Horvaatia - Sloveenia ringreis

Horvaatia - Sloveenia ringreis

30.06.2021 - 06.07.2021
 Hind al 899
Broneeri
Horvaatial on külastajatele palju pakkuda. See on puhkamiseks suurepärane paik: Euroopa puhtaim taevasinine merevesi, idüllilised rahvuspargid ja vanad Vahemere kultuuride mälestised. Siin leidub nii Vana-Rooma kui ka keskaja vaatamisväärsusi. Lisaks sellele on horvaadid sõbralik ning külalislahke rahvas, mis on samuti eelduseks heale reisile.

Lugege lisaks meie giidide kohta siit > 

Reisikava

1. päev LEND TALLINN-RIIA-RIJEKA- KRKA

Kogunemine kell 04:00 Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis infoletist vasakul asuvas kassas, kus väljastatakse reisijatele vajalikud reisidokumendid.
Lend Tallinn-Riia 05:45-06:35 ja Riia-Rijeka kell 08:05-09:35 (kohalikud kellaajad, lennunumbrid BT 362, 495). Palume kontrollida kogunemise ja lennuaega vahetult enne reisi! Rijeka lennujaamast alustame ringreisiga Krk saarel. Vana-Rooma aegsed varemed ja romantilised mägikülad, kõrgete kaljudega ümbritsetud pisikesed liivalaguunid, keskaegne frantsiskaani klooster ja mäetipus paiknev maaliline Vrbniku linnake. Võimalus degusteerida kohalikku veini. Edasi suundume Jurandvori külla, siinses püha Lucia kirikus on Baška raidkirjatahvel, mis on üks horvaadi keele ja glagoolitsa vanimaid näidiseid. Majutus Opatijas hotellis Ohm**** kolmel järgneval ööl. 

2. päev EKSKURSIOON ISTRIA POOLSAAR – MOTOVUN, POREC, PULA, ROVINJ 
Hommikusöök.  Külastame künka peal asuvat, mitmete kunstnike lemmiklinna Motovuni. Viinamarjakasvatuspiirkonna läbimise järel avaneb imeilus vaade Aadria merele ja Horvaatia arvukatele saartele. Mereäärses Poreci linnas vaatame veneetsiapärast arhitektuuri ja mosaiikidega kaunistatud basiilikat. Külastame Pula linna, kus on säilinud suur Vana-Rooma aegne amfiteater. Külastame kirevat turuplatsi Rovinjis, kus saab osta kohaliku juustu, viinamarju ja muud. Soovijatega lõunastame ühiselt proovides hõrku lambarooga kohalikus restoranis.

3. päev POSTOJNA KOOPAD  – LIPICA HOBUSEKASVATUS
Hommikusöök. Päevane väljasõit Sloveeniasse. Külastame Euroopa kõige ilusamaid, Postojna koopaid. Sõidame koobastes elektrirongiga ja teeme jalutuskäigu, imetledes seda hiigelstalaktiitide ja maaliliste järvedega loodusimet. Uurime, kuidas kasvatatakse ja treenitakse kuulsaid valgeid hobuseid, mida omal ajal aretati Austria-Ungari õukonnale. 

4. päev PLITVICKA JÄRVEDE RAHVUSPARK 
Hommikusöök. Sõidame lõuna poole ja saabume Plitvicka järvede rahvusparki, mis on Euroopa ühe kaunima loodusliku kohana kantud UNESCO maailmapärandi nimekirja. Metsaga kaetud mäed ja järved, mis on ühendatud kaskaadide ja koskedega. Laevasõit ja matk kaunis looduses. Majutus kahel järgneval ööl Biogradi piirkonnas hotellis***.

5. päev KRKA - ETNOLAND - SIBENIK
Hommikusöök. Sõidame Krka rahvusparki, kus imetleme Euroopa suurimat koskede ja kaskaadide süsteemi. Soovijatel on võimalik supelda võimsa kaskaadi juures. Seejärel külastame Etnolandi vabaõhumuuseumi ning maitseme kohalikke hõrgutisi (lõunasöök lisatasu eest).  Edasi sõidame mereäärsesse Šibeniku linna, mis on tore väike linnake vana keskuse ning ilusa rannapromenaadiga. Turistide imetleda on nii ajalooline arhitektuur kui ka maaliline asupaik. Jalutuskäik vanalinnas.

6. päev TROGIR - SPLIT - NEUM
Hommikusöök. Peatume kaunil saarel asuvas Trogiri linnakeses. Linnaekskursioon Splitis, kus ootab meid uhke Vana-Rooma aegne vaatamisväärsus Dioklektianuse Palee. Suurejooniline antiikne palee on ümbritsetud keskaegsete hoonetega, kirikute ja väljakutega.  Majutume Bosnia-Hertsegoviinas Neumi hotelli Sunce***  või sarnases.

7. päev  DUBROVNIK, LEND DUBROVNIK-RIIA-TALLINN
Hommikusöök. Avastame ilusaimat Dalmaatsia linna Dubrovnikut. Jalutame mööda turistide lemmikut Placat, näeme Onofrijeva purskkaevu, Rolandi kuju, Sponza ja vürsti paleed. Vaba aega võib veeta vanalinnas või jalutades mööda taastatud linnamüüri nautides kauneid vaateid linnale ja merele. Transfeer lennujaama. Lend Dubrovnik-Riia 18:05-21:40 ja Riia-Tallinn 23:15-00:05 (kohalikud kellaajad).

Reisi hind

899 €* / 946 €
* Soodushind kehtib korduvreisijatele 

Hind sisaldab:
 •  Lennupilet Tallinn-Riia-Rijeka ja Dubrovnik-Riia-Tallinn (Air Baltic liinilennud)
 • Lennujaamamaksud, käibemaks
 • Sõit kõigi mugavustega bussis
 • Majutus vastavalt programmile hotellides*** (2-in toad), hommikusöökidega 
 • Ekskursioonid eesti keeles, giidi/reisijuhi teenused 
Lisakulud
Lisatasu eest võimalik:
 • Ühene majutus 140 €
 • Tervisekindlustus al 9,44 €, maksumus sõltuvalt vanusest (-65 a, vanematele kõrgem tariif, lisainfo reisikindlustuse kohta). Soovitame vormistada ka reisitõrkekindlustuse!
Hind ei sisalda sissepääsupileteid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele.
Muuseumide ja teiste tasuliste objektide hinnad:
 • Postojna koopad 22 € täiskasvanud 
 • Pula amfiteater 50 HRK / 25 HRK (laps)
 • Poreci katedraal ja muuseum 50 HRK
 • Bussisõit Motovuni 20 HRK
 • Plitvicka rahvuspark 150 HRK 
 • Krka rahvuspark 110 HRK 
 • Dubrovniku linnamüür 200 HRK
 • Veini degusteerimine 4 €
 • Lõunasöök 16 €
 • St Lucija kiriku külastus 25 HRK; grupi puhul 20 HRK (üle 15 inimese)
 • Lipica
 • Etnoland
Hinnad võivad muutuda olenemata reisikorraldajast!

Viisa ja dokumendid

Horvaatiasse, Sloveeniasse ja Bosnia&Hertsegoviinasse reisimine on Eesti kodanikule viisavaba. Siseneda võib nii kehtiva passi kui ka isikutunnistuse (ID-kaardi) alusel. 

Lisainfo

 • Vastavalt rahvusvahelistele hotellireeglitele toimub check-in hotellitubadesse alates kell 14:00 ja check-out kell 12:00.
 • Horvaatia rahaühik on kuna (HRK). Raha saab vahetada Tavidi valuutavahetuses. Kurss euro suhtes on u. 1€ = 7,5 HRK. Sloveenias kehtiv rahaühik on euro.
 • Rahvusparkide külastusel on soovitav kanda mugavaid jalanõusid. Postojna koobastes on temperatuur +8 C. Külastuseks vajalik sobiv riietus.
Lennuinfo Air Balticu liinilendudel
Äraantav pagas: reisijal on õigus kaasa võtta üks äraantav pagas kaaluga kuni 20 kg ja mille kolm mõõdet (laius + kõrgus + sügavus) ei tohi ületada 158 cm (nt 30x50x78 cm). 
Käsipagas: reisija tohib lennuki salongi kaasa võtta ühe käsipagasi ühiku. Käsipagasi ja isiklike esemete kogukaal võib olla kuni 5 kg ja käsipagasi maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 55x40x23 cm. Käsipagasis ei tohi olla keelatud esemeid. Vedelikke ja kreeme võib olla käsipagasis alla 100 ml pakendites, kokku kuni 500 ml.
Toitlustus lennul: lisatasu eest pardamenüü alusel.

Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.
PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!
30.06.2021 - 06.07.2021
 Hind al 899
Broneeri

Vaata reisimarsruuti

 • Horvaatia - Sloveenia ringreis

Vaata reisist pilte

Kliendid meist

H
Heli
Tere, tubli Germalo ! Teie pöördumised kogu kriisiaja jooksul olid väga julgustavad ja innustavad.Eriti tore oli Mae Meruski Reisikiri Sitsiiliast. Olete Eesti väärikas pikaajaline reisifirma. Tänulik pikaajaline Germalo reisija
E
Eero
Soovime tänada imetoreda Iirimaa reisi eest ning eriline tänu giid Heigo Sahk’ ile asjatundliku ning põneva informatsiooni eest reisil. Kogu reis - nii programm, ööbimised hotellides, toitlustamine ja päevade korraldus meeldisid meile väga. Suured tänud!