Austria - Baierimaa - Tšehhimaa

Austria - Baierimaa - Tšehhimaa

22.07.2021 - 29.07.2021
 Hind al 888
Broneeri

Meil on hea meel pakkuda Teile reisi, mis viib Teid Austria ja Baierimaa kaunimatesse paikadesse – Viini, Salzburgi ja Münchenisse. Meie reis Kesk-Euroopasse pakub veelgi rohkem – kuninglikud lossid, Baierimaa külad ja kirikud.

Lugege meie giidide kohta lisainfot siit >

Reisikava

1. päev OTSELEND TALLINN - VIIN, PRAHA
Kogunemine  Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis infoletist vasakul asuvas kassas, kus väljastatakse reisijatele vajalikud reisidokumendid.
Otselend Tallinn-Viin 06:45-08:05 (lennunumber BT207, kohalikud kellaajad). Palume kontrollida kogunemise ja väljalennu aega ka vahetult enne reisi!
Sõidame Prahasse, peatudes teel lõunasöögiks. Linnaekskursioon Prahas: Hradcany linnaosa võimsa kuningalossiga. Püha Vituse katedraal, Presidendipalee, Kuldne tänav, Mala Strana, Karlovi sild ja vanalinn Stare Mesto. Raekoja plats ja kuulus kellamäng. Külastame Praha juudi linnaosa Josefovi.  Majutus kahel järgneval ööl hotellis Bologna**** või sarnane.

2. päev KARLSTEJN - PRAHA
Hommikusöök. Väljasõit Karlstejni lossi, mis ehitati 14. sajandil kuninglike väärisesemete, reliikviate ja kroonijuveelide hoidmiseks. Lossi keskmes asub kullatud seintega Püha Risti kabel, kaetud poolvääriskividega ja 127 pühaku pildiga, mis kuulub maailma suurimate gooti paneelmaalide kogu hulka. Naaseme Prahasse.  Soovijatele õhtune laevasõit mööda Vltava jõge koos õhtusöögiga.  Laevasõit mööda Vltava jõge on suurepäraseks viisiks tutvumaks Praha linnaga – vee pealt avab linn end külastajatele hoopis teise külje pealt. Näeme ilusaid panoraamvaateid kaldapealsetele ja kuningalossile, samuti pakub elamuse kaunilt valgustatud Karlovi sild.

3. päev PLZEN - MÜNCHEN
Hommikusöök. Peatume Plzeni linnas. Meie teekond jätkub Münchenisse. Tänase päeva veedame siin Baierimaa pealinnas. Seejärel jalgsi linnaekskursioon: Frauenkirche, uue ja vana raekojaga Marienplatz, Neuhauseri tänav, teatiinide kirik ja kuningate residents.  Majutus Müncheni kesklinnas hotellis*** või sarnases.  München on laiale maailmale tuntud kui kultuuri- ja meelelahutuslinn. Õhtul külastame soovijatega Müncheni kuulsat õllesaali Hofbräuhausi ning võib proovida Baierimaa spetsialiteete – valget vorsti ja nisuõlu.

4. päev BAIERIMAA KÜLAD
Hommikusöök. Meie teele jääb kuulus Ettali klooster, mis on tuntud ka oma benediktiini poolest. Kaunis passiooniküla Oberammergau on justkui pilt muinasjuturaamatust. Majad on uhkelt kaunistatud ja maalitud, küla keskväljakul võib tihti näha toredates nahkpükstes kohalikke mehi omavahel juttu puhumas.  Peatus kauni rokokoo palverännukiriku Wiesi juures. Majutus Baierimaal hotellis** või sarnane.

5. päev LUDWIGI LOSSID - SALZBURG
Hommikusöök. Päeva naelaks kujuneb kindlasti Ludwig II imepärase Neuschwansteini muinasjutulossi külastamine. See on suurepärane näide ühe isiksuse fantaasiatest, mõttemaailmast, julgusest teistest erineda. Lossi lähedal kuristiku kohalt Maria sillalt avaneb suurepärane vaade Neuschwansteini lossile. Seejärel külastame Ludwig II ehitatud Linderhofi lossi, mille valmimisel oli üheks eeskujuks prantslaste päikesekuningas Louis ning Versailles loss. Edasi jõuame juba Salzburgi ning teeme linnaekskursiooni selles kuulsas Mozarti linnas. Vaatame vürstpiiskoppide residentse, Mirabelli aeda, jalutame keskaegses vanalinnas, kus kaasaegsed hooned vahelduvad suurepäraste barokkehitistega. Majutus Baierimaal hotellis*** või sarnases. 

6. päev KÖNIGSSEE - KEHLSTEIN - VIIN
Hommikusöök. Külastame Berchtesgadeni Rahvusparki, Euroopa ühte ilusaimat piirkonda. Vaatame Saksamaa idüllilisimat paika - kristallpuhast Königssee järve, mis on paljudele tuttav tänu postkaartidele. Soovijatele pakume paadisõitu järvel. Tõuseme kohaliku bussi ja liftiga 1834 m kõrgusele Kehlsteini tippu, mis on tuntud kui Hitleri ”Kotkapesa”. Seejärel sõidame Austria pealinna Viini. Majutus hotellis Post*** või sarnane.

7. päev VIIN
Hommikusöök. Teeme tutvust selle maailmakuulsa kultuurimetropoliga. Viin on ühtlasi vana ja uus, Viin armastab kunsti ja Viin armastab elu – nii kõlab ka üks Viini motodest. Esmalt jalutame linnakalmistul. Seejärel vaatame kuulsat Hundertwasserhausi. Hundertwasser hindas kõrgelt loomingulist ehitusvabadust ja kooskõla loodusega. Austria kaasaegse arhitektuuri üks silmapaistvamaid figuure oli oma kaasaegsete arhitektide poolt pigem alahinnatud, ent täna on mitmed tema teosed Viini tuntuimad vaatamisväärsused. Seejärel jalutame vanalinnas - keisrite residents Hofburg, hilisgooti Püha Stephani toomkirik, Hispaania Ratsakool. Jalutame Grabenil, mis on kujunenud moodsaks ostupiirkonnaks - purskkaevud ja barokne katkusammas. Miks mitte minna Sacheri kohvikusse ja proovida kuidas maitseb tõeline Sacher tort?

8. päev VIIN-TALLINN LEND
Transfeer lennujaama. Otselend Viin-Tallinn 09:10-12:25(lennunumber BT208).

Reisi hind

 888 €*/  935 €
 Soodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele.

Hind sisaldab:
 • Lennupiletid Tallinn-Viin-Tallinn (Air Balticu liinilennud)
 • Lennujaamamaksud, käibemaks
 • Majutus hotellides*** (2-in toad) vastavalt programmile hommikusöökidega
 • Eestikeelsed ekskursioonid vastavalt programmile 
Lisakulud
Lisatasu eest on võimalik:
 • Ühene majutus hotellides 210 
 • Tervisekindlustus al 8,65 €, maksumus sõltuvalt vanusest (kuni 65a, 65-80a kallim tariif, lisainfo reisikindlustuse kohta). Soovitame vormistada ka reisitõrkekindlustuse!
 • Toitlustus lennukis pardamenüü alusel

Lisainfo

Hind ei sisalda sissepääsupileteid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele.
Muuseumide ja teiste objektide hinnad:
 • Karlsteijn loss 340 CZK
 • Laevasõit Prahas 1000 CZK 
 • Neuschwansteini loss 13,50 €
 • Linderhofi loss 8 €
 • Paadisõit Königsseel 14 €
 • Kohalik buss+lift Berchtesgadenis 16 €
 • Kontsert Viinis al 50 € (individuaalne pilet)
 • Piletite hinnad võivad muutuda olenemata reisikorraldajast!
Oluline teada:
Soovitame reisirahaks arvestada vähemalt 250 € ning samuti vahetada Tšehhi kroone
 
Lennuinfo Air Baltic liinilendudel
Äraantav pagas: reisijal on õigus kaasa võtta üks äraantav pagas kaaluga kuni 20 kg ja mille kolm mõõdet (laius + kõrgus + sügavus) ei tohi ületada 158 cm (nt 30x50x78 cm). 
Käsipagas: reisija tohib lennuki salongi kaasa võtta ühe käsipagasi ühiku. Käsipagasi ja isiklike esemete kogukaal võib olla kuni 8 kg ja käsipagasi maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 55x40x23 cm. Käsipagasis ei tohi olla keelatud esemeid. Vedelikke ja kreeme võib olla käsipagasis alla 100 ml pakendites, kokku kuni 500 ml.
Toitlustus lennul: lisatasu eest pardamenüü alusel. 
Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.
PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!
22.07.2021 - 29.07.2021
 Hind al 888
Broneeri

Vaata reisimarsruuti

 • Austria - Baierimaa - Tšehhimaa

Vaata reisist pilte

Kliendid meist

H
Helgi
Palju-palju Tänu Lugupeetud GERMALO. Hinge liigutav ettevõtmine! Tõesti parimad tunded ja lootused üle pikkade rusuvate nädalate! Sõprade tervitused eksootilistest maadest on tõesti super!. Kõik pole veel kadunud-elame ja REISIME!
K
Kaie
Suured tänud Kreetele, kes tegi kõik ära, endal polnud vaja millegi pärast muretseda. Itaalia on ilus igast kandist. Eriti meeldis Alberobello, Ostuni ja Polignano al mare. Hotellid olid väga head, buss ja bussijuht tasemel. Ulve väga erudeeritud ja väga emotsionaalne. Veel kord tänud kogu Germalo perele. Reisin ka edaspidi teiega. Edu teile!