Itaalia - Lido di Jesolo puhkus

Itaalia - Lido di Jesolo puhkus

05.09.2020 - 12.09.2020
 Hind al 759
Broneeri
6 vaba kohta

759
/
799
Hotell Venezia-La Villetta 

Majutus kaheses toas hommikusöögiga
Broneeri
0.2 km merest
Wi-Fi
Restoran
Ühese majutuse lisatasu
99€
Õhtusöökide lisatasu
69€
Soodushind kehtib korduvreisijatele
Lido di Jesolo, majutus kaheses toas hommikusöökidega
Paiknedes keskse asukohaga Lido di Jesolo peatänava ääres, on hotell Venezia-La Villetta siiski ümbritsetud rohelusest. Rand on vaid jalutuskäigu kaugusel ning hotellil on oma väike aed. Hotell on pikkade traditsioonidega ning pakub külastajatele perekondlikku atmosfääri ja head teenindust. Hotelli toad on mugavalt sisustatud, tubades on dušš/Wc, föön, seif, konditsioneer, rõdu/terrass, telefon. Hotellil on oma rannaosa rannatoolide ja päikesevarjudega. Samuti on hotelli restoranil oma terrass jalakäijatetänava ääres, Hommikul pakutakse laiendatud kontinentaalset hommikusööki (sh sink ja juust).
www.hotelveneziajesolo.it

829
/
873
Hotell Eden 

Majutus hommikusöögiga
Broneeri
0.2 km merest
0.1 km keskusest
Bassein
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Konditsioneer
Rõduga toa lisatasu/inimese kohta
59€
Soodustus kolmandale inimesele lisavoodil
119€
Õhtusöögid hotellis (ettetellimisel ja tasumisel)
49€
Soodushind kehtib korduvreisijatele
Lido di Jesolo keskus, majutus kaheses standardtoas hommikusöökidega
Hotell Eden**** asub Lido di Jesolo keskuses peatänaval meeleoluka Piazza Mazzini ääres. Lido di Jesolo liivarand jääb hotellist 5 min jalutuskäigu kaugusele. Meelelahutus, kohvikud, restoranid, poed on hotelli vahetus läheduses - õhtuti on Lido di Jesolo peatänav kirev jalakäijate tsoon. Hotell on kaasaegselt renoveeritud ja sisustatud. Tubades on konditsioneer, dušš/WC, föön, seif, väike külmik, lameekraanteler SAT-TV’ga. Standardtubadel ei ole rõdu ega merevaadet, vaated avanevad hotelli siseõue. Hotellis on WIFI levi. Hotelli katusel on bassein lamamistoolidega. Hotellil on oma rannaosa lamamistoolide ja päikesevarjudega. Hotellis pakutakse head kontinentaalset hommikusööki. Lisaks on hotellis buffet-restoran ja terrassiga baar.

859
/
904
Hotell Svezia & Scandinavia 

Majutus kaheses toas hommikusöögiga
Broneeri
0.1 km merest
1 km keskusest
Bassein
Wi-Fi
Restoran
Õhtusöögid hotellis (ettetellimisel ja tasumisel)
119€
Ühese toa lisamaks
79€
Lisamaks kahene tuba ühele inimesele
179€
Soodushind kehtib korduvreisijatele
Lido di Jesolo, majutus koos hommikusöökidega
Hotell Scezia & Scandinavia**** asub liivaranna vahetus läheduses Lido di Jesolo keskuse idapoolses osas. Piazza Milano ja jalakäijatetänav on hotellist lühikese jalutuskäigu kaugusel. Hotell on kaasaegne ja maitsekalt sisustatud. Hotellil on rannaosa lamamistoolide ja päikesevarjudega. Samuti on hotellil rannaäärne mugav suur bassein, lastebassein, jacuzzi ning väiksemad hüdromassaaživannid. Eraldi on basseiniäärses aias ka päikesevarjudega lamamistoolid (lisatasu eest).
Rõduga toad on valgusküllased ja funktsionaalselt sisustatud. Tubades on dušš/WC, föön, Sat-TV, seif, telefon, konditsioneer, minikülmik. Hotellis on WIFI leviala. Hotellis pakutakse rikkalikku buffet stiilis hommikusööki ning soovi korral on võimalik juurde tellida mitmekesine buffet stiilis õhtusöök hotellis koos jookidega (vesi, vein, karastusjoogid hinnas).
www.svezia-scandinavia.com

Kliendid meist

H
Helgi
Palju-palju Tänu Lugupeetud GERMALO. Hinge liigutav ettevõtmine! Tõesti parimad tunded ja lootused üle pikkade rusuvate nädalate! Sõprade tervitused eksootilistest maadest on tõesti super!. Kõik pole veel kadunud-elame ja REISIME!
A
Aili ja Ago
Tahame tänada Ervinit ja Mariannet suurepärase reisisi eest Lõuna-Eestis. Programm oli väga hea, lülitas täielikult välja töörütmist ja meie väikesel Eestimaal on alati midagi uut avastada. Loodame ja usume, et olukord nii Eestis kui ka mujal maailmas paraneb. Reisime jälle!