Horvaatia - Opatija puhkus

Horvaatia - Opatija puhkus

05.09.20 - 12.09.20
 Hind al 599
Broneeri

Horvaatia 

Horvaatial on külastajatele palju pakkuda. See on puhkamiseks suurepärane paik: Euroopa puhtaim taevasinine merevesi, idüllilised rahvuspargid ja vanade linnade vaikelu.  Horvaadid on sõbralikud ning külalislahked ja osakvad külaliste eest hästi hoolitseda.
Paljude rändajate arvates on just siin maapealne paradiis. Pisut enam kui 56 000 ruutkilomeetrise territooriumiga ei kuulu Horvaatia kindlasti Euroopa suurriikide hulka kuid ometi on seda maad õnnistatud lausa eriliselt - ligi 1780 kilomeetrit rannajoont, üle 1000 saare ja saarekese, imekaunis ja vaheldusrikas loodus. 
Dobrodošli u Hrvatsku! 
 

Sihtkohainfo

Opatija on Horvaatia populaarseim ja elitaarseim merekuurort – juba sajand tagasi peeti seda tänu suurepärasele asupaigale ja looduslikele oludele tolleaegse Euroopa parimaks kuurordiks. Populaarsust lisas seegi, et siin armastasid aega veeta Euroopa kroonitud pead, kultuuritegelased, poliitikud ja ärimagnaadid. Täna ühilduvad siin moodsa kaasaegse kuurordi miljöö ja klassikaline atmosfäär. 
Opatija asub Kvarneri lahe ääres, Ucka mäe jalamil. Opatija riviera on ligi 15 km pikk ja ulatub Lovranist Voloskoni. Kogu rannikul kulgeb kaunite vaadetega promenaad Lungomare. Opatija on suvel eriti elav ja pulbitsev, siin on palju meelelahutust (kohvikud, restoranid, klubid, pubid, baarid) ning häid restorane, õhtuti peetakse tihti vabaõhukontserte. Opatija külastajatel on võimalus soolast mereõhku hingates promeneerida kaldapealsetel sumedate õhtute hilistundideni. 
Opatijas on nii mõndagi vaadata ja uudistada – kirikuid, villasid, purskkaevusid, skulptuure ning parke. 
Opatijast on võimalik teha väljasõite looduslikult kaunile ja rikka ajaloopärandiga  Istria poolsaarele, samuti jääb lähedale naaberriik Sloveenia - valikuid on palju! Ideaalne keskkond puhkusereisiks.

mitmekülgne ja rikkalik Germalo Reiside ekskursiooniprogramm
mitmed erinevad rannad ujumiseks ja kristallselge merevesi
võimalus sõita paadiga lähedaste saarte vahel, püüda kala Aadria merest
erinevad veespordi võimalused
kõrval on suur Rijeka linn oma kauni südalinna ja jalakäijate piirkonnaga, oma kohvikute ja kauplustega
paljudes kohtades elav muusika, hooajal mitmed rahvamuusika, kino, teatri jm festivalid
väga turvaline keskkond
horvaatide väga korrektne ja viisakas teenindus
korralik erinevate poodide võrgustik
aktiivse puhkuse võimalused, erinevad matkad, ekskursioonid Horvaatia rahvusparkidesse ja aja-loolistesse linnadesse
Austria keisrite üks lemmikpuhkekohtasid Opatija on ise tõeline vaatamisväärsus oma 19. saj lõpu Austria õukonna villade, kaunite mereäärsete parkide, 12 km rannapromenaadi ja paljude matkaradade poolest
väga rikkalik valik erinevat köögipoolt - ümberkaudsetes söögikohtades on võimalik proovida sa-mal päeval püütud Aadria mere hõrgutisi - värsked kalmaarid, austrid, palju erinevaid kalasid, li-saks klassikalised horvaatia sisemaa liharikkad toidud
võimalus külastada lähedalasuvat Sloveeniat, mis on kuulus oma mägede, koobaste, kauni looduse ja ilusa pealinna poolest
võimalus külastada kõrvalasuvat Istria poolsaart, mis on kuulus oma vanade roomaaegsete linnade, malvaasia veini ja trühvlite poolest

Kaart:

05.09.20 - 12.09.20
 Hind al 599
Broneeri

Vaata reisist pilte

Soovitame lisaks

Hind al  665
Horvaatia - Biogradi puhkus
26.06.20 - 03.07.20
Vaata lähemalt
Hind al  777
Horvaatia - kultuuri- ja puhkusereis
05.09.20 - 12.09.20
Giid Mae Merusk
Vaata lähemalt

Kliendid meist

M
Mary ja Mart
Reis Hiinasse oli väga tore. Hiina reisiprogramm oli väga hästi koostatud. Selle reisi tegi imeliseks  suurte teadmistega ja meie kõigiga arvestav giid Raivo. Tandemina Siret ja Raivo olid lihtsalt super. Soovitame seda reisi kõigile. Suur-suur aitäh veel kord giididele meie poolt. Sügis, 2019.
M
Mark
Olen juba ammu käinud GERMALO Reisidega reisimas, austan ja armastan nende giide, kellega oleks tore käia kõikides riikides. Kõik on professionaalsed ja targad inimesed. Tahaks ka edaspidi nendega reisima minna ja huvitavaid riike avastada. Ärge kaduge ära ja olge meiega igavesti!