Malta - puhkus päikesesaarel

Malta - puhkus päikesesaarel

20.04.2024 - 27.04.2024
 
Eelbroneering

Üldinfo

Malta on päikesesse uppunud saar, mis asub kesk Vahemerd ja mille ajaloolised rikkused ootavad avastamist. Malta, see on nagu samm tagasi ajalukku – saart on mõjutanud enamus muistseid kultuure. Kuid seal võib leida igaühe jaoks midagi, sest Malta külgetõmbejõuks on peale maailma vanimate ehitiste ka huvitav arhitektuur, vahelduv looduspilt, mõnusad rannad ning soojad ja sõbralikud inimesed.
 

Lisainfot Malta kohta leiate siit-> Malta

 

tähtsad kultuurimälestised lähedal
võimalus külastada Sitsiiliat
rikkalik ja omapärane ajaloopärand
arheoloogiliste vaatamisväärsuste suur hulk
palju huvitavat arhitektuuri
hea sügisene suvepikendus – päikest, mida meil napib, on siin piisavalt
kõik on suhteliselt lähedal ja kättesaadav
Vahemere ühed puhtamad rannad
inglise keelt kõneldakse kõikjal
aktiivne ööelu
suurimad rannad võivad olla ülerahvastatud
kiviklibused rannad
hotellides kasutatakse magestatud merevett
adapter vajalik
20.04.2024 - 27.04.2024
 
Eelbroneering

Kliendid meist

L
Leili
Suur tänu väga ägeda Peruu reisi eest (22.11 - 02.12.22). Reis ja nähtud vaatamisväärsused ületasid kõik eelnevad ooused. Suur tänu Piretile, kes ka ootamatutes olukordades suutis kiiresti ümber orienteeruda ning et tänu sellele nägime midagi, mida algses reisikavas polnudki :). Seda reisi julgen küll kõigile Peruu huvilistele soovitada. Uute kohtumisteni Germaloga reisides!
L
Liina
Käisin Germaloga Norras ja Santorinil ning jäin mõlema reisiga väga rahule. Hotellid olid väga hästi valitud ja giidid tasemel. Uskumatu, kui hästi giidid neid riike ja riikide omapärasid ja isegi pisikesi detaile peensusteni teavad. Norra meeldis isegi nii väga, et tahaks selle reisi uuesti läbi teha. Olen teiste bussireisikorraldajate kohta õuduslugusid kuulnud, aga Germalol on kõik alati väga hästi korraldatud.