Itaalia - Sorrento puhkus

Itaalia - Sorrento puhkus

21.05.2024 - 28.05.2024
 Hind al 899
Broneeri
4 vaba kohta
Germalo Reiside ekskursioonid toimuvad eesti keeles.
Palume ekskursioonid ette tellida enne reisi! Kohapeal tellides on kõik ekskursioonid 5% kallimad ning ekskursioonile pääs sõltub vabade kohtade olemasolust! Ekskursioonid toimuvad juhul kui on vähemalt 15 soovijat.
Lastele 3-12 a. kehtib ekskursioonide hinnale soodustus -20% broneerides ekskursioonid Germalo Reiside kontoris enne reisi!
Oluline teada:
Tasulised sissepääsud ei sisaldu ekskursiooni hinnas ning makstakse kohapeal.
Muuseumide ja tasuliste sissepääsude hinnad võivad muutuda olenemata reisikorraldajast.
Kirikutesse ei lubata põlvpükstes ega paljaste õlgadega.

Agriturismo õhtusöök

Hind
65
Õhtul suundume soovijatega üheskoos Fattoria Terranova agriturismosse ühisele õhtusöögile.
Info: Ettetellimisel ja -tasumisel. Sisaldab transfeere hotellist agriturismosse ja neljakäigulist õhtusööki, hinnas vein ja vesi.

Imeline Amalfi rannik – Positano ja Amalfi

Hind
70
Amalfi ranniku ekskursioon laevaga.
Ekskursiooni jooksul näeme lisaks smaragdrohelise vee ja kaljuranniku kooslusele imekauneid väikelinnu. Positanos ja Amalfis peegeldavad kaunid liivarannad oma vetes rohelusse uppuvat kaljumassiivi. Positano on kuulsuste meelispaik ja seetõttu on seal ka hinnaklass võrreldes teiste rannikulinnadega tunduvalt kõrgem. Maitseka, romantilise ja värviküllasena võlub Positano eelkõige oma kaugeltki mitte pealetükkiva luksusliku miljööga. Jalutame linnas ja puhkame rannas. Teise peatuse teeme Amalfis, mis on kunagine Apenniini poolsaare suurim ja võimsaim merevabariik ning mille suurimaks vaatamisväärsuseks on võimas St. Andrea katedraal.
Info: Ettetellimisel ja -tasumisel

Kaunis Capri saar

Hind
89
Külastame Capri saart. Laevasõit Caprile. Capri linna peaväljakule sõidame sadamast kohaliku bussiga. Lisaks õitele ja lõhnadele on Capri märksõnadeks Augustuse aiad ja Faraglionid. Esimeste külastamiseks jalutame peatänavat mööda saare teisele küljele, teiste puhul kasutame paati tehes uhke sõidu ümber poole saare. Edasi sõidame jällegi kohaliku bussiga Anacapri linna, mille üheks olulisemaks vaatamisväärsuseks on San Michele villa. Selle rajas kuulus Rootsi doktor ja teadlane Axel Munthe. Peaväljakult on võimalik tõusta funikulööriga Capri kõrgeima mäe, Monte Solaro tippu, kust avaneb tõeliselt ülev vaade kogu saarele. Võimalus supelda rannas. 
Tellimine ja tasumine hiljemalt üks kuu enne reisi.
Sisaldab edasi-tagasi laevasõitu Capri saarele, ekskursiooni bussiga ja jalgsi, paadisõitu Capri saare rannikul, giidi teenust
Info: Ettetellimisel ja -tasumisel

Napoli linnaekskursioon

Hind
49
Napoli linnaekskursioon: 600 a e.m.a. kreeklaste asutatud ja 320 a e.m.a. roomlaste võimu alla langenud Napoli linn on kõigile külastajatele kindlasti elamus. Sellest linnast on pärit kõigile tuntud pizza, bel canto ning commedia. Napoli laulukesed on saanud maailmakuulsaks ja tihti loetakse neid lausa nn Itaalia rahvalauludeks. Olulisimad vaatamisväärsused on Plebiscito väljak ja sellega piirnev kuningaloss koos kuulsa San Carlo teatriga. Lähedal asub Vittorio Emmanueli uhke galerii ja võimas keskaegne Castel Nuovo. Omaette aega nõuab Arheoloogiamuuseum, kuhu on kogutud Pompei varemetest välja kaevatud originaalesemed ja kitsaste tänavatega Spaccanapoli linnarajoon, mis on täis ehtsat lõunaitaallaslikku saginat.
 
Info: Napoli Arheoloogiamuuseum täiskasvanud 22 €, kuni 18a tasuta, ISIC tudengid 18-24a k.a 2 €, pilet ettetellimisel, tasumine kohapeal.

Pompei – Vesuuv

Hind
59
Külastame Pompei linna varemeid. Nende külastamine on ainulaadne võimalus tutvuda maailmakuulsa antiiklinnaga. Linn, mis 79. aastal mattus 6-7 meetrise tuhakihi alla, on tänaseks saanud ainsaks tunnistajaks vanade roomlaste elust. Jalutuskäik minevikku toob üllatavalt hästi välja 22. sajandi taguse maailma: elamud, saunad, teatrid, ärid, hotellid, tänavavalgustid, liiklusmärgid… Nähtut on hea kinnistada järgmisel päeval Napoli Arheoloogiamuuseumis, kuhu on kogutud Pompeist leitud originaalsed mosaiigid, kujud, tarbeesemed. Seal märkame, kui kõrgel tasemel elasid antiik-roomlased ja kui palju me 79. aasta katastroofi tulemusena kaotasime.
Sõidame Vesuuvi jalamile, kus igaühel on võimalus imetleda vaadet Napoli lahele ja soovijatel on võimalik kiigata kraatri sügavusse. Vesuuv on Euroopa kuulsaim vulkaan, mida külastab aastas ligi miljon turisti. Tema kõrgus, 1277 m, on pooletunnise mäkketõusu järel kättesaadav kõigile. Mäe jalamil kasvab kuulus viinamarjasort, mille marjadest pressitakse kohalikku veini Lacrime Cristo (Kristuse pisarad). Kraatrile tõustes tunnetate looduse jõudu.
 
Info: Vesuuvi kraatrialale pääs 12 €, Pompei arheoloogia-ala külastus giidiga - pilet 20 €, kuni 18 a tasuta, noortele 18-25a 2 €. Hinnale lisandub kohaliku giidi tasu 4 € (kõigile).

Procida

Hind
59
Laevasõit viib meid Napoli lahes asuvasse tillukesele Procida saarele. Tegemist on kõige värvilisema saarega Itaalias. Jalgsiekskursioonil naudime imelisi vaateid Marina di Corricella sadamale, 17. sajandist pärinevatele kalurielamutele ning Santa Maria delle Grazie Incoronata kirikule. Saare vanimaks ajaloolisekes keskuseks on Terra Murata, mille olulisemaks ehitiseks on 1563. aastal ehitatud Palazzo d´Avalos, mis 1800 aastate paiku muudeti vanglaks. Terra Murata tipus kõrgub Peaingel Miikaelile pühendatud 16. sajandist pärinev klooster.
Info: Ettetellimisel ja -tasumisel

Kliendid meist

K
Kristel Suvi
Hei! Laos-Kambodža-Vietnam oli justkui üks semester Indo-Hiina kultuurist ja elust. Nägime väga palju ehedat ja tõelist elu, mis asub turismi kuurorditest väljas. Suur, suur aitäh! Eriliselt suur aitäh ka giidile Raivo Haabile. Ei oskaks paremat tahta!
M
Marge
Suured tänud Siretile suurepäraste elamuste eest Tais!