Dubai kultuuri- ja puhkusereis

Dubai kultuuri- ja puhkusereis

20.03.20 - 28.03.20
 Hind al 1299
Broneeri

Meie reisidel teenindavad Teid targad ja laia silmaringiga eestikeelsed giidid ning hoolivad reisijuhid. Lisaks on reisil ka kohalik giid, kes jagab praktilist infot ja tegeleb kohapealse korraldusliku poolega. Reisi meeldivaks kulgemiseks oleme välja valinud hea tasemega hotellid. Meie reisijuhid jagavad soovitusi söögikohtade osas ja annavad nõu muude küsimuste korral.
Anname endast kõik, et veedaksite kvaliteetse ja täisväärtusliku puhkuse!


Araabia Ühendemiraatide liitriigi seitse iseseisvat emiraati asuvad küll kõrbes, kuid asustus on siiski koondunud linnadesse.  Dubai pakub kõigile külastajatele uusi ja põnevaid elamusi. See on koht, kus minevik kohtub tulevikuga, kus on võimalik näha nii ajaloolist kui ka ultramodernset. Dubais on ilusad liivarannad, suurepärased võimalused sisseostude sooritamiseks, maailma moodsaim arhitektuur. Dubai on eksootiline ja samas turvaline sihtkoht. Siin asuvad 828 m kõrgune Burj Khalifa, siin on merre ehitatud  tehissaared, siin on maailma üheks kõige luksuslikumaks peetav hotell Burj-Al-Arab, maailma suurim kaubanduskeskus. Abu Dhabi on riigi poliitika- ja tööstuskeskus, olles  üks suurimaid naftatootjaid maailmas. 


Lugege meie giidide kohta siit >

Reisikava

1. päev LEND TALLINN-ISTANBUL

Koguneme kell 16:15 Tallinna lennujaamas, kus reisijatele väljastatakse vajalikud reisidokumendidLend Tallinn-Istanbul kell 18:05-22:30  (kohalikud kellaajad, lennu number TK1424). Palume kontrollida reisi väljumise kellaaega vahetult enne reisi. Lend Istanbul-Dubai kell  01:25- 06:55  (kohalikud kellaajad, lennu number TK762).


2. päev LEND ISTANBUL–DUBAI
SOOVIJATELE ÕHTUNE DHOW LAEVAKRUIIS

Transfeer hotelli, majutus  järgnevatel ööde hotellis**** . Puhkus lennust. Infotund, mille jooksul meie kogenud giid juhatab Teile kätte parimad söögikohad ja meelelahutuspaigad, annab infot kohalike olude ja lähiümbruse kohta. Soovijatele lisatasu eest dhow laevakruiis õhtusöögiga.

3. päev DUBAI, BURJ KHALIFAH PILVELÕHKUJA

Hommikusöök. Täna tutvume Dubai vana ja uue linnaosaga. Vanalinna keskuseks on Deira, mis on koondunud ümber turu. Dubai uues linnaosas kõrguvad põneva arhitektuuriga pilvelõhkujad. Omaette vaatamisväärsuseks peetakse maailma suurimat Dubai kaubamaja, kust võib leida lausa 1200 erinevat poodi. Pärastlõunal esmatutvus Dubaiga -  Burj Khalifah pilvelõhkuja on maailma kõrgeim hoone olles Dubai uue linnaosa keskuseks. Ehitis on tekitanud maailmas palju uudishimu ning huvi. Majal on 160 korrust, meie sõidame 124. korrusele, kust avaneb imeline vaade tervele linnale (pilet lisatasu eest). Tutvume Dubai vanimate hoonetega Bastakiya kvartalis, mis on oma nime saanud Lõuna-Iraanist Bastakist pärit Pärsia kaupmeeste järgi. Külastame 180 aasta vanust Al Fahidi kindlust, kus hetkel tegutseb Dubai ajaloo muuseum. Võtame ette paadisõidu mööda Dubai jõge traditsioonilise Abra paadiga. Külastame Dubai kuulsaid turge – vürtsiturgu, tekstiili- ning kullaturgu. Vaatame maailma luksuslikumat hotelli Burj Al Arabi.

4. päev VABA PÄEV VÕI SAFARI

Hommikusöök. Vaba päev Dubai elu-oluga tutvumiseks, linnapeal uudistamiseks ning mõnusaks supluseks. Tegevust jagub ka lastega peredele. Näiteks võib külastada teemaparki, veeparki, võtta ette helikopterisõit või külastada delfinaariumit. Soovijatele pärastlõunane safari (lisatasu eest) täis põnevust ning idamaist maagiat. Safari jooksul imetleme Dubai kõrbe ning õhtustame.

5. päev VABA PÄEV VÕI EKSKURSIOON MUSANDAMI POOLSAARELE

Hommikusöök. Vaba päev Dubais puhkamiseks, rannamõnude nautimiseks või sisseostude sooritamiseks. Soovijatega sõidame  Musandami poolsaarele Omaanis (lisatasu eest), mis tõlkes tähendab fjordide maa. Dibba Al Byahi kalurikülast alustame kruiisi, mille jooksul näeme mägede vahele surutud kohalikke kalurikülasid ning imelist loodust.  Soovijatel võimalus snorgeldamiseks. Kruiisi hinnas sisaldub lõunasöök. 

6. päev - 7. päev VABA PÄEV
Hommikusöök. Vaba päev Dubai nautimiseks.

8. päev ABU DHABI, LEND ABU-DHABI-ISTANBUL 

Hommikusöök. Suundume Araabia Ühendemiraatide pealinna Abu Dhabisse, mille nimi pärineb legendist, eesti keelde tõlgituna tähendab see gaselli isa. Tõeliselt kaunist, roheliste aedade linna, kutsutakse sageli ka Lähis-Ida Manhattaniks. Kuid moodsate pilvelõhkujate kõrval kõrguvad minaretid. Abu Dhabi on suur emiraat, laiudes lausa 86% terve riigi ulatusest. Ekskursiooni käigus näeme ligi saja kupliga ehitud emiraadi paleed, mida kasutatakse hotellina. Näeme kuulsat Uniooni väljakut, mis on dekoreeritud Ühendemiraatide kommetest lähtuvalt. Võimalusel külastame Sheikh Zayedi nimelist mošeed, mis on maailmas suuruselt kolmas, mahutades 40000 inimest. Ehitusega realiseerus idee maailma ühtsusest, mis väljendub juba materjalide valikus,  kasutusel on marmor, kuld, poolvääriskivid, kristallid ja keraamika (külastusel palume tähelepanu pöörata riietumise nõuetele). Võimalus külastada Louvre muuseumi. Sõidame mööda rannikut ning imetleme kauneid vaateid merele. Külastame traditsioonilist külakest, mis loodi, et kohalikud noored ei unustaks oma päritolu. Ühtlasi avaneb võimalus külastada luksuslikku kaubamaja Abu Dhabi Marina.  Aeg suunduda lennujaama. Lend Abu-Dhabi-Istanbul kell 02:10-06:20 (kohalikud kellaajad, lennu number TK869).

9. päev LEND ISTANBUL-TALLINN, SAABUMINE TALLINNASSE

Lend Istanbul–Tallinn kell 09:40-12:05 (kohalikud kellaajad, lennu number TK1421). Tere tulemast koju!

Majutus

1299
/
1368
Hotell Tecom 

Hommikusöökidega
Broneeri
0.1 km keskusest
Bassein
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Konditsioneer
Soodustus 2-11a lapsele ilma oma voodikohata, majutudes 2 vanemaga
350€
Ühese toa lisamaks
450€
Barsha Heights, majutus hommikusöökidega.
Hotell asub heas ning hinnatud Barsha Heights piirkonnas. Modernses hotellis on 301 tuba. Tubades TV, telefon, minibaar ja WIFI ühendus. Vannituba on varustatud tualetitarvete ja fööniga. Hotellis on katusebassein, jõusaal, restoran.  
https://somewhere-tecom.allhotelsdubai.com/en/

Reisi hind


Hind sisaldab:
 • Lennupiletid  Tallinn-Istanbul-Dubai ja Abu-Dhabi-Istanbul-Tallinn (Turkish Airlines liinilennud)
 • Lennujaamamaksud, käibemaks. Lennujaamamaksud võivad muutuda olenemata reisikorraldajast!
 • Toitlustus lennukis
 • Mugavustega reisibussi kasutamine vastavalt programmile
 • Giidi/reisisaatja teenused, eestikeelsed ekskursioonid ja reisiteenindus kogu reisi vältel
 • Majutus hotellis**** vastavalt programmile (2-in toad), hommikusöögid
 • Turismimaks Dubais
Lisakulud:
 • Ühene majutus hotellis 
 • Tervisekindlustus al  € (kuni 65 a, vanematele kõrgem tariif). Lisainfo reisikindlustuse kohta Germalo Reiside kontorist. Soovitame kindlasti vormistada ka reisitõrkekindlustuse!
 • Safari 65 € (ettetellimisel ja tasumisel), sisaldab söögi, orienteeruv väljasõidu kestus u kell 15:30-21:30
 • Ekskursioon Musandami poolsaar 135 €  (ettetellimisel ja tasumisel), sisaldab lõunasöögi, kestab terve päev. Palume meile teatada koos tellimusega passi number!
 • Dhow laevakruiis õhtusöögiga 60 € (ettetellimisel ja tasumisel), kestus u 2h
 • Burj Khalifah pilet 40 € (ettetellimisel ja tasumisel) 
Hind ei sisalda sissepääsupileteid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele.
 • Privaatne Abra takso ja Dubai muuseum ning Monoreil 10 € (kogutakse kogusummana)
 • Abu Dhabi Louvre 63 AED (tasutakse kohapeal, kohalikus vääringus)
 • Helikopterisõit hind alates 325  (ei sisalda transfeere)
 • Veepark hind alates 65  (individuaalne külastus)
 • Delfinaarium hind alates 25  (individuaalne külastus)

Lisainfo

 • Dubais kehtib Araabia ÜE dirham.
 • Dubais on kombeks teenindajatele anda jootraha, palume jootrahadeks arvestada 30 € (kogutakse kogusummana). 
 • Dubais on kasutusel Suurbritannia 3-haruline lapikkontaktidega pistik.
 • Kaasa võtta mugavad rõivad looduses viibimiseks ja džiibisõitudeks, samuti ujumisriided (naistel lubatud trikoo ja meestel rannapüksid). Soovitame riietuda tagasihoidlikult, õlad ja põlved peaksid olema kaetud. Abu Dhabi mošee külastamiseks peab olema pea kaetud (juuksed ja kael) ning käed kuni randmeteni kaetud ja samuti peab naistel olema riietuse pikkus kuni pahkluudeni (nõutud on läbipaistmatud ja laiad rõivad, mošee valvurid on äärmiselt nõudlikud ja ranged).
 • Samuti palume konsulteerida reisimeditsiini kabineti arstiga, lisainfo www.reisivaktsiinid.ee.


Lennuinfo Turkish Airlinesi liinilendudel

Äraantav pagas: reisijal on õigus kaasa võtta äraantav pagas kogukaalus kuni 30 kg. Maksimaalne lubatud pagasi kaal ühele ühikule registreeritavale pagasile on 32 kg. 
Käsipagas: reisija tohib lennuki salongi kaasa võtta ühe käsipagasi ühiku. Käsipagasi ja isiklike esemete kogukaal võib olla kuni 8 kg ja maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 55x40x23 cm. Käsipagasis ei tohi olla keelatud esemeid. Vedelikke ja kreeme võib olla käsipagasis alla 100 ml pakendites, kokku kuni 500 ml.
Toitlustus lennul: hinnas sisaldub soe toit ja joogid.

Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.
 PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!

Viisa ja dokumendid

Ainuke kehtiv reisidokument on pass. Pass peab kehtima vähemalt 6 kuud peale kavandatava reisi lõppemist.

Passis ei tohi olla Iisraeli viisa või Iisraeli sissesõidu- või väljasõidutemplid! Halli passiga viisat saada ei ole võimalik.

Kaart:

20.03.20 - 28.03.20
 Hind al 1299
Broneeri

Vaata reisimarsruuti

 • Dubai kultuuri- ja puhkusereis

Vaata reisist pilte