Montenegro - Herceg Novi puhkus

Montenegro - Herceg Novi puhkus

28.06.2026 - 05.07.2026
 Hind al 1129
Broneeri

1129
/
1188
Hotell Palmon Bay Spa 

Majutus kaheses toas hommikusöökidega
Broneeri
Bassein
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Saun
Konditsioneer
Õhtusöögid
175€
Ühese toa lisamaks
360€
Külgmise merevaatega toa lisamaks/inimsese kohta
70€
Soodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele.
Palmon Bay on heatasemeline hotell, mis asub Herceg Novis, Boka lahe ääres. Tivati lennujaam jääb 27km kaugusele. Hotellis on mitu basseini ning eraldatud rand koos päikesevarjude ja lamamistoolidega. Kõikides tubades on konditsioneer ja lameekraaniga televiisor.  Privaatsetes vannitubades on dušš, föön ja tasuta tualetitarbed. Lisaks on olemas minibaar ja seif. Hotellis on restoran ja baar. Spaa- ja tervisekeskuses on Soome ja infrapunasaunad, mullivann ja Türgi aurusaun. Kolmene majutus võimalik peredele (laps lisavoodil) ainult külgmise merevaatega, delux ja superior tubades. Standardtubades kolmene majutus ei ole võimalik.  Külgmise merevaatega ja delux ning superior kategooria tubadel on rõdu.
https://www.palmonbayspa.com

Kliendid meist

S
Siiri ja Ants
Osalesime Kõrgõzstan ja Kasahstan reisil. Suur aplaus ja tänusõnad Martin Toonile, kes oli põhjalikult reisiks valmistunud. Ei usukski, et ta seal varem pole käinud. Teiseks tänusõnad Mari-Liisile, kes oli äärmiselt meeldiv reisisaatja. Kahekesi moodustasid nad tandemi, mis aitas kaasa kogu grupi ühtesulamisele. Kiidusõnad ka kohalikule giidile. Vaatamist oli palju ja kindlasti on see üks järjekordne meeldiv reisikogemus.
M
Marika
USA reis oktoobri alguses oli suurepärane ja hästi korraldatud. Eriti suur tänu meie giid Piret Mayerile tema hea huumorimeele, positiivsuse, ladusa jutustamisoskuse ja professionaalsuse eest kogu reisi vältel! Piret, oli väga huvitav ja tore reis! Aitäh Sulle ja palju jõudu ning jaksu edaspidiseks!