Eesti - Jõulureis - Maria talu ja Jõuluvana Korstna talu Pärnumaal

Eesti - Jõulureis - Maria talu ja Jõuluvana Korstna talu Pärnumaal

13.12.2020
 Hind al 29
Broneeri
VIIS PÕLVE TRADITSIOONE JA KÜLALISLAHKUST - jõulureis kogu perele!
Maria talu puhkeküla ja Jõuluvana Korstna talu Pärnumaal on vahva koht puhkamiseks ja jõulutunde loomiseks. Looduskaunis ümbrus pakub erinevaid võimalusi seiklusteks.
Germalo Reiside reisiseltskonda ja eriti lapsi ootab imeline Jõulumaa koos programmiga. Kingitusi jagab Jõuluvana!

Reisikava

Koguneme kell 09:00 Estonia teatri vastas asuvas parklas, kust alustame oma päevast ringsõitu Germalo Reiside mugava reisibussiga.

Tere tulemast kõikidele suurtele ja väikestele! Alustame sõitu Tallinnast Pärnumaale. Teel jutustame jõuludest ja jõulukommetest, väikesed reisilised saavad juba bussis midagi vahvat meisterdada.
Jõuluvana Korstna talu asub Pärnumaal Tõstamaa vallas kauni männimetsa veerel. Siin saame kogu perega osaleda erinevates tegevustes talu rehetoas ja kambrites, tornis ja pööningul, aidas ja tallis - sõita ree ja poniga, putitada traktorit, saada sõbraks talus elavate loomadega, kellele võite meeleheaks kaasa tuua leivakuivikuid ja porgandit, Jõulumemmega meisterdada, mekkida pannkooki moosiga ja püstkojas lõkke ääres Jõuluvanale salmi lugeda või oma salasoov sosistada.

Vaid paaritunnise sõidu järel jõuame imearmsale jõulumaale. Siin elab jõuluvana koos memme, päkapikkude, hobuste, jäneste, ämblike, muttide, lindude ja paljude teiste suurte ja väikeste sõpradega. Siin teeb jõuluvana koos memme ja päkapikkudega aasta läbi kõige tähtsamaid ja vähem tähtsamaid ja hoopistükis tähtsusetuid asju. Käib kalal, heinal ja maasikal; parandab regesid, traktoreid ja jalgrattaid; valmistab kingitusi, pannkooke ja üllatusi; teeb sporti, torti ja õngekorki; loeb lambaid, lapsi ja raamatuid ... ja palju, palju kõike muud!
Jõuluvana Korstna talus võtab meid vastu päkapikk.  Tutvume talu ja taluloomadega. Võtame ühiselt ette metsamatka koos lõkke ja teega püstkojas (tee lõkke kohal pajas). 
Küpsetame ka väikeseid vorstikesi lõkke kohal. Juhul kui lumi on maas, võtame ette sõidu reega, kui lund pole siis teeme vankrisõidu. Soovijad saavad ette võtta väikese ponisõidu. Töötab ka Jõuluvana postkontor.
Seejärel suundume aga juba sisse ja küpsetame ühiselt piparkooke. 

Siis on aeg juba sööma hakata - meid ootab soe ja hõrgutav jõulusöök.
Külla tuleb Jõuluvana ning kõikidel on võimalus lugeda ette oma lemmikluuletus ning lunastada kingitus. 

Kui väljas hakkab hämarduma ja kingitused on jagatud, siis alustame tagasiteed Tallinnasse. Õhtuks oleme juba turvaliselt tagasi kodus ja saame rõõmustada selle üle, et Jõulud ongi peagi käes.

Reisi hind

Reisi hinnad
29 €* - laps kuni 4a.
49 €* - laps 5-11a.
69 €* - täiskasvanu

* Soodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele kuni 15. novembrini broneerides reisi otse Germalo Reisidest. Hindadele ei rakendu võimalikud lisasoodustused. 
Lapse hind kehtib tingimusel kui reisil osaleb vähemalt üks lapse või lastega koos reisiv täiskasvanud saatja.

Hind sisaldab:​
* sõit kõigi mugavustega Germalo Reiside reisibussiga;
* ekskursioon eesti keeles, giidi teenused;
* kogu jõuluprogramm ja kõik tegevused;
* jõulusöök;
* kohtumine Jõuluvanaga ja lastele kingitus.

Lisainfo

Kuidas reisime
  • Reisijate ja reisikorraldajate ohutus ja tervis on meile kõige olulisem. Lähireisidel reisime Germalo Reiside oma mugava reisibussiga. 
  • Tagamaks klientide heaolu, lähtume oma ekskursioonide käigus kõigist turvalisuse tagamiseks antud suunistest. Reisibuss on varustatud desovahendiga ning buss desinfitseeritakse peale ja enne igat väljasõitu.
  • Germalo Reiside kliendid on läbi aegade olnud väga intelligentsed, viisakad ja mõistlikud, pöörates tähelepanu nii endi kui kaasreisijate turvalisusele. Eeldame ja arvestame sellega, et reisiseltskonnaga liituvad ilma igasuguste haigusnähtudeta inimesed.
  • Teeme kõik selleks, et iga reisija tunneks ennast hästi ja turvaliselt.
Reisitingimused
  • Lähireiside puhul rakenduvad tavapärased Germalo Reiside reisitingimused, v.a reisi eest tasumise ja reisi annulleerimise tingimused:
  • palume tasuda ettemaks 50% reisi maksumusest 2 päeva jooksul reisi broneerimisest;
  • 27 päeva enne reisi peab olema tasutud kogu reisimaksumus;
  • ​kuni 27 päeva enne reisi peetakse reisist loobumisel kinni büroo teenustasu 9 €;
  • tühistades reisi 26-15 päeva enne reisi on tühistamistasu 50% reisi hinnast;
  • tühistades reisi 14 või vähem päeva enne reisi on tühistamistasu 100% reisi hinnast.
PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!
Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.
MEELDEJÄÄVAT REISI!
13.12.2020
 Hind al 29
Broneeri

Vaata reisist pilte

Kliendid meist

T
Tiia ja Ants
Tere Germalo rahvas! Täname hästi tehtud reisi eest Ahvenamaale 25-28. juuni 2020.
P
Pia ja Ülo
Täname toreda Ahvenamaa reisi eest! Reisijuht-giid Ervin Org on oma teadmiste poolest ja reisi korrapärase sujumise ja hoolitsemise eest super tasemel. Suured tänud temale!