Kreeka - Korfu - kultuuri- ja puhkusereis

Kreeka - Korfu - kultuuri- ja puhkusereis

31.08.2021 - 07.09.2021
 Hind al 559
Broneeri
Kreeka pakub avastamisrõõmu kõikidele, kes on kuulnud vanu müüte ja legende siinsetest jumalatest ja sangaritest. Aga mitte ainult sellepärast ei ole Kreeka külastamist väärt. Kreeka pakub elamusi kõikidele meeltele: näed oma silmaga sinirohelist merd ja sinivalgeid maju, katsud tuhandete aastate vanust sammaste marmorit. Õhus on tunda kiusatusse viivaid tavernide lõhnu, keelel püsib kauakestev vaiguveini maitse ja tuul toob kuskilt kurvapoolse rembetiko või elurõõmsa buzuki meloodiaid...

Lugege Kreeka kohta lähemalt siit >

 

kaunid rannad ja puhas meri
rikkaliku valikuga tervislik kohalik köök
sobilik kultuuri- ja ajaloohuvilistele
mitmekülgne ekskursiooniprogramm
Korfu vanalinna meeleolukad õhtud

Reisikava

1. päev LEND TALLINN-KORFU
Kogunemine Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis infoletist vasakul asuvas kassas, kus väljastatakse reisijatele vajalikud reisidokumendid.
Lend Tallinn-Korfu (kellaajad täpsustamisel). Palume kontrollida reisi väljumise kellaaega vahetult enne reisi!
Majutus seitsmel järgneval ööl Korfu linnas vastavalt valikule (hotellivalik reisikava lõpus).
 
2. päev KORFU LINN - VLACHERNA - ACHILLION
Hommikusöök. Tutvume Korfu linnaga. Spilia väljak on väidetavalt suurimaid Euroopas ja siit alustamegi oma jalutuskäiku vanalinna kitsukestel tänavatel. Vana kindlus ja veneetslaste ehitatud raekoda ning Joonia ülikool.  Vanalinna tänavate labürint viib meid püha Spiridoni kiriku juurde. Siin on alati rahvarohke, sest saare kaitsepühak on üks kõige armastatumaid kristlikke pühakuid maailmas. Glamuurne  kohvikutega ääristatud Liston on küllap kõige kuulsam tänav vanalinnas. Mõnus paik väikeseks kohvipausiks!
Sõidame Kanonisse ja imetleme Korfu kuulsamaid vaateid Vlacherna kloostrile. Pisikesel kaljusaarel asuv miniatuurne klooster on rajatud 12. sajandil. Siinsamas lähedal asub ka maaliline Pontikonisi saar.  Saare tuntuim vaatamisväärsus on Gastouri kõrgendikul asuv Achillioni palee, mille lasi ehitada Austria keisrinna Elisabeth, kes püüdis siin leida pelgupaika Viini õukonna intriigide eest. Hiljem kuulus palee Saksa keiser Wilhelm II-le, kes oli saarel sage külaline kuni I maailmasõjani. Skulptuuridega kaunistatud park ja luksuslik õhuline palee. Jalutame palee aias. Gastouris on ka võimalus degusteerida kinkapuu (kumquat) viljadest valmistatud likööri. 

3. päev VABA PÄEV KORFUL
Hommikusöök. Vaba päev Korful rannamõnude nautimiseks. 

4. päev PÄEVANE VÄLJASÕIT ALBAANIASSE (lisatasu eest)
Hommikusöök. Vaba päev puhkuseks Korful. Soovijale päevane väljasõit Albaaniasse. 
NB! Reisidokumendina kehtib pass! Palume meile teatada passinumber!
Korfu uuest sadamast alustame teekonda Albaaniasse Sarandasse. Ligi 80 000 elanikuga linnake asub kauni hoburauakujulise lahe rannikul mägede jalamil.  See paik oli tuntud sadamakoht juba antiikajal ja põnevaid ajaloomälestisi on linnas ja selle lähistel. Alustame sõitu Butrinti, mis on kantud UNESCO maailma kultuuripärandi nimistusse. Selle iidse linna olevat pärimuse järgi rajanud Aeneias pärast Trooja langemist. Arheoloogilisel alal näeme fragmente erinevatest ajastustest: võimsad kükloopilised müürid ja luksuslik Rooma-aegne teater. Termid ja rooma villad. Bütsantsi ajalgi kestab elu linnas edasi ja mitmed suured rajatised said uue tähenduse. Kaunite mosaiikidega ristimiskabel ja suursugune basiilika, mille varemed peidavad tänaseni palju saladusi. Jalutuskäik viib meid kõrgendikule kindlusesse, kus asub väike muuseum.  Tagasisõit Sarandasse.  Teel näeme Butrinti järve ja viljakaid põllumajanduslikke piirkondi.  
Saranda on Albaania Riviera kõige populaarsem kuurort ja siia tulevad veetma oma puhkust paljud kohalikud ja välismaalased. Meeleolukat mereäärset promenaadi ääristavad hotellid, suveniiripoekesed ja restoranid. Vaba aeg Saranda promenaadil. Laevasõit tagasi Korfule.     
 
5. päev VABA PÄEV KORFUL
SOOVIJATELE LAEVAKRUIIS PAXOS - ANTIPAXOS - SINISED KOOPAD (lisatasu eest)
Hommikusöök. Vaba päev Korful. Soovijatele pakume päevast laevakruiisi (lisatasu eest, väljasõit toimub sobiva ilma korral).
Päevane väljasõit laevaga. Naudime vaateid  Korfu rannikule ja vanalinnale kahe kindluse vahel. Põnevad Ipapanti ja Ahai koopaid. Laevareisi jooksul ujumispeatus Antipaxose saare rannikul. 
Paxos on umbes 8 km pikk ja vaid 3 km lai ning justkui vaipkate katavad Paxose saart tihedad oliivipuude ja küpresside salud ning siinne oliivõli on oma kvaliteedi poolest kõrgelt hinnatud kogu Kreekas. Pikem peatus kas Gaioses või Lakkas. Need on saare suurimad külad, kus väikese sadama ümber leiab vaikseid tänavaid ja suveniiripoekesi ning loomulikult mitmeid sümpaatseid taverne lõunapausiks. Parim paik proovida mereande! Paari kilomeetri kaugusel Paxosest asub ilma püsielaniketa väike Antipaxose saar, mille ranniku türkiissinistes vetes on mõnusaks supluseks ideaalne paik. Õhtul jõuame tagasi Korfu sadamasse. 

6. päev KASSIOPI – SIDARI

Tänase ekskursiooni jooksul avaneb Teil võimalus näha Põhja-Korfut ning külastada põnevaid külasid. See piirkond on seotud ka kirjanik ja loodusuurija Gerald Durrelli ning tema venna kirjanik Lawrence Durreliga. Korfu loodusest, inimestest, lapsepõlvest, elust ja armastusest jutustavad nad raamatutes „Minu pere ja muud loomad“ või „Prospero vangikong“. 

Kassiopi küla ja siinne sadam oli tuntud juba antiikajal. Arvatavasti 3. saj eKr. rajati siia jumalate isa Zeusi tempel, mille kohale juba hilisematel aegadel ehitati kristlik pühakoda. Vanas kirikus on säilinud mõned keskaegsed freskokatked. Kassiopi küla kohal kõrgendikul asus üks saare olulisematest kindlustest, mille esimesteks ehitajateks olid bütsantslased. Kindlusemüüri fragmendid ja taastatud väravaehitis mõjuvad tänagi suursuguselt.  Seejärel sõidame Sidari külla, kus asub kuulus Canal d’Amour - Armastuse kanal. Räägitakse, et kui siin ujuda, siis leiate oma armastuse või kui olete oma armastatuga tülis, siis lepite ära. Tagasisõit Korfu linna.


7. päev PALEOKASTRITSA - LAKONES
Hommikusöök. Täna päeval sõidame saare läänerannikule Paleokastritsasse, kus kõrge kaljune rannik vaheldub liivaste lahesoppidega. Vanad külad, mis on peitunud hõberoheliste oliivisalude rüppe ja imeliselt sillerdav Joonia meri. Antiikmütoloogia järgi paisaks tormav meri siinsele rannikule Odysseuse laeva ja siit leidis Trooja sõja kangelase faiaakide printsess Nausikaa. Veel praegugi näeb lahesopis Odysseuse laeva - pisikest kaljusaart.  Kaunite vaadetega kaljukõrgendikul külastame 13. sajandil rajatud kloostrit. Õitesse uppunud väikeses kloostris hoolitsevad mungad muuseumi eest, kus saab näha vana õlipressi, rituaalseid esemeid ja preestrirüüsid. Vaba aeg Paleokastritsa keskuses. Lõunapaus kaunite vaadetega tavernis (lisatasu eest). Seejärel sõidame piki käänulisi teid  Lakonese külla 200 meetri kõrgusele merepinnast, kust avanevad ilusad vaated lahesoppidele. Makradese küla asub merepinnast 318 meetri kõrgusel. Vaatame ringi kohalike toodete turul, kus müüakse oliiviõli, veini, maitsetaimi jms. Tagasisõit Korfu linna. 
  
8. päev LEND KORFU-TALLINN

Hommikusöök.  Transfeer lennujaama. Lend Korfu-Tallinn (kellaajad täpsustamisel).

Majutus

559
/
588
Külalistemaja Dimitra 

Majutus kaheses stuudiokorteris söökideta
Broneeri
Bassein
Wi-Fi
Toitlustuseta
Soodushind kehtib uutele broneeringutele broneerides otse Germalo Reisidest, ei rakendu teised soodustused
Stuudio või apartement majutus söökideta
Külalistemaja asub romantilises Benitsese külas, ümbritsetuna rohelusest. Rand ning hõdusad tavernad on jalutuskäigu kaugusel.  Korfu vanalinn jääb 12km kaugusele.  Külaliste kasutada on bassein.  Korteris on kööginurk kõige vajalikuga, konditsioneer, TV, vannituba, WC. Majas on WIFI ühendus. 
Merevaate ja terassiga apartement on 40 m² suurune mahutab kuni 4 külalist, sobib ideaalselt peredele.
Stuudio on rõduga ja  mahutab kuni 2 külalist. 
https://dimitrastudios-corfu.com/

559
/
588
Külalistemaja Dimitra 

Majutus neljases merevaatega apartemendis, hind al
Broneeri
Bassein
Wi-Fi
Toitlustuseta
Majutus apartemendis 3-le
599€
Majutus apartemendis 2-le
649€
Soodushind kehtib uutele broneeringutele broneerides otse Germalo Reisidest, ei rakendu teised soodustused
Stuudio või apartement majutus söökideta
Külalistemaja asub romantilises Benitsese külas, ümbritsetuna rohelusest. Rand ning hõdusad tavernad on jalutuskäigu kaugusel.  Korfu vanalinn jääb 12km kaugusele.  Külaliste kasutada on bassein.  Korteris on kööginurk kõige vajalikuga, konditsioneer, TV, vannituba, WC. Majas on WIFI ühendus. 
Merevaate ja terassiga apartement on 40 m² suurune mahutab kuni 4 külalist, sobib ideaalselt peredele.
Stuudio on rõduga ja  mahutab kuni 2 külalist. 
https://dimitrastudios-corfu.com/

649
/
683
Hotell Pontikonisi 

Majutus kaheses toas hommikusöökidega
Broneeri
0.3 km merest
Bassein
Wi-Fi
Hommikusöök hinnas
Konditsioneer
Soodushind kehtib uutele broneeringutele broneerides otse Germalo Reisidest, ei rakendu teised soodustused
Majutus kaheses toas hommikusöökidega
Hotell asub kaunis Peramas, 7km kaugusel Corfu linnast, lennujaam on vahetus läheduses. Lähim market on 200m kaugusel.  Rohelusest ümbritsetud hotellil on privaatne rand, bassein ja jõusaal. Külastajad saavad lõõgastuda kohvikus. Rõdu ja konditsioneeriga merevaatega tubades on kõik mugavused: minikülmik, WIFI, TV, vannituba on varustatud tualetitarvetega. 
https://pontikonisihotel.com/

799
/
841
Hotell Arion 

Majutus kaheses toas hommikusöökidega
Broneeri
0.2 km merest
1.8 km keskusest
Wi-Fi
Hommikusöök hinnas
Konditsioneer
Ühese toa lisamaks
175€
Soodushind kehtib korduvreisijatele
Korfu linn, majutus koos hommikusöökidega
Arion Hotel Corfu*** asub 1800m kaugusel Corfu ajaloolisest vanalinnast, mereni ja rannani on hotellist vaid 200m. Hubased tavernad on jalutuskäigu kaugusel. Hotell on moodsalt sisustatud ja mugav. Kõik kahekohalised toad on rõdudega. Ühestes tubades ei ole rõdu. Tubades on dušš/WC, telefon, LCD-TV, väike külmik ja konditsioneer. Võimalik on laenutada fööni. Hotellis on WIFI levi. Hommikul serveeritakse buffet hommikusööki.
www.arioncorfu.gr

1069
/
1125
Hotell Cavalieri 

Majutus kaheses toas hommikusöökidega
Broneeri
0.1 km merest
Keskuses
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Konditsioneer
Soodushind kehtib korduvreisijatele
Korfu linn, majutus kaheses toas, hommikusöökidega
Ideaalse asukohaga hotell 17. sajandist pärinevas ajaloolises hoones, mis on olnud kogunemispaigaks paljudele Korfut külastanud loomeinimestele. Restoranid ja poed on hotelli vahetus läheduses ning lähim rand 100 m kaugusel. Hotellis asub väga meeleolukas katusebaar ja restoran. Konditsioneeriga toad on varustatud TV, telefoni, dushi/WC, fööni, minikülmikuga. Hotellis on WIFI ühendus. Hotellis pakutakse rikkalikku hommikusööki.
www.cavalieri-hotel-corfu-town.com/

Lisainfo

 • Vastavalt rahvusvahelistele hotellireeglitele toimub check-in hotellitubadesse alates kell 14:00.
 • Ärasõidupäeval vabastatakse hotelli toad vastavalt rahvusvahelistele kokkulepetele kell 10:00. Toa kasutamise pikendamine sõltub hotelli võimalustest ning see tasutakse kliendi poolt kohapeal

Lennuinfo
Äraantav pagas: 
reisijal on õigus kaasa võtta äraantav pagas kaaluga kuni 15 kg ja mille maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 32x84x56 cm. Kui kaks või enam reisijat reisivad ühe grupina (perekond) või kui nad registreerisid lennule koos, siis summeeritakse kontrollitud pagasi kaalupiirang, ent pagasi ühe ühiku kaal ei tohi siiski ületada 32 kg.
Käsipagas: reisija tohib lennuki salongi kaasa võtta ainult ühe käsipagasi ühiku. Käsipagasi ja isiklike esemete kogukaal võib olla kuni 5 kg ja käsipagasi maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 56x45x25 cm. Käsipagasis ei tohi olla keelatud esemeid. Vedelikke ja kreeme võib olla käsipagasis alla 100 ml pakendites, kokku kuni 500 ml.
Toitlustus lennul: toitlustus lennul on lisatasu eest pardamenüü alusel.

Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.
PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!

Reisi hind

Hind sisaldab:

 • Lennupilet lendudele Tallinn-Korfu ja Korfu–Tallinn
 • Lennujaamamaksud, käibemaks
 • Sõit mugavustega bussis
 • Majutus vastavalt programmile ja valikule hotellis*** (2-in. toad), toitlustus vastavalt tellimusele
 • Ekskursioonid eesti keeles vastavalt programmile, giidi/reisisaatja teenus 

Lisakulud
Lisatasu eest võimalik:

 • Ühene majutus hotelli
 • Tervisekindlustus al. 9,44 €, maksumus sõltuvalt vanusest (-65a, 65-80a kallim tariif). Soovitame vormistada ka reisitõrkekindlustuse!
 • Ekskursioon: Paxos, sinine koobas 35 € (tellimine ja tasumine kohapeal), kestus ca 09:00-19:00 
 • Päevane väljasõit Albaaniasse 65 € (ettetellimisel ja tasumisel). Palume teatada koos tellimusega passiandmed. Kehtiv reisidokument on pass! Pass peab kehtima vähemalt 3 kuud riiki saabumisel.

Reisi hind ei sisalda sissepääsupileteid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele.

 • Achillioni palee 10 €
 • Sissepääsud Albaanias 5 €
 • Lõunasöök Albaanias  ca 10 €
 • Mon Repos palee 4 € (individuaalne külastus)

Piletite hinnad võivad muutuda olenemata reisikorraldajast!

Viisa ja dokumendid

Albaania ekskursioonist osavõtjatele on oluline võtta reisidokumendina kaasa PASS, mis kehtib vähemalt 3 kuud alates riiki saabumisest.
Kreekasse (Korfule) reisimine on Eesti kodanikule viisavaba. Siseneda võib nii kehtiva passi kui ka isikutunnistuse (ID-kaardi) alusel.
31.08.2021 - 07.09.2021
 Hind al 559
Broneeri

Vaata reisimarsruuti

 • Kreeka - Korfu - kultuuri- ja puhkusereis

Vaata reisist pilte

Kliendid meist

L
Liina
Käisin Germaloga Norras ja Santorinil ning jäin mõlema reisiga väga rahule. Hotellid olid väga hästi valitud ja giidid tasemel. Uskumatu, kui hästi giidid neid riike ja riikide omapärasid ja isegi pisikesi detaile peensusteni teavad. Norra meeldis isegi nii väga, et tahaks selle reisi uuesti läbi teha. Olen teiste bussireisikorraldajate kohta õuduslugusid kuulnud, aga Germalol on kõik alati väga hästi korraldatud.
K
Kaie ja Toivo
Oleme üle 10 aasta reisinud Germalo firmaga. Alati on kõik lubatu toiminud ja väiksemadgi lisasoovid täidetakse. Giidid on tasemel ja suudavad koos reisisaatjaga säilitada rahu ka veidi segasemates olukordades ( nt lend ei toimu, hotellituba ei meeldi, keegi on seltskonnast kaduma läinud, reisijal jääb soovitud ostu tegemiseks raha puudu ine). Kõik on tublid. Enim on meelde jäänud Mirjam Somelar ja Triinu Borga. Jõudu edasiseks!!!