Kreeka - Korfu puhkus

Kreeka - Korfu puhkus

06.10.2020 - 13.10.2020
 Hind al 699
Broneeri
Germalo Reiside ekskursioonid toimuvad eesti keeles.
Palume ekskursioonid ette tellida enne reisi! Kohapeal tellides on kõik ekskursioonid 5% kallimad ning  ekskursioonile pääs sõltub vabade kohtade olemasolust!  Ekskursioonid toimuvad juhul kui on vähemalt 15 soovijat.
Lastele 3-12 a. kehtib ekskursioonide hinnale soodustus -20% broneerides ekskursioonid Germalo Reiside kontoris enne reisi!
Oluline teada
Tasulised sissepääsud ei sisaldu ekskursiooni hinnas ning makstakse kohapeal.
Muuseumide ja tasuliste sissepääsude hinnad võivad muutuda olenemata reisikorraldajast.

Kassiopi – Acharavi – Sidari

Hind
49
Tänase ekskursiooni jooksul avaneb Teile võimalus näha Põhja-Korfut ning külastada kõige kuulsamaid külasid. See piirkond on seotud ka kirjanik ja loodusuurija Gerald Durrelli nimega, kes on kirjutanud Korfu loodusest, kohalikest elanikest ja oma elust raamatus „Minu pere ja muud loomad“. Peatus Kassiopi külas, mis on viimastel aastatel muutunud itaallaste seas populaarseks puhkusepaigaks. Taamalt näeme bütsantsi keisrilossi ja Zeusi templi varemeid. Järgmine peatus on Acharavi külas. Rhoda külas asub üks kahest džokiklubist saarel. Viimasena sõidame Sidari külla, kus asub üks suurematest kohalikest vaatamisväärsustest - Armastuse kanal. Räägitakse, et kui siin ujuda, siis leiate oma armastuse või kui olete oma armastatuga tülis, siis lepite ära. 

Korfu linn - Vlacherna - Achillion

Hind
29
Tutvume Korfu saare samanimelise pealinnaga, jalutame kitsastel vanalinnatänavatel, mille välist ilmet on mõjutanud nii Veneetsia kui Suurbritannia võim. Näiteks asub Kreeka ainukene kriketiväljak Korful, mis ilmselgelt annab tunnistust brittide mõjuvõimust saarel. Fortetsa kindlust tunneb maailma James Bondi filmist “For Your Eyes Only”. Jalutame kohvikutega ääristatud 18. sajandil rajatud Listoni nimelisel bulvaril, mis meenutab Pariisi. Listoni lähedal asub Püha Spiridoni kirik, kus asuvad linna pühaku säilmed. Kirik on muljetavaldav ning väärib kindlasti külastamist. Väljasõit Korfu linnast. Imetleme Korfu kuulsamaid vaateid Vlacherna kloostrile ja külastame saare suurimate vaatamisväärsuste hulka kuuluvat kaunist Achillioni paleed, mille lasi ehitada Austria keisrinna Elisabeth. Keisrinna põgenes Korfu saarele paleesse Viini õukonna intriigide eest. Hiljem kuulus palee Saksa keiser Wilhelm II-le, kes oli saarel sage külaline kuni Esimese Maailmasõjani. Jalutame palee aias. Võimalus degusteerida apelsini likööri.
Info: Tasulised sissepääsud: Achillioni palee 10 €, Mon Repos palee 4€, al 60a 2 €, alla 18a tasuta

Korfu saar: Paleokastritsa - Lakones

Hind
49
Sõidame saare läänekaldale – Paleokastritsasse, mis on tuntud oma 13. sajandist pärit kloostri poolest. Mungaklooster, mis on uppunud lilledesse, toimib tänase päevani. Meile avanevad võrratud vaated türkiissinisele lahesopile.  Teeme lõunapausi kaunite vaadetega restoranis (lisatasu eest). Seejärel sõidame Lakonese külla, kust avanevad ilusad vaated lahesoppidele.

Laevakruiis Paxos - Antipaxos - Sinised koopad

Hind
35
Teeme päevase väljasõidu laevaga. Lahkudes Korfult, naudime vaateid vanalinnale kahe Veneetsia kindluse vahel. Näeme Ipapanti ja Ahai koopaid. Lõuna paiku ujumisaeg nn Antipaxosel. Paxos on umbes 8 km pikk ja vaid 3 km lai ning justkui vaipkate katavad Paxose saart tihedad oliivipuude ja küpresside salud ning siinne oliivõli on oma kvaliteedi poolest kõrgelt hinnatud kogu Kreekas. Möödudes Panagia ja Agios Nikolaose saartest kitsa lahesopi kaudu, oleme jõudmas saare suurima asula - Gaiose - sadamasse. Jalutame Paxose pealinnas Gaioses ning soovijad saavad lõunatada mõnes vahvas Kreeka tavernas. Paari kilomeetri kaugusel Paxosest asub praktiliselt ilma püsielaniketa Antipaxose väike saar, mille rannikul türkiissinistes vetes on mõnusaks supluseks ideaalne paik. Õhtul jõuame tagasi Korfu sadamasse.
Info: Tellitakse ja makstakse reisil

Päevane väljasõit Albaaniasse

Hind
65
Võtame ette lühikese laevasõidu Sarandasse, Albaaniasse. Saranda on värav Lõuna-Albaaniasse. See pisike 30 000 elanikuga linnake asub kaunis hobuserauakujulises lahes mägede ja Joonia mere vahel. Saranda on oma nime saanud varakristlikult kloostrilt, mis on pühendatud Agioi Sarantale (ehk neljakümnele pühakule). Saranda on üks Albaania Riviera kõige populaarsemaid turismikohti, siia tulevad veetma oma puhkust ja just pulmareisile paljud kohalikud ja välismaalased. Mereäärset promenaadi ääristavad hotellid ja restoranid. Meie sõidame aga kõigepealt UNESCO kaitse all olevasse Butrinti. See iidne linn on üle elanud kreeka, rooma ja bütsantsi võimuperioodid. Butrint on kahetsusväärselt vähe tuntud. Praegune arheoloogia-ala hõlmab endas muljetavaldavat Rooma amfiteatrit, bütsantsi basiilikat (mis on Hagia Sophia järel maailmas suuruselt teine), kaunite mosaiikidega Rooma templit, lõviväravat jpm. Laevasõit tagasi Korfule.
Info: Ainuke dokument on pass! 65€ (ettetellides ja tasudes reisi broneerimisel) Butrint 5 €, Lõunasöök Albaanias ca 10 €

Kliendid meist

S
Sirje ja Urmas
Täname Eesti reiside eest! Meie Ida-Virumaa reis oli hästi korraldatud ja giid Raivo väga hea (esimest korda temaga reisil), bussijuht Margus samuti! Hotellituba oli ka meeldivalt suur, lausa kahetoaline! :) Täname!
K
Kaie
Suured tänud Kreetele, kes tegi kõik ära, endal polnud vaja millegi pärast muretseda. Itaalia on ilus igast kandist. Eriti meeldis Alberobello, Ostuni ja Polignano al mare. Hotellid olid väga head, buss ja bussijuht tasemel. Ulve väga erudeeritud ja väga emotsionaalne. Veel kord tänud kogu Germalo perele. Reisin ka edaspidi teiega. Edu teile!