Malaisia ja Singapur - suur ringreis ja rannapuhkus Langkawil

Malaisia ja Singapur - suur ringreis ja rannapuhkus Langkawil

25.11.2023 - 08.12.2023
 
Eelbroneering
Meie reisidel teenindavad Teid targad, laia silmaringiga ja hoolivad eestikeelsed giid/reisijuhid. Lisaks on reisil ka kohalik giid, kes jagab praktilist infot ja tegeleb kohapealse korraldusliku poolega. Sellel reisil toitlustus juba hinnas. Reisi meeldivaks kulgemiseks oleme välja valinud hea tasemega hotellid. Meie reisijuhid jagavad soovitusi ja annavad nõu kõigi küsimuste korral. Anname endast kõik, et veedaksite kvaliteetse ja täisväärtusliku puhkuse!

Kutsume Teid eksootilisse Aasiasse. Meie teekond viib nii suurlinlikku Singapuri kui ka põnevasse ning looduslikult kaunisse Malaisiasse. Koloniaalajastu arhitektuur Singapuris, maailma vanim džungel Malaisia sisemaal ning kilomeetrite pikkused liivarannad Langkawi saarel. Malaisia – see on tõeline Aasia!

Malaisiasse reisimisel ei ole 18.oktoober. 22 seisuga covid reisipiiranguid.
 • Singapuri reisimiseks vajalik min 2 doosi vaktsiini või negatiivne antigeeni test.

Lugege Malaisia kohta lähemalt siit >
Lugege meie giidide kohta lisaks siit >

Reisikava

1. päev LEND TALLINN-ISTANBUL
Koguneme kell 16:30 Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis infoletist vasakul asuvas kassas, kus väljastatakse reisijatele vajalikud reisidokumendid.
Lend Tallinn-Istanbul kell 18:55-23:15 (kohalikud kellaajad, lennunumber TK1424).  Palume kontrollida lennuki väljumise aega ka vahetult enne reisi!
 
2. päev LEND ISTANBUL-KUALA LUMPUR
Jätkulend Istanbul-Kuala Lumpur kell 01:50-17:00 (kohalikud kellaajad, lennunumber TK60).
Tere tulemast imelisse Malaisiasse. Sõidame lennujaamast kesklinna ning majutume kahel järgneval ööl Kuala Lumpuris hotellis Dorsett Kuala Lumpur Hotel**** või sarnases.

3. päev KUALA LUMPUR - BATU KOOPAD
Hommikusöök hotellis. Tänane päev on pühendatud tutvumisele Kuala Lumpuriga, „kontrastide metropoliga“. Näeme rahvusmonumenti, kuningapaleed, Masijd Negarat – rahvusmošeed oma 75 meetri kõrgusele küündiva minaretiga. Jalutame imekaunites järveaedades. Naabrusesse jääb ka liblikapark enam kui 6000 värvikireva asukaga. Peatume Malaisia „vabaduse väljakul“ - Padang Merdekal, kus 1957. aastal kuulutati välja Malaisia iseseisvus ning vaatame linna üht kauneimatest hoonetest, mauri stiilis ehitatud Sultan Abdul Samadi maja.
Külastame budistlikku Thean Hou templit, mille juurest avaneb imekaunis vaade Kuala Lumpurile. Kõigele krooniks teeme peatuse ka Kuala Lumpuri ühe sümboli, maailma kõrgeimate hoonete hulka kuuluva Petronas Twin Toweri juures.
Teeme väljasõidu Kuala Lumpurist ja peatume Batu koobaste juures, kus paikneva hindi pühamuni viib 272-astmeline trepp. Paik on kuulus iga-aastaste Thaipusami pidustuste poolest, mil patulunastajad läbistavad oma ihu teravate orade ja konksudega.
Päeva lõpetuseks pakume soovijatele (lisatasu eest) võimalust tutvuda õhtuse valgustatud linnaga ning suunduda ühisele buffet õhtusöögile Kuala Lumpuri teletorni võrratusse restorani Atmosphere360 - Malaisia kõrgeim restoran 282m kõrgusel.

4. päev KUALA LUMPURIST TAMAN NEGARASSE
Hommikusöök hotellis. Edasine teekond viib meid Taman Negara rahvusparki – Malaisia rohelisse südamesse. Malaka poolsaare sisemaa peidab endas maailma vanimat ja liigirohkeimat vihmametsa. Kliimamuutustest mõjutamata jäädes on see vihmamets segamatult 130 miljonit aastat arenenud. Lõunasöök. Kuala Tembelingis istume juba jõepaati ning jätkame oma retke põlismetsas mööda veeteid keset paradiisi meenutavat loodust.
Majutus ja õhtusöögid kahel järgneval ööl rahvuspargis lodge tüüpi hotellis Mutiara Taman Negara**** majakestes või sarnases. Õhtul läheme üheskoos väikesele džunglijalutuskäigule.

5. päev TAMAN NEGARA
Hommikusöök hotellis. Tänase päeva veedame keset võrratut ürgloodust ja teeme lähemalt tutvust maailma vanima vihmametsaga. Päeva tipphetkeks kujuneb kindlasti matk Bukit Teresekile, ühele mägedest rahvuspargis. Hea ilma korral avaneb meile vaade eemal kõrguvale Gugung Tahan mäele (2187 m). Soovi korral on võimalik matkata veel iseseisvalt, puhata hotellis või soovijad saavad suunduda paaritunnisele lisaekskursioonile (lisatasu eest) orang asli ehk piirkonna indogeense rahva juurde. Lõunasöök hotellis.
Päeva teisel poolel sõidame paadiretkele Lata Berkoh kose juurde koos ujumispeatusega (sobiva ilma korral) kose alla moodustunud looduslikus basseinis. Paadisõidul on taas võimalik jälgida rikkalikku floorat ja vana vihmametsa. Ühine õhtusöök hotellis.

6. päev PUTRAJAYA, LEND LANGKAWILE
Hommikusöök hotellis. Lahkume Taman Negara rahvuspargist ning sõidame tagasi Kuala Tembelingi. Teel Kuala Lumpurisse läbime Putrajaya linna. Selles Malaisia uues administratiivkeskuses näeme peaministri uhket residentsi, ministeeriumihooneid, moodsat linnaarhitektuuri ja lõputult parke (siia on istutatud üle 20 miljoni puu).
Lend Kuala Lumpur-Langkawi (lennuajad täpsustamisel).
Majutus kuuel järgneval ööl rannahotellis Holiday Villa Beach Resort & Spa**** superior klassi toas või sarnases. Suurepärased päevad troopilisel rannal – meri, päike ja valge rannaliiv!
 
7. päev LANGKAWI EKSKURSIOON JA PUHKUS
Hommikusöök hotellis. Kõrged mäeahelikud, metsaga kaetud künkad, riisipõllud ning väikesed lahesopid valgete liivarandadega on vaid mõned märksõnad, mis iseloomustavad ligi sajast saarest koosnevat Langkawi arhipelaagi. Langkawi võrratud liivarannad on ideaalseks puhkusepaigaks kõikidele päikesekummardajatele. Ka nendele, kes eelistavad pigem aktiivset puhkuseveetmist, pakub saar ohtralt võimalusi. Võib tegeleda paljude veespordialadega, minna snorgeldades uurima veealust maailma jne.
Teeme ühiselt esimese tutvuse selle Malaisia pärliga. Külastame Atma Alami batikakeskust ja Mahsuri mausoleumi, vaatame ringi Kuah linnas ning soovi korral on võimalik sooritada duty free sisseoste. 
 
8. päev LANGKAWI LOODUSTUUR
Hommikusöök. Tutvume Langkawi omapärase loodusega, unikaalse looma- ja taimeriigiga. Näeme mangroovidžunglit, huvitavat kalakasvatust, nahkhiirekoopaid. Näeme ka, kuidas söödetakse kotkaid. Ühine piknik lõuna. Sobiva ilma korral peatume inimtühjal rannal, et teha värskendav suplus.
Päeva teine pool jääb puhkuseks rannas.
 
9.-11. päev PUHKUS LANGKAWIL
Hommikusöök hotellis. Vaba päev rannas. Soovijatel on võimalik minna iseseisvalt mõnele väljasõidule saarel (lisatasu eest).

12. päev LEND LANGKAWI-SINGAPUR, SINGAPURI LINNAAEKSKURSIOON - SOOVIJATELE CLARKE QUAY ÕHTUNE JÕEKRUIIS JA MARINA BAY VALGUSSHOW
Hommikusöök hotellis. Aeg lahkuda Langkawi saarelt ning lendame edasi Singapuri (lennuajad täpsustamisel). 
Singapur asub Malaka poolsaare lõunatipus ning tegemist on väikese saareriigiga, mida peetakse ka üheks 20. sajandi majandusimeks. Olles olnud kaubavahetuse sõlmpunktiks juba 19. sajandi alguses, tuksleb Singapuri kaubandus aina kiiremas rütmis. Singapuri sümbol Merlion, pool kala ja pool lõvi, tervitab meid Merlion Parkis. Oma teekonnal möödume kuulsast Singapuri kriketiklubist, näeme parlamendihoonet, uhket ülemkohut ja linnavalitsuse hoonet ja Fullertoni hotelli. Suundume Marina Bay piirkonda ja külastame kuulsat Marina Bay hotelli vaateplatvormi. Jalutame Gardens by the Bay aedades, võimalus tutvuda sealsete lillepaviljonidega.
Majutume järgneval ööl Singapuris suurepärase keskse asukohaga hotellis Park Regis Hotel Singapore**** või sarnases.
Soovijatega jalutame vaatama meeleolukat ja uhket Marina Bay valgusshowd.

13. päev SINGAPUR, LEND SINGAPUR-ISTANBUL
Hommikusöök hotellis.
Võimalusel (sõltub hetke ilmastikutingimustest) suundume Singapore Flyer vaaterattale, mis on maailma kõrgeim, ulatudes oma 165 meetriga 42 korruselise hoone kõrgusele. Vaaterattal on 28 klaasist kapslit, millest avanevad pooletunnise tiiru jooksul suurepärased vaated nii Singapuri saareriigi kõrghoonetele kui sobiva ilma korral ka Malaisiale ning Indoneesialegi.
Peale hotellist väljaregistreerimist suundume tutvuma elust kihava Hiinalinnaga. Singapuri India kogukonna vaimses ning kaubanduslikuks keskuses Little Indias näeme nii traditsioonilisi India poekesi kui ka uhkete ornamentidega kaunistatud templeid. Seejärel sõidame unikaalse karakteriga Peranakani linnaosasse. Siin kohtuvad ajalugu ja tänapäev. Jalutame aias, kus kasvatatakse Peranakani köögis kasutatavaid vürtse. Katongi ja Joo Chiati kvartalites paelub meid barokne 1920-30ndate arhitektuur.
Vaba aeg Clarke Quay piirkonnas.
Aeg suunduda lennujaama. Lend Singapur-Istanbul kell 23:35-06:10 (kohalikud kellaajad, lennunumber TK55).

14. päev LEND ISTANBUL-TALLINN
Jätkulend Istanbul-Tallinn kell 09:30-12:05 (kohalikud kellaajad, lennunumber TK1421).

Reisi hind

2023. aasta hind ja programm täpsustamisel

2499 €* / 2630 €

* Soodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele.

Hind sisaldab:
 • lennupiletid Turkish Airlines liinilendudele Tallinn-Istanbul–Kuala Lumpur ja Singapur–Istanbul–Tallinn, toitlustamine lennukis;
 • lennupilet lendudele Kuala Lumpur-Langkawi ja Langkawi-Singapur;
 • lennujaamamaksud august'22 seisuga, käibemaks. NB! Maksude suurus võib muutuda olenemata reisikorraldajast tulenevalt kütusehinnast maailmaturul ja ametivõimude otsustest;
 • 11 ööd hotellides koos hommikusöökidega vastavalt programmile (2-in. toad);
 • 2 lõuna- ja 2 õhtusööki, 1 piknik lõuna;
 • ekskursioonid eesti keeles, eestikeelse giidi/reisijuhi teenused, lisaks kohalik Malaisia inglisekeelne giid;
 • sissepääsupiletid, mis programmis märgitud: Kuala Lumpuri liblikapark, paaditransfeer Kuala Tembelingist Mutiara Taman Negarasse, Langkawil Mahsuri kompleks, Singapur Flyer, Gardens by the Bay.
Lisakulud:
Lisaekskursioonid (hinnad arvestatud rühmahindadena eeldusel, et osalejaid on vähemalt 10 inimest):​
 • Kuala Lumpuri teletorni buffet õhtusöök 340 MYR - ettetellimisel, tasumine kohapeal.
 • lisaekskursioon Taman Negara rahvuspargis orang asli põlisrahva juurde 15 € - ettetellimisel, tasumine kohapeal;
 • õhtune päikeseloojangu kruiis Langkawil koos õhtusöögiga 350 MYR - ettetellimisel, tasumine kohapeal.
Lisaekskursioonid tasutakse kohapeal kohalikus vääringus.
Hinnad võivad muutuda olenemata reisikorraldajast eelneva etteteatamiseta.
 • Reisi hinnas ei sisaldu jootrahad kohalikele saatjatele ja bussijuhtidele. Palume arvestada u. 30 € jootrahadeks (kohalikud giidid ja bussijuhid). Jootraha andmise komme on laialt levinud. See moodustab osa teenindaja palgast ja seetõttu ootavad jootraha kõik teenindajad. Restoranides sisaldub jootraha tavaliselt juba arves, kuid meeldiva teeninduse eest oodatakse lauale ikka lisaks 5-10% arvest. Palume arvestada jootrahadeks 1-2 USD/EUR päeva kohta bussijuhile ja 2-3 USD/EUR päeva kohta kohalikule giidile. Jootrahasid korjatakse ja tasutakse reisi ajal vastavalt iga reisietapi lõpus. Jootrahad on kohaliku teeninduskultuuri traditsiooniline osa ning selle eest ollakse väga tänulikud. Siiski ei ole jootrahade maksmine reisijale kohustuslik, vaid näitab rahulolu ja tänulikkust saadud reisikogemuse ning teeninduse suhtes.
Lisatasu eest võimalik:
 • Ühene majutus hotellides 449 €
 • Tervisekindlustus al 22,42 €, maksumus sõltuvalt vanusest (kuni 65 a., vanematele kõrgem tariif, lisainfo reisikindlustuse kohta). Soovitame vormistada ka reisitõrkekindlustuse!

Lisainfo

 • Raha soovitame kaasa vahetada vähemalt 400 € ulatuses (soovitavalt vähemalt 250 SGD ja 1000 MYR). 1 € = 1,73 SGD = 4,5 MYR
 • Taman Negara rahvuspargis kehtib tasu pildistamise ja filmimise eest 5 MYR aparaadi kohta.
 • Kaasa võtta päikesekreem, vihmakeep, korralikumad rõivad rahvusõhtuks, taskulamp, mugavad riided ja jalanõud Taman Negara rahvuspargi külastamiseks.
 • Reisile eelnevalt palume konsulteerida reisimeditsiini kabineti arstiga, lisainfo siit.
Lennuinfo Turkish Airlines liinilendudel:
Äraantav pagas: reisijal on õigus kaasa võtta äraantav pagas kogukaalus kuni 30 kg. Maksimaalne lubatud pagasi kaal ühele ühikule registreeritavale pagasile on 32 kg. 
NB! Lubatav äraantav pagas siselendudel on 1 ühik max 20 kg / reisija.
Käsipagas: reisija tohib lennuki salongi kaasa võtta ühe käsipagasi ühiku. Käsipagasi ja isiklike esemete kogukaal võib olla kuni 8 kg ja maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 55x40x23 cm. Käsipagasis ei tohi olla keelatud esemeid. Vedelikke ja kreeme võib olla käsipagasis alla 100 ml pakendites, kokku kuni 500 ml.
Toitlustus lennul: hinnas sisaldub soe toit ja joogid.
 
Jätame endale õiguse teha reisiprogrammis muudatusi.
PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!

Viisa ja dokumendid

Malaisia on Eesti passi omanikule viisavaba (halli passiga vajalik viisa). Palume kontrollida passi kehtivusaega (minimaalne kehtivusaeg 6 kuud pärast reisi lõppu).
Palume meile enne reisi teada anda passi number ja kehtivuse aeg hiljemalt kuu enne reisi!
25.11.2023 - 08.12.2023
 
Eelbroneering

Vaata reisimarsruuti

 • Malaisia ja Singapur - suur ringreis ja rannapuhkus Langkawil

Vaata reisist pilte

Kliendid meist

L
Leo
Reisisin 10.-17 sept Portugali. Meie giidiks oli Mirjam Somelar. Olen oma elu jooksul palju reisinud ja maailma näinud,kuid nii fantastilist giidi pole varem kohanud. Ta tegi giiditööd südamega - kogu reisiprogramm oli täidetud, isegi ületatud. Tema Porugali teadmised olid täiuslikud, sain heas mõttes kutuurišoki. Kogu reis kulges tema tänelepaneliku pilgu all sujuvalt lennujaamadest hotellideni, bussireisid, jalgsimatkad - super! Õhtuti, meie vabal ajal, andis soovitusi, kus on paremad söögikohad või vaatamisväärsused väljaspool reisiprogammi, mõnikord viis meid ka ise kohale kui oli keerulisem minna. Südamlikud tänud toreda reisi eest! Parimate soovidega, Leo
K
Kersti ja Urmas
Tere, Germalo Reisid! Täname ootusi ületanud Egiptuse reisi eest! Olge hoitud ja terved!