Saksamaa

Saksamaa

09.08.19 - 14.08.19
Giid Piret Mayer
 Hind al 759
Broneeri
2 vaba kohta
Saksamaa on igas mõttes mitmepalgeline maa – suured metsaalad, Alpid ja kaunid maastikud, romantilised väikelinnad, keskaegsed külad ja linnused. Kaasaegne Saksamaa on paljude kultuuride segu. See on maa, kus hinnatakse samaväärselt nii tehnilisi saavutusi kui ürgset loodust. Selle reisi jooksul näeme eelkõige minevikuhõngulist vana ja romantilist Saksamaad, kuid ka kaasaegset ja moodsat poolt.

Lugege meie giidide kohta lisaks siit >

Reisikava

1. päev LEND TALLINN-BERLIIN,  LEIPZIG - FRANKIMAA
Kogunemine kell 11:30 Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis infoletist vasakul asuvas kassas, kus väljastatakse reisijatele vajalikud reisidokumendid.
Lend Tallinn-Berliin kell 13:30–14:20 (kohalikud kellaajad, lennunumber BT201).
Palume kontrollida lennuki kellaaega vahetult enne reisi! Lennuaeg muutunud 13. veebruaril!
Teel peatume ja tutvume Saksimaa suurima linna Leipzigiga. Põnev ajalooga uuendusmeelne ja kirev linn pakub palju huviväärset -  vana raekoda ja turuplats, Euroopa üks vanimatest kohvikutest, kus on kohvi nautinud teiste kuulsuste hulgas Bach, Wagner ja Goethe ning Saksamaa ajaloos suurt rolli mänginud Nikolause kirik. Hilisõhtuks jõuame Frankimaale ja majutus kahel järgneval ööl Frankimaal hotellis Igelwirt*** või sarnases. 

2. päev ROMANTILINE TEE -  DINKELSBÜHL -  ROTHENBURG 
Hommikusöök. Päevane väljasõit, tutvumaks romantische Strasse ehk Romantilise teega, mis on Saksamaa populaarseim tee turistide hulgas, ühendades Saksamaa kauneimaid paiku 400 km ulatuses. Külastame kuueteistkümne torni linna Dinkelsbühli. Kaunis linnasüdames asub Saksamaa ilusaimaks peetav gooti kirik. Külastame romantilist keskaegsetest müüridest ümbritsetud Rothenburgi linna. Saksamaa tunneb linna seal peetavate ajalooliste festivalide, kauni lossipargi ning jõulupoodide poolest. Linn on tõeliselt ilmekas näide keskaegsest linnapildist ja vahvärk arhitektuurist. 

3. päev DRESDEN - MEISSEN 
Hommikusöök. Sõidame Dresdenisse, kaunilt taastatud Elbe äärsesse Ida-Saksamaa linna. Jalutuskäik Dresdenis – Zwinger ja Saksi Rahvusooper ning Hofkirche ja taasavatud suursugune Jumalaema kirik. Soovijatel võimalus külastada mõnda galeriid.  Majutus Meissenis hotellis Siebeneichen*** või sarnases. 

4. päev  MEISSEN - BERLIIN 
Hommikusöök. Meissen on eelkõige tuntud siinse portselanimanufaktuuri poolest, kus portselani hakati valmistama juba 18. sajandil. Tutvume valmistamise tehnoloogiaga, külastades muuseumi. Sõidame taaskord  Saksamaa pealinna - uusrenessansi stiilis klaaskupliga Riigipäevahoone, Berliini sümboliks  peetav Brandenburgi värav, uhke Unter den Lindeni puiestee. Majutus kahel järgneval ööl hotellis Titanic*** või sarnases.

5. päev BERLIIN - POTSDAM
Hommikusöök. Sõidame Berliini lähistele Potsdami, et tutvuda Sanssouci pargi ja Cecilienhofi lossiga, mis oli 1945. aastal Potsdami konverentsi toimumispaigaks. Sanssouci park on kõikide aiakunsti austajate maiuspala, mida ilmestavad ka mitmed Friedrich Suure ajal ehitatud lossid.   Bussiekskursioon Berliinis - meid ootavad Keiser Wilhelmi kirik, tükike endisest müürist, Alexanderplatz ja 368 m kõrge teletorn ja Kurfürstendamm ning Potsdami väljak,  East Side Gallery.

6. päev LEND BERLIIN-RIIA-TALLINN
Hommikusöök. Hommikupoolik Berliinis.
Aeg suunduda lennujaama. Lend Berliin-Riia kell 14:35-17:25 ja lend Riia-Tallinn kell 18:15–19:05 (lennunumbrid BT 218 ja BT 317). Lennuajad muutunud 13. veebruaril!

Reisi hind

759 €* / 799 €
 * Soodushinnad kehtivad korduvreisijatele

Hind sisaldab:
 • Lennupilet lendudele Tallinn-Berliin ja Berlliin-Riia-Tallinn (Air Balticu liinilennud)
 • Sõit kõigi mugavustega bussis 
 • 5 ööd majutust hotellides*** (2-ne tuba) hotellides vastavalt programmile, hommikusöögid hotellis
 • Giidi/reisisaatja teenused 
Lisakulud:
 • Tervisekindlustus, maksumus sõltuvalt vanusest (-65a, 65-80a kallim tariif, lisainfo reisikindlustuse kohta) 7,86 €
 • Ühene majutus 180 €
 • Toitlustamine lennukis pardamenüü alusel lisatasu eest
Hind ei sisalda sissepääsupileteid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele.
Tasuliste objektide hinnad (makstakse sularahas)
 • Cecilienhof 8 € (grupipilet)
 • Riiklik portselanimanufaktuur 8 € (grupipilet)
 • Dresdeni galerii 12 € (individuaalne pilet)
Tasuliste sissepääsude hinnad võivad muutuda olenemata reisikorraldajast.

Lisainfo

Lennuinfo Air Balticu liinilendudel
Äraantav pagas: reisijal on õigus kaasa võtta äraantav pagas kaaluga kuni 20 kg ja mille maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 50x100x80 cm. 
Käsipagas: reisija tohib lennuki salongi kaasa võtta ühe käsipagasi ühiku, mille maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 55x40x20 cm, ja väikese isikliku eseme (käekott, arvutikott) (30 × 40 × 10 cm). Käsipagasi ja isiklike esemete kogukaal võib olla kuni 5 kg. Käsipagasis ei tohi olla keelatud esemeid. Vedelikke ja kreeme võib olla käsipagasis alla 100 ml pakendites, kokku kuni 500 ml.
Toitlustus lennul: lisatasu eest pardamenüü alusel.

Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.

PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!

MEELDEJÄÄVAT REISI!

Viisa ja dokumendid

Saksamaale reisimine on Eesti kodanikule viisavaba. Sihtkohta reisimiseks sobib nii kehtiv passi kui ka isikutunnistus (ID-kaart).

Kaart:

09.08.19 - 14.08.19
Giid Piret Mayer
 Hind al 759
Broneeri
2 vaba kohta
Giid
Piret Mayer
Piret Mayer on Germalo Reiside meeskonnas giidina olnud tegev aastast 2000. Eesti Humanitaarinstituudis saadud põhjalik ja mitmekülgne haridus on olnud heaks aluseks pidevale enesetäiendamisele ning eestlastele oma lemmiksihtkohtade tutvustamisele...
Loe veel giidi kohta

Vaata reisimarsruuti

 • Saksamaa

Vaata reisist pilte

Soovitame lisaks

Hind al  759
Belgia - Luxembourg
29.07.19 - 02.08.19
Giid Triinu Borga
Vaata lähemalt