Iirimaa - suur ringreis

Iirimaa - suur ringreis

14.07.2024 - 21.07.2024
Giid Siret Kalmström
 Hind al 1499
Ooteleht
Maagiline Iirimaa kutsub külastama: võrratu loodus, põnevad maastikud ja vanade kivide lugu, uhke rahva iseloom ja elurõõmsad pubid. Iirimaa on müütide ja legendide maa, Iirimaal hoitakse au sees traditsioone, armastatakse muusikat, juuakse Iiri viskit ning peetakse lugu huumorist.

Lugege Ühendkuningriigi kohta lähemalt siit >
Lugege Iirimaa kohta lähemalt siit >

Lugege meie giidide kohta siit >

Reisikava

1. päev LEND TALLINN-RIIA-DUBLIN
Kogunemine kell 03:45 Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis Germalo Reiside teenindusleti juures, kus väljasta,takse reisijatele vajalikud reisidokumendid.
Lend Tallinn-Riia kell 05:40-06:30 ja Riia-Dublin kell 07:35-08:45 (kohalikud kellaajad, lennud BT362, BT661). Palume kontrollida kogunemise ja väljalennu aega vahetult enne reisi. Dublin on suurepärase arhitektuuri ja ajalooliste monumentide linn ning sobivas harmoonias linna ümbritseva rohelusega. Dublini linnaekskursioon - Dublini loss, Kristuse katedraal. Kas teadsite, et Dublini peatänav O’Connell Street on üks Euroopa laiemaid tänavaid?Jätkame tutvumist Dubliniga: vaatame Püha Kolmainsuse kolledžit, see on Iirimaa vanim ning suurim ülikool. 
Majutus järgneval ööl Dublinis hotellis Castle**** või sarnases.

2. päev KILKENNY - KERRY 
Hommikusöök.  Hommikupoolik Dublinis ja seejärel alustame Iirimaa ringreisi. Võimalusel külastame Püha Patricku katedraali.
Külastame ajaloolist Kilkenny linna, kus õlut on pruulitud juba sajandeid. Linnapilti ilmestavad kunstigaleriid, põnevad kauplused ja ajaloolised hooned.
Majutus kahel järgneval ööl Kerry maakonnas Killarney linnas The Gleneagle Hotel****  või sarnases.

3. päev RING OF KERRY
Hommikusöök. Suundume tutvuma Kerry maakonnaga. Vaatame ühte köitvamat piirkonda Iirimaal ning teeme Iveragh poolsaarel ringsõidu - Ring of Kerry. Võimsad kaljud, järved, lambakarjad, Lõuna-Kerry graniitkaljud ja kaunid vaated Atlandi ookeanile. Kerry Bog Village'i vabaõhumuuseumis saame teada, kuidas turbalõikajad Iirimaal elasid. Näeme, kuidas lambakoerad ohjavad mägedes arvukaid lambakarju. . Red Fox Innis on võimalus proovida ehtsat Iiri kohvi. Külastame väiksemaid linnu: peatus armsas kuurordis Waterville’s ja maalilises Sneemis. Naudime Killarney Rahvuspargi vaateid – näiteks Ladie’s View’d.

4. päev KERRY- ADARE - BUNRATTY - MOHERI KALJUD -  BURREN  
Hommikusöök.  Peatume Adares – ühes kauneimas Iiri väikelinnas. Adare on arhitektuuriline pärl - peatänav on ääristatud ilusate kivimajade, keskaegsete kloostrite ja varemetega. Paljud ajaloolised hooned on muudetud restoranideks ja käsitööpoodideks. Külastame Bunratty residentsi, kus saate ettekujutuse Iiri härrasmehe elust, farmidest ja Iiri pargikunstist. Edasisel teekonnal ootavad meid dramaatilised Iiri kaljud – Cliffs of Moher, mis kõrguvad 200m üle Atlandi ookeani pinna. Meie teekond suundub läbi kuumaastikulise Burreni. Sõit jätkub mööda Iirimaa maalilisi teid.  Peatus kuulsa kiviaja kalme, Poulnabrone dolmeni, juures. 
Majutus Mayo piirkonnas hotellis Ballymore**** või sarnases.

5. päev MAYO - BELFAST
Hommikusöök. Peatume Sligo linnas. Seejärel vaatleme Glenkar ’i koskesid. Enne Belfasti suundumist näeme Enniskilleni lossi ja jaluame sealses linnas. Seejärel jõuame Belfasti. Ekskursioon Põhja-Iirimaa pealinnas Belfastis - Lagani jõe kaldad, Donegali väljak viktoriaanliku raekojahoonega, Lääne-Belfasti protestantlik ja katoliiklik linnaosa. Teeme jalutuskäigu Belfasti botaanikaaias ning vaatame Queens University Belfast peahoonet.Majutus kahel järgneval ööl Belfastis hotellis Holiday Inn*** või sarnane.

6. päev BELFAST - GIGANTIDE PANKRANNIK
Hommikusöök. Külastame Bushmillsi viskitehast. Näeme loodusimet, UNESCO kultuuripärandi nimistusse kuuluvat Gigantide pankrannikut, kus kaljud tõusevad veest kristallidena. Legendi järgi on see ühendustee Šotimaaga, mille rajas iiri gigant Finn MacCool, et jõuda oma rivaalini Šotimaa gigandini.
Imetleme Ballycastle’i lahte ja panoraami koos lossidega.
Suundume tagasi Belfasti.

7. päev   POWERSCOURT - GLENDALOUGH 
Hommikusöök. Külastame Powerscourti aedu, mis on ehk isegi kõige ilusamad aiad Iirimaal. Suurel territooriumil paiknevad nii erinevas stiilis aiad kui kaunis park. Suundume salapärasesse Glendaloughi kahe järve orgu, mis paikneb Wicklow mägede rahvuspargi territooriumil. Imetleme ehtsat iirilikku looduspilti oma taimestiku ja loomastikuga.  Õhtuks jõuame Dublini.  Majutus Dublinis hotellis Castle**** või sarnases. Soovijad võivad võtta ette jalutuskäigu Dublinis. Temple Bar on Dublini kultuuriline keskus Liffey jõe kaldal ning see on ka linna külaliste armastatud ajaveetmispaik. Siinsetel kitsastel tänavatel leidub ohtrasti Iirimaale nii iseloomulikke pubisid ja meelelahutuskohti.

8. päev  LEND DUBLIN-RIIA-TALLINN
Hommikusöök. Transfeer Dublini lennujaama. Lend Dublin-Riia kell 09:25-14:20 ja Riia-Tallinn kell 20:05-20:55  (kohalikud kellaajad, lennu nr BT662, BT17).

Reisi hind

1499 €* / 1577 € 

*Soodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele.

Hind sisaldab:
 • lennupiletid lendudele Tallinn-Riia-Dublin ja Dublin-Riia-Tallinn (Air Baltic liinilennud);
 • lennujaamamaksud, käibemaks;
 • sõit kõigi mugavustega bussis;
 • 2 ööd Dublinis hotellis*** (2-in toad), 2 hommikusööki;
 • 2 ööd Belfastis hotellis*** (2-in toad), 2 hommikusööki
 • 1 öö Mayo piirkonnas hotellis*** (2-in toad), 1 hommikusöök;
 • 2 ööd Kerry piirkonnas hotellis*** (2-in toad), 2 hommikusööki;
 • ekskursioonid eesti keeles vastavalt programmile.
Lisakulud
Lisatasu eest on võimalik:
 • ühene majutus hotellides 380 €;
 • tervisekindlustus, maksumus sõltuvalt vanusest (-65 a, 65-80 a kallim tariif, lisainfo reisikindlustuse kohta). Soovitame ka vormistada reisitõrkekindlustuse (küsige lisainfot büroost)!;
 • toitlustamine lennukis pardamenüü alusel.
Hind ei sisalda sissepääsupileteid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele.
Muuseumipiletite ja teiste tasuliste objektide hinnad:
 • Powerscourti aiad 12,50 € / seenior al 65a 9,50€ / lapsed 9€ 
 • Püha Patricku katedraal Dublinis 9€
 • Red Fox Inn Kerry Bog Village vabaõhumuuseum 5,50€
 • Iiri kohvi maitsmine al ~6€
 • Bunratty loss ja park 15,50€
 • Lambakoerte demo 7€
 • Moher kaljud 12€ / seenior al 65a 10€ / lapsed 10 €
 • Gigantrannik 10£ 
 • Trinity Kolledži raamatukogu 10€
 • Bushmillsi tehas 12£
 • Dublini kindlus 8 € 
Hinnad võivad muutuda olenemata reisikorraldajast!

Viisa ja dokumendid

Iirimaale reisimine on Eesti kodanikule viisavaba. Siseneda võib nii kehtiva passi kui ka isikutunnistuse (ID-kaardi) alusel. 
Palume Põhja-Iirimaa külastamiseks kaasa võtta passi.
NB! Vene kodaniku passi (elamisluba Eestis) ja Eesti halli välismaalase passi (elamisluba Eestis) omanikel pole võimalik reisibüroo kaudu viisat taotleda! Taotleja peab isiklikult pöörduma esinduse poole! Viisa vormistamiseks täpsema informatsiooni leiate siit.
 

Lisainfo

 • Iirimaal on Eestist erinevad pistikupesad, vajalik on adapter.
 • Reisirahaks soovitame arvestada vähemalt 200 € ja vahetada min 50 GBP. 
 • Palume arvestada jootrahadeks 25 eur inimese kohta (kohalikule bussijuhile)
Lennuinfo liinilendudel:
Äraantav pagas: reisijal on õigus kaasa võtta üks äraantav pagas kaaluga kuni 23 kg ja mille kolm mõõdet (laius + kõrgus + sügavus) ei tohi ületada 158 cm (nt 30x50x78 cm). 
Käsipagas:
 reisija tohib lennuki salongi kaasa võtta ühe käsipagasi ühiku, mille maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 56x45x25 cm, ja väikese isikliku eseme (käekott, arvutikott, fotoaparaat või vihmavari). Käsipagasi ja isiklike esemete kogukaal võib olla kuni 5 kg. Käsipagasis ei tohi olla keelatud esemeid. Vedelikke ja kreeme võib olla käsipagasis alla 100 ml pakendites, kokku kuni 500 ml.
Toitlustus lennul: lisatasu eest pardamenüü alusel
 
Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.
PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!
14.07.2024 - 21.07.2024
Giid Siret Kalmström
 Hind al 1499
Ooteleht
Giid
Siret Kalmström
Sireti reisipagasis on palju kogemusi ja elamusi, kultuuri ja ajalugu, mitmeid seiklusi ja palju toredaid avastamisi. Reisid neljal mandril ja üle viiekümnes riigis Euroopas, Aasias ja Aafrikas on andnud Siretile avatud maailmavaate ning laia silmaringi...
Loe veel giidi kohta

Vaata reisimarsruuti

 • Iirimaa - suur ringreis

Vaata reisist pilte

Kliendid meist

A
Aive ja Liia
Täname toreda ja meeldejääva reisi eest! Jäime väga rahule. Omaan pakub tõesti igale maitsele midagi! Edu, õnnelikke reise ja aega enda puhkuse jaoks ka! Heade soovidega!
I
Inga ja Külli
Olen Germaloga reisinud mitmeid kordi, vist juba üle kümne. Olen ikka valinud oma reisid võrratu Heigo Sahkiga. Külli oli esimest korda ja ta oli nii vaimustuses, et leppisime juba kokku ka järgmise aasta sügisese reisikoha. 2021 käisime Kefalonia saarel. See reis oli nii imeline ja kulges mõnusas tempos, ei mingit kiirustamist. Aega jäi söömiseks, poodide külastamiseks, kuid enim nautisime võrratuid linnu ja rannikuid. Tänud võimaluse eest ujuda niivõrd võrratus ja erilises kohas, kuhu lõpuks sõitsime väikeste bussidega. Võrratu giid Argo Kasela ületas kõik ootused. Ja muidugi alati nii rahulik ja muhelev Aleksandr. Argo oli nii meeldivalt rahulik, võrratu rääkimisoskusega! Tema rahulikus tempos jutustamine - võimalus oli kuulata ja samas nautida bussi aknast kõrgeid mägesid. Need mäed on mind alati tõmmanud, need kõrgused! Reis oli lihtsalt nii võrratu, et seda on raske kirjeldada. Nautisime seda rahulikku liikumist, ei mingit kiirustamist. Kohtumiseni Germalo Reisidega ja võrratute giididega.