• banner

Kreeka saared - Kefalonia puhkus

17.09.2021 - 24.09.2021
 Hind al 699
Broneeri

699
/
736
Hotell Big Village 

Kahene tuba kontinentaalse hommikusöögiga
Broneeri
0.3 km merest
0.2 km keskusest
Bassein
Wi-Fi
Hommikusöök hinnas
Konditsioneer
Soodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele kuni 15.01.21

Väike perehotell asub saare kaguosas, Skala piirkonnas. Kefallonia lennujaam jääb u 35 km kaugusele. Mõnekümne kilomeetri raadiuses on kaks sadamalinna - Poros ja Sami, kust saab ka naabersaartele sõita. Hotelli ümbruses leidub nii restorane, kui baare. Lähim toidukauplus u 200 m kaugusel. Hotelliterritooriumilt avanevad imelised vaated merele. Üldruumides tasuta wifi, tasuta parkimisala. Vastuvõtulett on avatud päevasel ajal. Hotelli aia päevitusterrassil on lamamistoolid ja varjud, bassein ning snäkkbaar.
Toas TV, külmkapp, konditsioneer. Vannitoas dušinurk, wc. Ühte tuppa majutatakse 2 inimest.
NB! Hommikusöök on kontinentaalne - tee, kohv, mahl, sai, moos.
http://bigvillage.gr/skalahotel/

 

699
/
736
Hotell Paspalis 

Kahene tuba hommikusöökidega
Broneeri
0.05 km merest
1 km keskusest
Bassein
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Konditsioneer
Soodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele kuni 15. 01.21

Hotell asub saare kaguosas, Skala piirkonnas, 3 km pikkusest liivarannast vaid üle sõidutee. Kefallonia lennujaam jääb u 35 km kaugusele. Mõnekümne kilomeetri raadiuses on kaks sadamalinna - Poros ja Sami, kust saab ka naabersaartele sõita. Hotelli lähedal on bussipeatus ning u 500 m kaugusel väike toidukauplus. Skala kuurordi keskusesse on kõndida u 10 minutit.  Hotelli kena haljastusega päevitusterrassil on bassein, lamamistoolid ja varjud ning snäkkbaar.  Hotelli restoranil on merevaatega terrass, üldruumides tasuta wifi, pagasiruum, tasuta parkimisala. Vastuvõtulett on avatud päevasel ajal.

Toas konditsioneer, TV, tasuline seif, külmkapp. Toas üks lai või kaks eraldi voodit. Vastuvõtuletist saab soovi korral laenutada fööni. Vannitoas dušinurk, wc.

https://www.paspalishotel.com/
 

699
/
736
Hotell Porto Skala Village 

Osalise merevaatega tuba hommikusöökidega
Broneeri
0.5 km merest
3 km keskusest
Bassein
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Konditsioneer
Ühese toa lisatasu
129€
Otsemerevaatega toa lisatasu/inimese kohta
79€
Õhtusöökide lisatasu/täiskasvanu/7 õhtut
109€
Õhtusöökide lisatasu/2-11 a laps/7 õhtut
59€
Soodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele kuni 15.01.21

Porto Skala hotellikompleks asub vaikses ümbruses, aia roheluses. Hotelliterritooriumilt avaneb kaunis panoraamvaade merele. Hotellist 50 m allamäge on kaks väikest kiviklibust rannasoppi, Skala liivarand jääb u 3 km kaugusele.  Hotellist on paar korda päevas tasuta transfeer nii Skala randa kui kuurordikeskusesse. Traditsioonilises kreeka küla stiilis hotellis on restoran ja baar, jõusaal, laste mänguväljak. Vastuvõtulett on avatud 24 h ööpäevas.
Toas konditsioneer, TV, föön, tee- ja kohvi valmistamise vahendid, wifi, rõdu. Toas üks lai või kaks eraldi voodit. Ühte tuppa majutatakse kuni 3 täiskasvanut.
https://portoskala.com/


 

Kliendid meist

S
Sirje
Käisime 27.-28.oktoobril Setumaa reisil. Jäime väga rahule. Imestasime jälle kui ilusaid kohti ja lahkeid inimesi meil on ja et elu ning põnevust Eestis on ka Tallinnast väga kaugel mujal. Suur tänu giidile Triinule ja alati lahkele bussijuhile. Soovitame soojalt vahelduseks avastada uuesti ka Eestimaad kogenud giidi juhtimisel.
H
Hiie ja Koit
Täname Germalo meeskonda sisuka ja meeldejääva reisi eest meie kolmandal reisil Itaaliasse, seekord Toscanasse. Eraldi palume edastada tänusõnad meid saatnud giidile Ulve Kärpukile, kes säras meile need seitse reisipäeva sama eredalt kui Toscana päike ning kelle elukogemus ja teadmised aitavad meil veelgi paremini mõista seda imelist maad ja seal elavaid inimesi. Jääme ootama uusi reisielamusi koos Germaloga.