeelsed giidid ning hoolivad reisijuhid. Reisi meeldivaks kulgemiseks oleme välja valinud hea tasemega hotellid. Meie reisijuhid jagavad soovitusi söögikohtade osas ja annavad nõu muude küsimuste korral.
Anname endast kõik, et veedaksite kvaliteetse ja täisväärtusliku puhkuse!

Seišellid eraldusid vanast mandrist juba 75 miljonit aastat tagasi, mis avas tee unikaalse looduskeskkonna kujunemisele. Inimesed asusid siia alaliselt elama alles 18. sajandil, jättes nii loodusele võimaluse säilitada omapära meie ajastuni.  115 saart jagunevad  looduslikult kahte rühma: graniitsaared ning korallsaared. 459 km²-st on pea pool ühel või teisel moel looduskaitse all, siia mahub kauneid orgusid, kuni 900 m kõrguseid mägesid, piltilusaid randu läbipaistva veega ning kõikjal vaatab meile vastu mitmekesine õkosüsteem. Saartel kasvab 6 kohalikku palmiliiki, nende hulgas kuulsaim seišellipalm oma maailma suurima seemnega, üle 700 muu õitsva taime, muude hulgas meduuspuu, siin elab 250 linnuliiki, neist ligi 80 kohalikku liiki, merikilpkonnad  ja hulgaliselt muud mereelustikku.
Harmoonia  on sõna, mis iseloomustab parimal moel kohalikku ühiskonda: sõbralik naeratus, viisakas suhtlemine ja maitsev kreooli köök loovad sobiliku kooskõlalise tausta loodusele. 
Järgnege oma kujutlusvõimele kaugete horisontide taha, kus on ootamas kaunid palmisaared kividena India ookeanis. Oma reisi jooksul külastame kolme ainulaadset pärlit – Mahé, La Digue´i ja Praslini saart, kus elab suurem osa Seišellide 92000 elanikust, lisaks on võimalik valikekskursiooni käigus külastada veel kahte saart.
Parim mida loodusel pakkuda on!

Lugege Seišellide kohta lähemalt siit >
Lugege meie giidide kohta lisaks siit >

Reisil saavad osaleda nii vaktsineeritud kui vaktsineerimata reisijad.
Riiki sisenemiseks järgmised reeglid:
* Kõik reisijad peavad enne reisile minekut taotlema reisiluba ametlikul valitsuse veebilehel 
https://seychelles.govtas.com/Reisiloa vormistab Germalo Reisid. Luba on tasuline, 20 eur. 
Kinnitus tuleb e-mailile u 9h jooksul taotlemisest. Reisiluba tuleb välja trükkida ja kaasa võtta. Reisiloa taotlemiseks on vaja üles laadida teenuste kinnitused, passikoopia ja passifoto suuruses digitaalne pilt. Palume meile saata korrektne passikoopia üleslaetuna ja dokumendifoto (jpg) ning vaktsiinipass (www.digilugu.ee). 
* Kõik reisijad peavad Seishellidelt lahkudes vormistama elektroonilise loa (luba on individuaalne) allolevalt lingilt 
Seychelles Electronic Border System (govtas.com)
Luba maksab 10 eur. 

Reisikava

1. päev LEND TALLINN-ISTANBUL-SEIŠELLID
Kogunemine kell 10:30 Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis infoletist vasakul asuvas kassas, kus väljastatakse reisijatele vajalikud reisidokumendid.
Lend Tallinn-Istanbul kell 12:40-17:20, lend Istanbul-Seišellid kell 02:10-10:55 (kohalikud kellaajad, lennunumbrid TK1422 ja TK748). Palume kontrollida reisi väljumise kellaaegu vahetult enne reisi!

2. päev SAABUMINE SEIŠELLIDELE, MAHE EKSKURSIOON 
Hommikul saabume Seišellidele kell 11:05. Esimeste eurooplastena märkasid saari portugallased 16. sajandil, neile järgnesid juba inglased, prantslased ja jälle inglased, alates aastast 1976 on Seišellid iseseisev riik. Mahé on Seišellide suurim saar, olles koduks rahvusvahelisele lennujaamale, sadamale ja ühele maailma väikseimale pealinnale Victoriale. Mahé saarel elab 80% kogu elanikkonnast. Victoria on Seišellide majanduslikuks ja kultuuriliseks keskuseks, kus on  lai valik suurepäraseid restorane ja kohvikuid. Victoria linn on oma nime saanud Inglise kuninganna järgi, kõik inglisepärane on saarel väga armastatud. Linna keskel seisab isegi Big Ben ning liiklus on vasakpoolne.
Siinsed elanikud on nagu hea kokteil, mis koosneb elurõõmust, inglaslikust vaoshoitusest ja aafriklaste eksootilisest välimusest. Saarel puuduvad põliselanikud, rahvastik on pärit peamiselt Aafrikast, Aasiast ja Euroopast. 
Teeme lühikese jalutuskäigu kesklinnas.  Külastame botaanikaaeda tutvumaks endeemse ja eksootilise taimestikuga. Viimane peatus ja kohv Eden Islandil – Victoria suurima kinnisvaraprojekti kaunil kaldapealsel. 
Majutus: hotellis Valmer*** seitsmel järgneval ööl hommikusöökidega

3. päev  PUHKUS MAHEL - AASTAVAHETUS
Vaba päev puhkuseks. Siinne veealune paradiis lausa kutsub snorgeldama või sukelduma. Koohalikud turud kutsuvad käsitsi valmistatud suveniire ostma ja rahvuspargid matkama.  Mahe suurimad vaatamisväärsused on rannad ja loodusmaastikud. Kõige kuulsam rand on kirderannikul asuv Beau Vallon. Tänu pehmele liivale ja läbipaistvale veele on see täpselt selline rand, mida võiksite näha puhkusebrošüüri kaanel. Mahes on palju külasid. Tänu heade teedevõrgule ja usaldusväärsele ühistransporditeenusele on lihtne ühest kohast teise liikuda. 

Mis saaks olla erilisem, kui uus aasta vastu võtta ekvaatori all? Head uut aastat! 

4. päev -  8. päev  PUHKUS MAHEL 
Võimalus avastada saart iseseisvalt ning nautida puhkust imelistel randadel. 
 
9. päev VABA HOMMIK MAHE SAAREL  
Õhtul suundume lennujaama. Lend Seišellid-Istanbul kell 23:15-06:25 (kohalikud kellaajad, lennunumber TK749).

10. päev LEND ISTANBUL-TALLINN
Lend Istanbul-Tallinn kell 09:15-11:50 (kohalikud kellaajad, lennunumber TK1421). Tere tulemast tagasi koju!

Reisi hind

2999 €**
* Superoodushind kehtib kõikidele uutele broneeringutele kuni 02.10.2023. Hinnale ei rakendu teised lisasoodustused.

3399 €* / 3577 €

Majutus

Hotell Valmer Resort 

Majutus deluxe villas hommikusöökidega
0.4 km merest
Bassein
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Konditsioneer
Soodustus lapsele 4-12a lisavoodil, majutudes koos kahe vanemaga
600€
Hotell asub Mahe saarel Baie Lazare rannikul. Hotelli restoran ja baar pakuvad nii kohalikke kui rahvusvahelisi hõrgutisi ning jooke. Lastele on eraldi mänguväljak. Hotellis on bassein, jõusaal, lisatasu eest pakutakse spaa teenuseid. Majutus deluxe villades, mis on 65 m suurused. Kõigis villades on rõdu, konditsioneer, dušš/wc, veekeedukaan, TV, istumisnurk. Vannituba on varustatud fööni ja tualett-tarvetega. Hotellis on võimalik broneerida paadiekskursioone. 
http://www.valmerresort.com

Hind sisaldab

Hind sisaldab:
 • lennupiletid  Tallinn-Istanbul-Seišellid-Istanbul-Tallinn (Turkish Airlinesi liinilennud)
 • Lennujaamamaksud, käibemaks. Lennujaamamaksud võivad muutuda olenemata reisikorraldajast!
 • Transfeerid hotelli ja tagasi
 • Giidi/reisisaatja teenused, eestikeelsed ekskursioonid ja reisiteenindus kogu reisi vältel
 • Tutvustav Mahe ekskursioon
 • Majutus hotellis vastavalt programmile (2-in toad), 7 hommikusööki, 1 õhtusöök
 Lisakulud:
 • Ühene majutus hotellis 1000 €
 • Tervisekindlustus € kuni 69 a (vanematele kõrgem tariif). Lisainfo reisikindlustuse kohta Germalo Reiside kontorist. Soovitame kindlasti vormistada ka reisitõrkekindlustuse!
 • Reisiloa vormistamine 20€ (rakendub kõigile reisijatele)
 • Botaanikaaia pilet
Hind ei sisalda sissepääsupileteid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele.

Lisainfo

Lennuinfo Turkish Airlinesi liinilendudel:
Äraantav pagas: reisijal on õigus kaasa võtta äraantav pagas kogukaalus kuni 23 kg. 
Käsipagas: reisija tohib lennuki salongi kaasa võtta ühe käsipagasi ühiku. Käsipagasi ja isiklike esemete kogukaal võib olla kuni 8 kg ja maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 55x40x23 cm. Käsipagasis ei tohi olla keelatud esemeid. Vedelikke ja kreeme võib olla käsipagasis alla 100 ml pakendites, kokku kuni 500 ml.
Toitlustus lennul: hinnas sisaldub soe toit ja joogid. 
 
Oluline info 
Miks minna?  
 • Esiteks – tegemist on tõeliselt eksklusiivse sihtkohaga – siin käib aastas vaid 300000 turisti (0,02% kõikidest välismaal puhkavatest turistidest maailmas);
 • Teiseks – siin on suurepärased võimalused rannarändluseks  - igal saarel on palju randu, mis kaetud hästi peene korallidest tekkinud liivaga, rannad asuvad lähestikku ning kui ühe saare randadest saab küll, võib kergesti liikuda järgmisele saarele;
 • Kolmandaks – suurepärane valik tegevusi ookeanis – snorgeldamisest rikkaliku mereelustiku nautimiseks kuni süvakala püügini; 
 • Neljandaks – palju võimalusi puhata matkaradadel unikaalses looduses.
 
Raha
 • Seišellid on hinnatasemelt suhteliselt kallis.
 • Suuremates asulates on pangaautomaadid ning aksepteeritakse eelkõige VISA ja MASTER krediitkaarte.
 • Seišellidel kehtib ruupia SCR, 1 EUR = u 13,8 SCR. Kaasa soovitame võtta EUR või USD.
 • Jootraha andmine ei ole laialt levinud ning sõltub Teie soovist.
 • Maksuvabalt võib riiki viia: - 200 sigaretti või 250 g tubakat, 2 liitrit kangemaid alkohoolseid jooke ja 2 liitrit veini.
Kliima
 • Kliima on troopiline. Keskmine temperatuur on 26–28 °C, sademeid keskmiselt 2400 mm, mägedes kuni 4000 mm aastas. Kontrastid aastaaegade vahel on väikesed.
Elekter
 • 220-240 volti, vajalik adapter (Briti otsik).
Muu
 • Vastavalt rahvusvahelistele hotellireeglitele toimub check-in hotellitubadesse alates kell 14:00 ja check-out kell 10:00.
 • Reisile eelnevalt palume konsulteerida reisimeditsiini kabineti arstiga, lisainfo www.reisivaktsiinid.ee.
Jätame endale õiguse teha reisikavas muudatusi!

Viisa ja dokumendid

Eesti kodanikud võivad viibida Seišellidel viisavabalt kuni 90 päeva 180 päeva jooksul.

Seišelli rahvusvahelisel lennuväljal tuleb taotleda sissesõiduluba, milleks on vaja esitada järgmised dokumendid: 
 • pass - peab kehtima vähemalt kogu reisi vältel
 • edasi-tagasi piletid
 • piisavad rahalised vahendid
 • lennupiletid
 • laevapiletid
 • hotellikinnitus
29.12.2023 - 07.01.2024
 Hind al 2999
Broneeri

Vaata reisist pilte

Kliendid meist

R
Riina Raaga
Tänan Germalot ja Raivot! Lõuna - Korea ja Taiwani ringreis ( 2023) oli täiuslik. Reisijuht Raivo põhjalik, asjatundlik ja kannatlik. Suurepärane reis, kes soovib ka põhjalikumaid teadmisi koguda, soovitan minna. Raivo ei jäta ühtegi küsimust vastamata.
E
Ene ja Elmo
Suur-suur tänu imelise puhkuse eest, Mirjam! Kevadine Madeira-reis, esimene Germaloga, oli nii-nii mõnus (giidiks Mirjam), et reisides nüüd Gran Canariale oli juba lihtsalt teadsime, et veedame jälle täiusliku puhkuse. Mirjam on nii meeldiv, professionaalne, reisid kulgevad nii sujuvalt, huvitavalt. Juba kiikan järgmisi... Kõike head soovides Mirjamile ja samuti Germalole! Kohtumiseni!