Dubai kultuuri- ja puhkusereis

Dubai kultuuri- ja puhkusereis

20.10.19 - 27.10.19
Giid Hannes Võrno
 Hind al 1299
Ooteleht

Meie reisidel teenindavad Teid targad ja laia silmaringiga eestikeelsed giidid ning hoolivad reisijuhid. Lisaks on reisil ka kohalik giid, kes jagab praktilist infot ja tegeleb kohapealse korraldusliku poolega. Reisi meeldivaks kulgemiseks oleme välja valinud hea tasemega hotellid. Meie reisijuhid jagavad soovitusi söögikohtade osas ja annavad nõu muude küsimuste korral.
Anname endast kõik, et veedaksite kvaliteetse ja täisväärtusliku puhkuse!


Araabia Ühendemiraatide liitriigi seitse iseseisvat emiraati asuvad küll kõrbes, kuid asustus on siiski koondunud linnadesse.  Dubai pakub kõigile külastajatele uusi ja põnevaid elamusi. See on koht, kus minevik kohtub tulevikuga, kus on võimalik näha nii ajaloolist kui ka ultramodernset. Dubais on ilusad liivarannad, suurepärased võimalused sisseostude sooritamiseks, maailma moodsaim arhitektuur. Dubai on eksootiline ja samas turvaline sihtkoht. Siin asuvad 828 m kõrgune Burj Khalifa, siin on merre ehitatud  tehissaared, siin on maailma üheks kõige luksuslikumaks peetav hotell Burj-Al-Arab, maailma suurim kaubanduskeskus. Abu Dhabi on riigi poliitika- ja tööstuskeskus, olles  üks suurimaid naftatootjaid maailmas. 


Lugege meie giidide kohta siit >

Reisikava

1. päev LEND TALLINN-ISTANBUL

Kogunemine kell 16:45 Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis infoletist vasakul asuvas kassas, kus väljastatakse reisijatele vajalikud reisidokumendid.

Lend Tallinn-Istanbul kell 18:40-21:55 (kohalikud kellaajad, lennunumber TK1422). Palume kontrollida kogunemise ja reisi väljumise kellaaega vahetult enne reisi. 

2. päev LEND ISTANBUL–DUBAI, DHOW LAEVAKRUIIS

Lend Istanbul-Dubai kell 00:10-05:45 (kohalikud kellaajad, lennunumber TK762). Varahommikune saabumine Araabia Ühendemiraatidesse - Dubaisse. Transfeer hotelli, majutus viiel järgneval ööl hotellis Dusit D2**** või sarnases. Puhkus lennust. Infotund, mille jooksul meie kogenud giid juhatab Teile kätte parimad söögikohad ja meelelahutuspaigad, annab infot kohalike olude ja lähiümbruse kohta.
Soovijatele lisatasu eest dhow laevakruiis õhtusöögiga.

3. päev DUBAI, BURJ KHALIFAH PILVELÕHKUJA

Hommikusöök. Täna tutvume Dubai vana ja uue linnaosaga. Vanalinna keskuseks on Deira, mis on koondunud ümber turu. Dubai uues linnaosas kõrguvad põneva arhitektuuriga pilvelõhkujad. Omaette vaatamisväärsuseks peetakse maailma suurimat Dubai kaubamaja, kust võib leida lausa 1200 erinevat poodi. Pärastlõunal esmatutvus Dubaiga -  Burj Khalifah pilvelõhkuja on maailma kõrgeim hoone olles Dubai uue linnaosa keskuseks. Ehitis on tekitanud maailmas palju uudishimu ning huvi. Majal on 160 korrust, meie sõidame 124. korrusele, kust avaneb imeline vaade tervele linnale. Tutvume Dubai vanimate hoonetega Bastakiya kvartalis, mis on oma nime saanud Lõuna-Iraanist Bastakist pärit Pärsia kaupmeeste järgi. Külastame 180 aasta vanust Al Fahidi kindlust, kus hetkel tegutseb Dubai ajaloo muuseum. Võtame ette paadisõidu mööda Dubai jõge traditsioonilise Abra paadiga. Külastame Dubai kuulsaid turge – vürtsiturgu, tekstiili- ning kullaturgu. Vaatame maailma luksuslikumat hotelli Burj Al Arabi. 

4. päev VABA PÄEV VÕI SAFARI

Hommikusöök. Vaba päev Dubai elu-oluga tutvumiseks, linnapeal uudistamiseks ning mõnusaks supluseks. Tegevust jagub ka lastega peredele. Näiteks võib külastada teemaparki. Soovijatele pärastlõunane safari (lisatasu eest) täis põnevust ning idamaist maagiat. Safari jooksul imetleme Dubai kõrbe ning õhtustame.

5. päev VABA PÄEV RANNAMÕNUDE NAUTIMISEKS

Hommikusöök. Päev puhkuseks. Dubais on palju põnevat tegevust kogu perele. Võib külastada individuaalselt näiteks vahvat veeparki, võtta ette helikopterisõit või külastada delfinaariumi.

6. päev VABA PÄEV VÕI EKSKURSIOON MUSANDAMI POOLSAARELE

Hommikusöök. Vaba päev Dubais puhkamiseks, rannamõnude nautimiseks või sisseostude sooritamiseks. Soovijatega sõidame  Musandami poolsaarele Omaanis (lisatasu eest), mis tõlkes tähendab fjordide maa. Dibba Al Byahi kalurikülast alustame kruiisi, mille jooksul näeme mägede vahele surutud kohalikke kalurikülasid ning imelist loodust.  Soovijatel võimalus snorgeldamiseks. Kruiisi hinnas sisaldub lõunasöök. 

7. päev ABU DHABI

Hommikusöök. Suundume Araabia Ühendemiraatide pealinna Abu Dhabisse, mille nimi pärineb legendist, eesti keelde tõlgituna tähendab see gaselli isa. Tõeliselt kaunist, roheliste aedade linna, kutsutakse sageli ka Lähis-Ida Manhattaniks. Kuid moodsate pilvelõhkujate kõrval kõrguvad minaretid. Abu Dhabi on suur emiraat, laiudes lausa 86% terve riigi ulatusest. Ekskursiooni käigus näeme ligi saja kupliga ehitud emiraadi paleed, mida kasutatakse hotellina. Näeme kuulsat Uniooni väljakut, mis on dekoreeritud Ühendemiraatide kommetest lähtuvalt. Võimalusel külastame Sheikh Zayedi nimelist mošeed, mis on maailmas suuruselt kolmas, mahutades 40000 inimest. Ehitusega realiseerus idee maailma ühtsusest, mis väljendub juba materjalide valikus,  kasutusel on marmor, kuld, poolvääriskivid, kristallid ja keraamika (külastusel palume tähelepanu pöörata riietumise nõuetele). Soovijatel võimalus külastada  suurepärast Louvre´i muuseumi.  Sõidame mööda rannikut ning imetleme kauneid vaateid merele. Külastame traditsioonilist külakest, mis loodi, et kohalikud noored ei unustaks oma päritolu. Ühtlasi avaneb võimalus külastada luksuslikku kaubamaja Abu Dhabi Marina. Hilisõhtul suundume lennujaama. 

8. päev LEND DUBAI-ISTANBUL ja ISTANBUL-TALLINN

Lend Dubai-Istanbul kell 02:00-05:35 ja lend Istanbul-Tallinn kell 09:40-12:05 (kohalikud kellaajad, lennunumbrid TK761 ja TK1421).

Majutus

1299
/
1368
Hotell Dusit D2 

Hommikusöökidega
Ooteleht
Keskuses
Bassein
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Ühene majutus
435€
Soodushind kehtib korduvreisijatele
Barsha Heights, majutus hommikusöökidega.
Hotell Dusit D2 asub heas ning hinnatud Barsha Heights piirkonnas. Modernses hotellis on 237 tuba. Tubades TV, telefon, seif, minibaar ja WIFI ühendus. Vannituba on varustatud tualetitarvete ja fööniga. Hotellis on katusebassein, jõusaal, mitu restorani.  Lisatasu eest pakutakse spa-teenuseid.
Majutus standardklassi tubades (mahutab maksimaalselt 2 inimest). Kolmene või neljane majutus on võimalik deluxe tubades lisamaksuga 350€ täiskasvanu kohta. Soodustus lapsele 150 € (majutudes koos kahe vanemaga deluxe toas).

Reisi hind

Hind sisaldab:
 • Lennupiletid  Tallinn-Istanbul-Dubai-Istanbul-Tallinn (liinilennud);
 • lennujaamamaksud, käibemaks. Lennujaamamaksud võivad muutuda olenemata reisikorraldajast;
 • toitlustus lennukis;
 • mugavustega reisibussi kasutamine vastavalt programmile;
 • giidi/reisisaatja teenused, eestikeelsed ekskursioonid ja reisiteenindus kogu reisi vältel;
 • majutus hotellis**** vastavalt programmile (2-in toad), hommikusöögid;
 • varajane check-in hotelli saabumispäeval;
 • turismimaks Dubais.
Lisakulud:
 • Ühene majutus hotellis 390
 • tervisekindlustus al 15,34 € (kuni 65 a, vanematele kõrgem tariif). Lisainfo reisikindlustuse kohta Germalo Reiside kontorist. Soovitame kindlasti vormistada ka reisitõrkekindlustuse;
 • safari 65 € (ettetellimisel ja tasumisel), sisaldab sööki, orienteeruv väljasõidu kestus u kell 15:30-21:30;
 • ekskursioon Musandami poolsaar 135 €  (ettetellimisel ja tasumisel), sisaldab lõunasööki, kestab terve päev. Palume meile teatada koos tellimusega passi number;
 • Dhow laevakruiis õhtusöögiga 65 € (ettetellimisel, maksmine kohapeal), kestus u 2h;
 • Burj Khalifah pilet 40 € (ettetellimisel kontoris kuu enne reisi, maksmine kohapeal).
 • Louvre muuseum 18 eur/USD (tasutakse kohapeal kohalikus vääringus)
Hind ei sisalda sissepääsupileteid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele.
 • Privaatne Abra takso ja Dubai muuseum ning Monoreil 10 € (kogutakse kogusummana)
 • Helikopterisõit hind alates 325 USD (ei sisalda transfeere)
 • Veepark hind alates 65 USD (individuaalne külastus)
 • Delfinaarium hind alates 25 USD (individuaalne külastus)

Viisa ja dokumendid

Ainuke kehtiv reisidokument on pass. Pass peab kehtima vähemalt 6 kuud peale kavandatava reisi lõppemist.

Passis ei tohi olla Iisraeli viisa või Iisraeli sissesõidu- või väljasõidutemplid! Halli passiga viisat saada ei ole võimalik.

Lisainfo

 • Dubais kehtib Araabia ÜE dirham.
 • Dubais on kombeks teenindajatele anda jootraha, palume jootrahadeks arvestada 30 € (kogutakse kogusummana). 
 • Dubais on kasutusel Suurbritannia 3-haruline lapikkontaktidega pistik.
 • Kaasa võtta mugavad rõivad looduses viibimiseks ja džiibisõitudeks, samuti ujumisriided (naistel lubatud trikoo ja meestel rannapüksid). Soovitame riietuda tagasihoidlikult, õlad ja põlved peaksid olema kaetud. Abu Dhabi mošee külastamiseks peab olema pea kaetud (juuksed ja kael) ning käed kuni randmeteni kaetud ja samuti peab naistel olema riietuse pikkus kuni pahkluudeni (nõutud on läbipaistmatud ja laiad rõivad, mošee valvurid on äärmiselt nõudlikud ja ranged).
 • Samuti palume konsulteerida reisimeditsiini kabineti arstiga, lisainfo www.reisivaktsiinid.ee.


Lennuinfo Turkish Airlinesi liinilendudel

Äraantav pagas: reisijal on õigus kaasa võtta äraantav pagas kogukaalus kuni 30 kg. Maksimaalne lubatud pagasi kaal ühele ühikule registreeritavale pagasile on 32 kg. 
Käsipagas: reisija tohib lennuki salongi kaasa võtta ühe käsipagasi ühiku. Käsipagasi ja isiklike esemete kogukaal võib olla kuni 8 kg ja maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 55x40x23 cm. Käsipagasis ei tohi olla keelatud esemeid. Vedelikke ja kreeme võib olla käsipagasis alla 100 ml pakendites, kokku kuni 500 ml.
Toitlustus lennul: hinnas sisaldub soe toit ja joogid.

 

Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.
PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!

Kaart:

20.10.19 - 27.10.19
Giid Hannes Võrno
 Hind al 1299
Ooteleht
Giid
Hannes Võrno
Hannes Võrno elu esimesel reisil Aafrika mandrile, leidis aset üks tore lugu. Ta oli veetnud üle nädala, seigeldes Namibias omal käel, kahekesi kaaslasega...
Loe veel giidi kohta

Vaata reisimarsruuti

 • Dubai kultuuri- ja puhkusereis

Vaata reisist pilte