Inglismaa - London

Inglismaa - London

17.07.2021 - 20.07.2021
 
Eelbroneering
Reis viib meid Inglismaa majesteetlikku pealinna Londoni - imeline linn kuningliku ajaloo ja vaatamisväärsustega: Big Ben, parlamendihoone, Westminster Abbey ning Buckinghami palee, kellaviietee või fish chips.

Reisikava

1. päev LEND TALLINN-LONDON
Kogunemine kell 14:00 Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis infoletist vasakul asuvas kassas, kus väljastatakse reisijatele vajalikud reisidokumendid. Lend Tallinn-London kell 15:55-17:00 (kohalikud kellaajad, lend BT649).  Palume kontrollida kogunemise ja väljalennu kellaaega vahetult enne reisi! Transfeer hotelli ja majutus kolmel järgneval ööl. 

2. päev LONDONI LINNAEKSKURSIOON
Hommikusöök hotellis. Alustame oma hommikut sõiduga Londoni sümboli – ülestõstetavat gooti stiilis Toweri silla juurde, järgneb Toweri kindluse külastamine. Kindluse rajas William Vallutaja 11. sajandil. Läbi pika ajaloo on siin olnud nii kindlus, monarhide residents, rahapada, kuninglikud arhiivid, kuninglik loomaaed kui ka vangla. Siin elavad legendaarsed kaarnad, kelle hea käekäik peaks tagama kuningriigi püsimise ning saab näha Toweri valvureid beefeatereid, kes juba rohkem kui 700 aastat igal õhtul pidulikult Toweri lukku on keeranud. Järgneb Püha Pauluse katedraal ning veidi aega lõunatamiseks Trafalgari väljaku piirkonnas, kus näeme kuulsat Admiral Nelsoni sammast ning Inglismaa kuulsaimat muuseumide kompleksi. Siit suundume Londoni ühe kuulsaima sümboli, Big Beni juurde. Edasi viib meid jalutuskäik White Hallis asuva parlamendihoone juurde, sealt Westminster Abbeyist mööda Buckinghami palee juurde. Järgneb ekskursioon bussiga - Albert Hall, Hyde Park, Harrodsi kaubamaja.

3. päev MUUSEUMID - ÕHTUNE LONDON
Hommikusöök hotellis. Vaba aeg muuseumide külastamiseks. London on tõeline muuseumide linn, täna võib külastada National Gallery, Tate muuseumi või maailmakuulsat Briti muuseumi.
Õhtu sisustame ühise jalutuskäiguga: viie peatänava kohtumispaik Piccadilly Circus, meelelahutuskeskus Leicesteri väljak, idamaise hõnguga Chinatown, restoranide ja teatrite kvartal Soho ning endine turuväljak Covent Garden.  

4. päev WINDSOR - LEND LONDON-TALLINN
Hommikusöök hotellis.  Täna hommikul sõidame Londonist mõnekümne kilomeetri kaugusel asuvasse hubasesse ning lilledega kaunistatud Windsori linnakesse. Siin külastame kõige vanemat, kõige suuremat, kõige väärikamat lossi maailmas, mis siiani tegutseva kuningliku residentsina oma elu elab - kuninganna Elizabeth II lemmikut Windsori. Guinnessi rekordite raamat, muide, teab väita, et siin, Windsoris, on Inglismaa kõige lühem tänav – Queen Charlotte Street ( 51 jalga ja 10 tolli). Peale lossikompleksi külastust jääb veidi vaba aega, et süüa lõunat ning jalutada mööda tillukest Windsori linnakest ja teha sisseoste. Siit leiab nii kuulsat “English Rose” (Inglise Roos) parfüüme kui ka vahvaid väikesi nipsasjakesi, suveniir taldrikutest värvikirevate küpsisekarpideni.
Aeg suunduda lennujaama. Lend London-Tallinn kell 17:45-22:30 (kohalikud kellaajad, lend BT650).

Reisi hind

 €* /  €
* Soodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele kuni 15.12.20.
  • Lennupilet lendudele Tallinn-London ja London-Tallinn (Air Balticu liinilennud, lennugraafik seisuga 18.11.20)
  • Lennujaamamaksud, käibemaks
  • Sõit kõigi mugavustega bussiga vastavalt programmile
  • 3 ööd Londonis hotellis, (2-in toad), 3 hommikusööki
  • Ekskursioonid eesti keeles, giidi/reisisaatja teenused 
Lisakulud
  • Ühene majutus hotellis 120€
  • Toitlustamine lennukis pardamenüü alusel lisatasu eest
  • Tervisekindlustus al 7,86 €, maksumus sõltuvalt vanusest (kuni 65 a, vanematele kõrgem tariif, lisainfo reisikindlustuse kohta). Soovitame vormistada ka reisitõrkekindlustus!
Reisi hind ei sisalda sissepääsupileteid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele.
Muuseumide ja teiste tasuliste objektide piletihinnad:
  • Toweri kindlus £ 27,50 / £ 21,50 (al 60 a) 
  • Windsori loss £ 22,50/ £ 20,30 (al 60 a)

Lisainfo

Lennuinfo Air Balticu liinilendudel
Äraantav pagas: reisijal on õigus kaasa võtta üks äraantav pagas kaaluga kuni 20 kg ja mille maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 50x100x80 cm. 
Käsipagas: reisija tohib lennuki salongi kaasa võtta ühe käsipagasi ühiku, mille maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 55x40x20 cm, ja väikese isikliku eseme (käekott, arvutikott) (30 × 40 × 10 cm). Käsipagasi ja isiklike esemete kogukaal võib olla kuni 5 kg. Käsipagasis ei tohi olla keelatud esemeid. Vedelikke ja kreeme võib olla käsipagasis alla 100 ml pakendites, kokku kuni 500 ml.
Toitlustus lennul: lisatasu eest pardamenüü alusel.
 
Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis. 
PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!
 
MEELDEJÄÄVAT REISI!

Viisa ja dokumendid

Suurbritanniasse reisimine on Eesti kodanikule viisavaba. Siseneda võib nii kehtiva passi (peab kehtima 6 kuud pärast reisi) alusel.
17.07.2021 - 20.07.2021
 
Eelbroneering

Vaata reisist pilte

Soovitame lisaks

Otselend
Hind al  999
Inglismaa-Šotimaa ringreis ja pealinn London
20.07.2021 - 27.07.2021
Vaata lähemalt

Kliendid meist

K
Kaja
Suur tänu väga huvitava Islandi reisi eest! Suured tänud veel kord Triinu Borgale ja Askur Alasele! Jään ootama jälle uusi reisi pakkumisi! Kõige paremat!
L
Liina
Käisin Germaloga Norras ja Santorinil ning jäin mõlema reisiga väga rahule. Hotellid olid väga hästi valitud ja giidid tasemel. Uskumatu, kui hästi giidid neid riike ja riikide omapärasid ja isegi pisikesi detaile peensusteni teavad. Norra meeldis isegi nii väga, et tahaks selle reisi uuesti läbi teha. Olen teiste bussireisikorraldajate kohta õuduslugusid kuulnud, aga Germalol on kõik alati väga hästi korraldatud.