Kreeka - Loutraki puhkus

Kreeka - Loutraki puhkus

30.06.2024 - 06.07.2024
 Hind al 749
Broneeri

749
899*
/
946
Hotell Grand Loutraki 

Majutus kaheses toas hommikusöökidega
Broneeri
0.5 km merest
0.1 km keskusest
Wi-Fi
Hommikusöök hinnas
Konditsioneer
Ühese toa lisamaks
270€
Supersoodushind kehtib uutele broneeringutele kuni 26.05.24. Hinnale ei rakendu lisasoodustused
Hea asukohaga perehotell Loutraki keskuses. Loutraki rand on u 50m kaugusel,  restoranid ja poed on hotelli vahetus läheduses. Kõikides tubades on wifi, konditsioneer, rõdu (kahestel tubadel), külmik, TV. Vannituba on varustatud fööniga. Hotellist jalutuskäigu kaugusele jääb Loutraki spa keskus.
https://grandhotelloutraki.gr/

799
/
841
Hotell Theoxenia 

Majutus kaheses toas hommikusöökidega
Müüdud
0.2 km merest
0.2 km keskusest
Wi-Fi
Hommikusöök hinnas
Ühese toa lisamaks
90€
Soodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele.
Väga hea asukohaga perehotell Loutraki ranna ääres. Restoranid ja kauplused jäävad hotelli vahetusse lähedusse. Hotell on hiljuti renoveeritud. Kõikides tubades on wifi, konditsioneer, rõdu, minibaar, TV. Vannituba on varustatud fööniga. Hommikusööki pakutakse palmidega ääristatud terrassilt. Hotellist jalutuskäigu kaugusele jääb Loutraki spa keskus. 
Hotel – Hotel Theoxenia

Kliendid meist

Ülle Kriiva
Aitäh Germalo ja suured tänud giid Helenile ja Mehmetile suurepärase huvitava Istanbuli reisi eest! Tahaks Türki tagasi. Plaan 2023 suur Türgi ringreis ette võtta. Astrid ja Ülle
L
Liis
Käisin 30.10-6.11.23 Gran Canaria reisil. Jäin kogemusega väga rahule. Tänan giid Kaie Nurmestet huvitavate teadmiste jagamise ja hoolivuse eest. Mulle väga meeldis ka kohalik giid Eduardo - ta oli väga tore ja samuti hästi hooliv. Programm oli huvitav. Meeldis, et olid ka puhkepäevad. Hotelli New Folias asukoht San Agustinis oli väga hea. Läheksin Gran Canariale kindlasti tagasi ja soovitan seda reisi teistelegi!