Pariis - London

Pariis - London

25.08.2020 - 30.08.2020
Giid Heigo Sahk
 Hind al 855
Broneeri
Pariis on linn, millel on igaühe jaoks mingi tähendus. Pariis oli esimene linn Euroopas, mis 1828. aastal hakkas oma kuulsat avenüüd Champs de Elysees’d õlilampidega valgustama ning sellest alates peetakse Pariisi Valguse linnaks. Aga Pariis on ka kultuuri ja kunsti linn, moe ja gurmee, armastuse ja romantika pealinn.

Lisaks imeline London kuningliku ajaloo ja vaatamisväärsustega: Big Ben, parlamendihoone, Westminster Abbey ning Buckinghami palee. 

Reisikava

1. päev OTSELEND TALLINN–LONDON, ÕHTUNE LONDON
Kogunemine kell 14:00 Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis infoletist vasakul asuvas kassas, kus väljastatakse reisijatele vajalikud reisidokumendid.
Otselend Tallinn-London kell 16:05-17:00 (kohalikud kellaajad, lennunumber BT649). Palume kontrollida väljalennu aega ka vahetult enne reisi!
Majutus kolmel järgneval ööl hotellis Tara**** või sarnases.  Õhtul võimalus imetleda Londoni panoraami Euroopa kõrgeimalt vaaterattalt - London Eye.

2. päev LONDONI LINNAEKSKURSIOON
Hommikusöök hotellis. Suundume Londoni ühe kuulsaima sümboli, Big Beni juurde. Edasi viib meid jalutuskäik parlamendihoone juurde ja sealt Westminster Abbey'ist White Hall'i. Jalutame läbi St.James’i pargi Buckinghami palee juurde. Võimalusel näeme vahtkonnavahetust, hea õnne korral ka ratsaväe vahtkonnavahetust.
Veidi aega lõunatamiseks Trafalgari väljaku piirkonnas, kus näeme kuulsat Admiral Nelsoni sammast ning Inglismaa kuulsaimat muuseumide kompleksi. Seejärel pakub meile huvi Püha Pauluse katedraal. Londoni sümbol – ülestõstetav gooti stiilis Toweri sild ja Toweri kindluse külastamine. Kindluse rajas William Vallutaja 11. sajandil. Läbi pika ajaloo on siin olnud nii kindlus, monarhide residents, rahapada, kuninglikud arhiivid, kuninglik loomaaed kui ka vangla. Siin elavad legendaarsed kaarnad, kelle hea käekäik peaks tagama kuningriigi püsimise ning näha saab ka Toweri valvureid beefeatereid, kes juba rohkem kui 700 aastat igal õhtul pidulikult Toweri lukku on keeranud.
Järgneb ekskursioon bussiga Londonis - Albert Hall, Hyde Park, Harrodsi kaubamaja.

3. päev WINDSOR - ÕHTUNE LONDON
Hommikusöök hotellis. Täna hommikul sõidame Londonist mõnekümne kilomeetri kaugusel asuvasse hubasesse ning lilledega kaunistatud Windsori linnakesse. Siin külastame kõige vanemat, kõige suuremat, kõige väärikamat lossi maailmas, mis siiani tegutseva kuningliku residentsina oma elu elab - kuninganna Elizabeth II lemmikut Windsori. Guinnessi rekordite raamat, muide, teab väita, et siin, Windsoris, on Inglismaa kõige lühem tänav – Queen Charlotte Street ( 51 jalga ja 10 tolli). Peale lossikompleksi külastust jääb veidi vaba aega, et süüa lõunat ning jalutada mööda tillukest Windsori linnakest ja teha sisseoste. Siit leiab nii kuulsat “English Rose” (Inglise Roos) parfüüme kui ka vahvaid väikesi nipsasjakesi, suveniirtaldrikutest värvikirevate küpsisekarpideni.
Õhtu sisustame ühise jalutuskäiguga: viie peatänava kohtumispaik Piccadilly Circus, meelelahutuskeskus Leicesteri väljak, idamaise hõnguga Chinatown, restoranide ja teatrite kvartal Soho ning endine turuväljak Covent Garden. 

4. päev LAEV INGLISMAALT PRANTSUSMAALE, ÕHTUNE PARIIS - SUURED BULVARID -  MONTMARTRE
Hommikusöök hotellis. Hommikul lahkume Londonist ja sõidame laevaga Prantsusmaale. Majutus kahel järgneval ööl Pariisis hotellis Ibis Paris Opéra Bastille*** või sarnases.
Seejärel suundume õhtusele ekskursioonile. Pariisi kesklinna viivad meid Les Grands Boulevards ehk Suured bulvarid. Pariisi vana ooperiteater Opera Garnier. Suundume õhtusele Montmartre’ile - mägi paistab Pariisis juba kaugelt silma ning ka siit avanevad vaated on avarad - Pariis justkui peopesal. Vaatame uhket Sacrè-Coeuri basiilikat ja kuulsat Tertre’i väljakut. Igapäevaselt leiame siit maalikunstnikke ja elukunstnikke, uudishimulikke turiste ja külastajaid, kes ümbritsevast melust end segada ei lase ning portreemaalijatele poseerivad.

5. päev LADINA KVARTAL - EIFFELI TORN
Hommikusöök hotellis. Alustame päeva Cité saare ja Jumalaema kiriku piirkonnaga tutvumisega. Edasi aga juba Ladina kvartalisse: Sorbonne’i ülikool, Pantheon. Luxembourgi aed.
Ekskursioon viib meid Eiffeli torni juurde, mis  on kahtlemata üks maailma tuntuimaid ehitisi. Teel torni juurde vaatame üle Invaliidide kompleksi, mille Loius XIV lasi rajada oma sõdurite jaoks. Soovijatel võimalik tõusta Eiffeli torni tippu ja nautida hingematvat vaadet linnale.
Pariis on jõelinn – Seine on oluline osa linnast. Kaldapealsetel asuvad Pariisi tähtsaimad paigad ning jõgi on olnud tähtis nii kaitse-eesmärkidel kui kaubaveol. Teeme õhtuse laevasõidu Seine’i jõel - meile avanevad juba hoopis teisest vaatevinklist Pariisi kuulsaimad paigad ja ehitised.

6. päev TRIUMFIKAAR JA CHAMP'S ELYSEES, LEND PARIIS-TALLINN
Hommikusöök hotellis. Jätkame tutvumist Pariisiga. Edasi siirdume Louvre'i juurde, näeme Concorde'i väljakut. Vaatame Pariisi kuulsaimat triumfikaart Charles de Gaulle’i väljakul, kust algavad 12 Pariisi tähtsaimat avenüüd. Jalutame Champs-Élysées’l, mis on Pariisi kuulsaim avenüü. Pariisi raekoja juurest viib tee Pompidou keskuse juurde, kus asub Moodsa Kunsti muuseum.
Aeg suunduda lennujaama. Otselend Pariis-Tallinn kell 18:40-22:25.

Reisi hind

855 €* / 899 €
* Soodushind kehtib korduvreisijatele 

Hind sisaldab:
 • Lennupilet otselendudele Tallinn-London ja Pariis-Tallinn (Air Balticu liinilennud)
 • Lennujaamamaksud, käibemaks
 • Sõit kõigi mugavustega bussiga 
 • 3 ööd Londoni hotellis***, (2-in toad), 3 hommikusööki
 • 2 ööd Pariisi hotellis, (2-in toad), 2 hommikusööki
 • Ekskursioonid eesti keeles, giidi/reisisaatja teenused 
Lisakulud
Lisatasu eest on võimalik:
 • Ühene majutus hotellis 240 €
 • Toitlustamine lennukis pardamenüü alusel lisatasu eest
 • Tervisekindlustus al 7,86 €, maksumus sõltuvalt vanusest (kuni 65 a, vanematele kõrgem tariif, lisainfo reisikindlustuse kohta). Soovitame vormistada ka reisitõrkekindlustus!
Reisi hind ei sisalda sissepääsupileteid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele.
Muuseumide ja teiste tasuliste objektide piletihinnad:
 • Laevasõit Seine’i jõel ca 20 €
 • Eiffeli torn - 2. platvorm 16,30 € / 8,10 € (12-24 a.)/ 4,10 € (lapsed 4-11 a). Ettetellimisel hiljemalt kaks kuud enne reisi (tasumisel kohapeal). Hilisemal tellimisel ei saa piletit garanteerida 
 • Toweri kindlus £ 27,50 / £ 21,50 (al 60 a) 
 • London Eye vaateratas
 • Windsori loss
Hinnad võivad muutuda olenemata reisikorraldajast.

Lisainfo

Prantsusmaa hotellides pakutakse kontinentaalset hommikusööki.
Kolmene majutus hotellis ei ole võimalik.
 
Lennuinfo Air Balticu liinilendudel
Äraantav pagas: reisijal on õigus kaasa võtta üks äraantav pagas kaaluga kuni 20 kg ja mille maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 50x100x80 cm. 
Käsipagas: reisija tohib lennuki salongi kaasa võtta ühe käsipagasi ühiku, mille maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 55x40x20 cm, ja väikese isikliku eseme (käekott, arvutikott) (30 × 40 × 10 cm). Käsipagasi ja isiklike esemete kogukaal võib olla kuni 5 kg. Käsipagasis ei tohi olla keelatud esemeid. Vedelikke ja kreeme võib olla käsipagasis alla 100 ml pakendites, kokku kuni 500 ml.
Toitlustus lennul: lisatasu eest pardamenüü alusel.
 
Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis. 
PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!
 
MEELDEJÄÄVAT REISI!

Viisa ja dokumendid

Prantsusmaale ja Suurbritanniasse reisimine on Eesti kodanikule viisavaba. Siseneda võib nii kehtiva passi kui ka isikutunnistuse (ID-kaardi) alusel.

Kaart:

25.08.2020 - 30.08.2020
Giid Heigo Sahk
 Hind al 855
Broneeri
Giid
Heigo Sahk
Heigo Sahk on meie meeskonnas juba üsna Germalo algusaegadest peale ning on läbi aegade olnud üks meie paljude püsiklientide kindlaid lemmikuid. Oma kaasakiskuva ja loogilise jutuvestmisega aitab Heigo kiiresti mõista ka mitmete käänuliste ajaloo keerdkäikudega riikide kujunemislugusid, erinevate rahvaste kombeid ja harjumisi ning argipäeva...
Loe veel giidi kohta

Vaata reisimarsruuti

 • Pariis - London

Soovitame lisaks

Hind al  665
Pariis - romantika ja armastuse linn
13.07.2020 - 17.07.2020
Giid Heigo Sahk
2 vaba kohta
Vaata lähemalt
Hind al  639
Pariis - romantika ja armastuse linn
16.08.2020 - 19.08.2020
Giid Triinu Borga
Vaata lähemalt
Hind al  759
Prantsusmaa - Provence
05.09.2020 - 12.09.2020
Giid Heigo Sahk
Vaata lähemalt
Hind al  899
Prantsuse Riviera - Taevasinine rannik
29.08.2020 - 05.09.2020
Giid Triinu Borga
Vaata lähemalt

Kliendid meist

K
Kaie
Suured tänud Kreetele, kes tegi kõik ära, endal polnud vaja millegi pärast muretseda. Itaalia on ilus igast kandist. Eriti meeldis Alberobello, Ostuni ja Polignano al mare. Hotellid olid väga head, buss ja bussijuht tasemel. Ulve väga erudeeritud ja väga emotsionaalne. Veel kord tänud kogu Germalo perele. Reisin ka edaspidi teiega. Edu teile!
I
Irene
Tahan meie kõikide nimel Teid tänada ja oleme Germalo suurepärasest tegevusest vaimustatud. Tegime kunagi aastaid tagasi õige valiku, et oleme kasutanud ainult teie reisibürood. Suurepärased giidid ja suurepärane suhtumine. Reisime varsti jälle, sest kui pisik sees ja tingimused suurepärased, see ainult meelitab. Edu teile ja vastupidavust momendil olevas raskes olukorras. Kaunist suve ja kõike head!