Horvaatia - Sloveenia ringreis

Horvaatia - Sloveenia ringreis

29.08.2020 - 05.09.2020
 Hind al 949
Broneeri
Horvaatial on külastajatele palju pakkuda. See on puhkamiseks suurepärane paik: Euroopa puhtaim taevasinine merevesi, idüllilised rahvuspargid ja vanad Vahemere kultuuride mälestised. Siin leidub nii Vana-Rooma kui ka keskaja vaatamisväärsusi. Lisaks sellele on horvaadid sõbralik ning külalislahke rahvas, mis on samuti eelduseks heale reisile.

Lugege lisaks meie giidide kohta siit > 

Reisikava

1. päev LEND TALLINN-RIIA-DUBROVNIK - NEUM

Kogunemine kell 11:30 Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis infoletist vasakul asuvas kassas, kus väljastatakse reisijatele vajalikud reisidokumendid.
Lend Tallinn-Riia 13:30-14:20 ja Riia-Dubrovnik kell 15:45-17:25 (kohalikud kellaajad, lennunumbrid BT314, BT497). Palume kontrollida kogunemis- ja lennuaega vahetult enne reisi! 
Majutume Bosnia-Hertsegoviinas Neumis hotellis Grand**** või sarnases.

2. päev NEUM - DUBROVNIK - BIOGRAD
Hommikusöök. Avastame ilusaimat Dalmaatsia linna Dubrovnikut. Jalutame mööda turistide lemmikut Placat, näeme Onofrijeva purskkaevu, Rolandi kuju, Sponza ja vürsti paleed. Vaba aega võib veeta vanalinnas või jalutades mööda taastatud linnamüüri nautides kauneid vaateid linnale ja merele. Majutus kahel järgneval ööl Biogradi piirkonnas hotellis Hotel Ilirija*** või sarnases.

3. päev KRKA - TROGIR - SIBENIK
Hommikusöök. Sõidame Krka rahvusparki, kus imetleme Euroopa suurimat koskede ja kaskaadide süsteemi. Soovijatel on võimalik supelda võimsa kaskaadi juures.
Peatume kaunis saarel asuvas Trogiri linnakeses. Edasi sõidame mereäärsesse Šibeniku linna, mis on tore väike linnake vana keskuse ning ilusa rannapromenaadiga. Turistide imetleda on nii ajalooline arhitektuur kui ka maaliline asupaik. Jalutuskäik vanalinnas.

4. päev PLITVICKA JÄRVEDE RAHVUSPARK - LJUBLJANA
Hommikusöök. Sõidame lõuna poole ja saabume Plitvicka järvede rahvusparki, mis on Euroopa ühe kaunima loodusliku kohana kantud UNESCO maailmapärandi nimekirja. Metsaga kaetud mäed ja järved, mis on ühendatud kaskaadide ja koskedega. Laevasõit ja matk kaunis looduses. Majutus Ljubljanas hotellis Park*** või sarnases. 

5. päev LJUBLJANA - POSTOJNA - LIPICA HOBUSEKASVATUS
Hommikusöök. Hommikune ekskursioon Ljubljana vanalinnas. Seejärel külastame Euroopa kõige ilusamaid  koopaid - Postojna. Sõidame koobastes elektrirongiga ja teeme jalutuskäigu, imetledes seda hiigelstalaktiitide ja maaliliste järvedega loodusimet. Külastame kuulsat, juba 1580. aastal asutatud, Lipica hobusekasvatust Sloveenias. Uurime, kuidas kasvatatakse ja treenitakse kuulsaid valgeid hobuseid, mida omal ajal aretati Austria-Ungari õukonnale. Õhtuks jõuame Opatijasse, majutus kolmel järgneval ööl hotellis Ohm**** või sarnases. 
Opatija on Horvaatia populaarseim ja kauneim merekuurort – juba enam kui sajand tagasi peeti seda tolleaegse Euroopa parimaks kuurordiks tänu siinsele suurepärasele mikrokliimale. Populaarsust lisas seegi, et siin armastasid aega veeta Euroopa kroonitud pead, eelkõige Austria-Ungari keisrid. Siin ühilduvad kaasaegse kuurordi miljöö ja ajalooline atmosfäär.

6. päev VABA PÄEV
SOOVIJATELE 
EKSKURSIOON ISTRIA POOLSAAR – MOTOVUN, POREC, PULA, ROVINJ 
Hommikusöök.  Soovijatega külastame (lisatasu eest) künka peal asuvat, mitmete kunstnike lemmiklinna Motovuni. Viinamarjakasvatuspiirkonna läbimise järel avaneb imeilus vaade Aadria merele ja Horvaatia arvukatele saartele. Mereäärses Poreci linnas vaatame veneetsiapärast arhitektuuri ja mosaiikidega kaunistatud basiilikat. Külastame Pula linna, kus on säilinud suur Vana-Rooma aegne amfiteater. Külastame kirevat turuplatsi Rovinjis, kus saab osta kohalikku juustu, viinamarju ja muud. Soovijatega lõunastame ühiselt proovides hõrku lambarooga kohalikus restoranis.. 

7. päev VABA PÄEV
SOOVIJATELE 
EKSKURSIOON KRK SAAR
Hommikusöök. Soovijatega teeme väljasõidu Krki saarele (lisatasu eest).
Vana-Rooma aegsed varemed ja romantilised mägikülad, kõrgete kaljudega ümbritsetud pisikesed liivalaguunid, keskaegne frantsiskaani klooster ja mäetipus paiknev maaliline Vrbniku linnake. Võimalus degusteerida kohalikku veini. Edasi suundume Jurandvori külla, siinses püha Lucia kirikus on Baška raidkirjatahvel, mis on üks horvaadi keele ja glagoolitsa vanimaid näidiseid. Puhkus Baška rannas. Õhtu võib veeta mereäärsel promenaadil jalutades. 

8. päev LEND TRIESTE-TALLINN
Transfeer lennujaama. Lend Trieste-Tallinn kell 10:50-14:30 (kohalikud kellaajad, lennunumber BT7702).

Reisi hind

949 €* / 999 €
* Soodushind kehtib korduvreisijatele 

Hind sisaldab:
 • Lennupilet Tallinn-Riia-Dubrovnik ja Trieste-Tallinn (Air Baltic lennud)
 • Lennujaamamaksud, käibemaks
 • Kerge eine lennukis (võileib, vesi, kohv või tee) Trieste-Tallinn tellimuslennul
 • Sõit kõigi mugavustega bussis
 • Majutus vastavalt programmile hotellides***/****(2-in toad), hommikusöökidega 
 • Ekskursioonid eesti keeles, giidi/reisijuhi teenused 
Lisakulud
Lisatasu eest võimalik:
 • Ühene majutus  280 €
 • Tervisekindlustus al 9,44 €, maksumus sõltuvalt vanusest (-65 a, vanematele kõrgem tariif, lisainfo reisikindlustuse kohta). Soovitame vormistada ka reisitõrkekindlustuse!
 • Lisaekskursioon Krk saar 49 € (ettetellimisel ja tasumisel, ekskursiooni toimumise eelduseks on vähemalt 20 soovijat)
 • Lisaekskursioon Istria poolsaar 49€ (ettetellimisel ja tasumisel, ekskursiooni toimumise eelduseks on vähemalt 20 soovijat)
Hind ei sisalda sissepääsupileteid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele.
Muuseumide ja teiste tasuliste objektide hinnad:
 • Postojna koopad 22 € täiskasvanud 
 • Pula amfiteater 50 HRK / 25 HRK (laps)
 • Poreci katedraal ja muuseum 50 HRK
 • Bussisõit Motovuni 20 HRK
 • Plitvicka rahvuspark 150 HRK 
 • Krka rahvuspark 110 HRK 
 • Dubrovniku linnamüür 200 HRK
 • Veini degusteerimine 4 €
 • Lõunasöök 16 €
 • St Lucija kiriku külastus 25 HRK; grupi puhul 20 HRK (üle 15 inimese)
Hinnad võivad muutuda olenemata reisikorraldajast!

Lisainfo

 • Vastavalt rahvusvahelistele hotellireeglitele toimub check-in hotellitubadesse alates kell 14:00 ja check-out kell 12:00.
 • Horvaatia rahaühik on kuna (HRK). Raha saab vahetada Tavidi valuutavahetuses. Kurss euro suhtes on u. 1€ = 7,5 HRK. Sloveenias kehtiv rahaühik on euro.
 • Rahvusparkide külastusel on soovitav kanda mugavaid jalanõusid. Postojna koobastes on temperatuur +8 C. Külastuseks vajalik sobiv riietus.
Lennuinfo Air Balticu lendudel
Äraantav pagas: reisijal on õigus kaasa võtta üks äraantav pagas kaaluga kuni 20 kg ja mille kolm mõõdet (laius + kõrgus + sügavus) ei tohi ületada 158 cm (nt 30x50x78 cm). 
Käsipagas: reisija tohib lennuki salongi kaasa võtta ühe käsipagasi ühiku. Käsipagasi ja isiklike esemete kogukaal võib olla kuni 5 kg ja käsipagasi maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 55x40x23 cm. Käsipagasis ei tohi olla keelatud esemeid. Vedelikke ja kreeme võib olla käsipagasis alla 100 ml pakendites, kokku kuni 500 ml.
Toitlustus lennul:
Lennud Tallinn-Riia-Dubrovnik (liinilend), toitlustus lennul lisatasu eest pardamenüü alusel.
Otselend Trieste-Tallinn (tellimuslend), hinnas sisaldub kerge eine lennukis (võileib, vesi, kohv või tee).

Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.
PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!

Viisa ja dokumendid

Horvaatiasse, Sloveeniasse ja Bosnia&Hertsegoviinasse reisimine on Eesti kodanikule viisavaba. Siseneda võib nii kehtiva passi kui ka isikutunnistuse (ID-kaardi) alusel. 

Kaart:

29.08.2020 - 05.09.2020
 Hind al 949
Broneeri

Vaata reisimarsruuti

 • Horvaatia - Sloveenia ringreis

Vaata reisist pilte

Soovitame lisaks

Hind al  759
Horvaatia - kultuuri- ja puhkusereis
30.08.2020 - 05.09.2020
Vaata lähemalt
Hind al  569
Horvaatia - Opatija puhkus
30.08.2020 - 05.09.2020
Vaata lähemalt
Hind al  799
Horvaatia - 101 dalmaatsia elamust
18.09.2020 - 25.09.2020
Giid Ester Laansalu
2 vaba kohta
Vaata lähemalt
Hind al  599
Horvaatia - Biogradi puhkus
18.09.2020 - 25.09.2020
1 vaba koht
Vaata lähemalt

Kliendid meist

H
Heli
Tere, tubli Germalo ! Teie pöördumised kogu kriisiaja jooksul olid väga julgustavad ja innustavad.Eriti tore oli Mae Meruski Reisikiri Sitsiiliast. Olete Eesti väärikas pikaajaline reisifirma. Tänulik pikaajaline Germalo reisija
L
Liivi
Hea Germalo, olen jälginud teie poolt eriolukorra ajal edastatud giidide tervitusi ja arutelusid ning vaatasin ka viimast välisgiidide videot. Tore on teada, et reisidest tunneme puudust kõik, nii kliendid kui teenuse osutajad- reisibürood. Tänan teid, et olete nii leidlikud selle tühimiku kasvõi väikese osakesega täitma. Loodan samas, et lähiajal ikkagi ka tõelisi reisielamusi nautida saame. Soovin teile kogu südamest vastupidamist ja uue hooga käivitumist!