Pariis - romantika ja armastuse linn

Pariis - romantika ja armastuse linn

13.07.2020 - 17.07.2020
Giid Heigo Sahk
 Hind al 665
Broneeri
2 vaba kohta
Pariis on linn, millel on igaühe jaoks mingi tähendus. Pariis oli esimene linn Euroopas, mis 1828 aastal hakkas oma kuulsat avenüüd Champs de Elysees’d õlilampidega valgustama ning sellest alates peetakse Pariisi Valguse linnaks. Aga Pariis on ka kultuuri ja kunsti linn, moe ja gurmee, armastuse ja romantika pealinn.
Jah, ükskõikseks ei jäta Pariis kedagi. Pariis kui armastuse ja romantika sümbol. Pariis kui üks maailma suurimaid kunstikeskusi. Pariis kui maailma moepealinn. Pariis kui Prantsuse gurmee keskus. Sellele lisaks hõrgutav crepes’ide lõhn Montmartre’il ja valgustatud Champs-Elysees. Kes ei tahaks oma silmadega vaadata Eiffeli torni? 

Lugege lisaks meie giidide kohta siit >

Reisikava

1. päev OTSELEND TALLINN-PARIIS
Kogunemine kell 14:00 Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis infoletist vasakul asuvas kassas, kus väljastatakse reisijatele vajalikud reisidokumendid.
Lend Tallinn-Pariis 15:55-17:55 (kohalikud kellaajad, lennunumber BT689). Palume kontrollida väljalennu aega ka vahetult enne reisi!
Saabudes transfeer hotelli. Majutus kolmel järgneval ööl Pariisis hotellis Ibis Paris Opéra Bastille*** või sarnases.
 
2. päev   SUURED BULVARID - POMPIDOU - MONTMARTRE
Hommikusöök hotellis. Pariisi kesklinna viivad meid Les Grands Boulevards ehk Suured bulvarid. Pariisi vana ooperiteater Opera Garnier ja Concordia väljak. Seejärel pakuvad meile huvi Cité saar ja Jumalaema kirik. 
Pariisi raekoja juurest viib tee Pompidou keskuse juurde, kus asub Moodsa Kunsti muuseum. Jätkame tutvumist Pariisiga ekskursiooniga Montmartre’le. Montmartre’i mägi paistab Pariisis juba kaugelt silma ning ka siit avanevad vaated on avarad - Pariis justkui peopesal. Külastame uhket Sacrè-Coeuri basiilikat ja kuulsat Tertre’i väljakut. Igapäevaselt leiame siit maalikunstnikke ja elukunstnikke, uudishimulikke turiste ja külastajaid, kes ümbritsevast melust end segada ei lase ning portreemaalijatele poseerivad.
 
3. päev LOUVRE- EIFFELI TORN -SEINE
Hommikusöök hotellis. Soovijatel võimalus külastada Louvre’i muuseumi. Vaatame Pariisi kuulsaimat triumfikaart Charles de Gaulle’i väljakul, kust algavad 12 Pariisi tähtsaimat avenüüd. Jalutame Champs-Élysées’l, mis on Pariisi kuulsaim avenüü. 
Päev jätkub ekskursiooniga Ladina kvartalis: Sorbonne’i ülikool, Pantheon. Luxembourgi aed. Vaatame Dome des Invalides’i ehk Invaliidide kuppelkirikut, mille 1670. aastal lasi Louis XIV rajada sõjas haavata saanud sõduritele, et "nood ei peaks tänaval kerjama".
Eiffeli torn on kahtlemata üks maailma tuntuimaid ehitisi. Soovijatel võimalik tõusta torni tippu ja nautida hingematvat vaadet linnale. 
Pariis on jõelinn – Seine on oluline osa linnast. Kaldapealsetel asuvad Pariisi tähtsaimad paigad ning jõgi on olnud tähtis nii kaitse-eesmärkidel kui kaubaveol. Teeme õhtuse laevasõidu Seine’i jõel - meile avanevad juba hoopis teisest vaatevinklist Pariisi kuulsaimad paigad ja ehitised.

4. päev VABA PÄEV PARIISIS
SOOVIJATELE VALIKEKSKURSIOON: LOIRE’I JÕE  ORG - CHAMBORD’I JA CHENONCEAU’ LOSSID

Hommikusöök hotellis. Täna on võimalik veeta päev Pariisis külastamaks Pariisi muuseume (näiteks Orsay muuseumi koos rikkaliku impressionistide koguga, Rodini muuseumi vms) või lihtsalt nautimaks selle maailmalinna olustikku.
Soovijatele lisatasu eest väljasõit Loire’i oruga tutvumiseks. Külastame kuningas Francois I võimu sümboliks rajatud suursugust Chambordi lossi. See on Loire’i oru suurim loss, mis on inspireeritud Prantsuse kuninga kahest kirest – arhitektuur ja jahipidamine. Seejärel külastame Loire’i oru kauneimaiks lossiks peetavat imeilusat Chenonceau lossi, mis on olnud ajaloos ka mitme kuninganna residentsiks ja mida seetõttu kutsutakse daamide lossiks.

5. päev VERSAILLES – LA DEFENCE, PARIIS-TALLINN LEND 
Hommikusöök hotellis. Täna külastame Euroopat suurimat lossi - Versailles’d. Lossi suursugusus on olnud eeskujuks paljudele hilisematele Euroopa lossidele. Imetleme ajalugu näinud saale - nende peegleid, mööblit, maale ning lühtreid ja skulptuure. Jalutame ka lossipargis.
Sõidame La Defence’i, Pariisi kaasaegse arhitektuuriga linnaossa. Meeleolukad vaated ja kaasaegne arhitektuur.
Transfeer lennujaama, lend Pariis-Tallinn kell 18:55-22:40 (kohalikud kellaajad, lennunumber BT690). 

Reisi hind

665 €*699 €
*Soodushind kehtib korduvreisijatele 

Hind sisaldab:
 • Lennupilet lendudele Tallinn-Pariis, Pariis-Tallinn (Air Balticu liinilennud)
 • Lennujaamamaksud, käibemaks
 • Sõit kõigi mugavustega bussiga 
 • 4 ööd Pariisis hotellis***, (2-in toad), 4 hommikusööki
 • Ekskursioonid eesti keeles, giidi/reisisaatja teenused 
Lisakulud
Lisatasu eest on võimalik:
 • Ühene majutus hotellis 160 €
 • Toitlustamine lennukis pardamenüü alusel lisatasu eest
 • Tervisekindlustus al 7,08 €, tervise- ja reisitõrkekindlsutus 19,23 €. Maksumus sõltuvalt vanusest (kuni 65 a, vanematele kõrgem tariif, lisainfo reisikindlustuse kohta). Soovitame vormistada ka reisitõrkekindlustus!
 • Ekskursioon Loire`i oru lossid 59 € (ettetellimisel ja tasumisel, min osavõtjate arv 15)
Reisi hind ei sisalda sissepääsupileteid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele.
Muuseumide ja teiste tasuliste objektide piletihinnad:
 • Versailles 27 €, kuni/alla 26 a. 10 (EL kodanikele, dokumendi alusel). Ettetellimisel ja tasumisel. 
 • Laevasõit Seine’i jõel ca 20 €
 • Eiffeli torn - 2. platvorm 16,60 € / 8,30 € (12-24 a.)/ 2 € (lapsed 4-11 a). Ettetellimisel ja tasumisel. 
 • Moulin Rouge pilet u 105 € (individuaalne külastus)
 • Orsay muuseum 14 €, kuni 25 a. tasuta (EL kodanikele, dokumendi alusel)
 • Louvre’i muuseum 17 €, kuni 25 a. tasuta (EL kodanikele, dokumendi alusel). Ettetellimisel ja tasumisel.
 • Chenonceau 12  € (grupipilet, lisasoodustused ei rakendu)
 • Chambord 14,50€, alla 25a 12 €
Hinnad võivad muutuda olenemata reisikorraldajast.

Lisainfo

Prantsusmaa hotellides pakutakse kontinentaalset hommikusööki.
Kolmene majutus hotellis ei ole võimalik.
 
Lennuinfo Air Balticu liinilendudel
Äraantav pagas: reisijal on õigus kaasa võtta üks äraantav pagas kaaluga kuni 20 kg ja mille maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 50x100x80 cm. 
Käsipagas: reisija tohib lennuki salongi kaasa võtta ühe käsipagasi ühiku, mille maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 55x40x20 cm, ja väikese isikliku eseme (käekott, arvutikott) (30 × 40 × 10 cm). Käsipagasi ja isiklike esemete kogukaal võib olla kuni 5 kg. Käsipagasis ei tohi olla keelatud esemeid. Vedelikke ja kreeme võib olla käsipagasis alla 100 ml pakendites, kokku kuni 500 ml.
Toitlustus lennul: lisatasu eest pardamenüü alusel.
 
Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis. 
PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!
 MEELDEJÄÄVAT REISI!

Viisa ja dokumendid

Prantsusmaale reisimine on Eesti kodanikule viisavaba. Siseneda võib nii kehtiva passi kui ka isikutunnistuse (ID-kaardi) alusel.

Kaart:

13.07.2020 - 17.07.2020
Giid Heigo Sahk
 Hind al 665
Broneeri
2 vaba kohta
Giid
Heigo Sahk
Heigo Sahk on meie meeskonnas juba üsna Germalo algusaegadest peale ning on läbi aegade olnud üks meie paljude püsiklientide kindlaid lemmikuid. Oma kaasakiskuva ja loogilise jutuvestmisega aitab Heigo kiiresti mõista ka mitmete käänuliste ajaloo keerdkäikudega riikide kujunemislugusid, erinevate rahvaste kombeid ja harjumisi ning argipäeva...
Loe veel giidi kohta

Vaata reisimarsruuti

 • Pariis - romantika ja armastuse linn

Vaata reisist pilte

Soovitame lisaks

Hind al  639
Pariis - romantika ja armastuse linn
16.08.2020 - 19.08.2020
Giid Triinu Borga
Vaata lähemalt

Kliendid meist

T
Tiia ja Ants
Tere Germalo rahvas! Täname hästi tehtud reisi eest Ahvenamaale 25-28. juuni 2020.
R
Ranno
Tere! Suur tänu vastutulelikkuse eest ning kindlasti kaalume Germalot ema reisile kunagi tulevikus, kui olukord on paranenud. Tänud ka proaktiivse suhtluse eest. Väga meeldiv kogemus on olnud Germaloga asju ajada.