Portugal - Albufeira puhkus

Portugal - Albufeira puhkus

25.09.2023 - 02.10.2023
 Hind al 1069
Müüdud

1069
/
1125
Hotell Colina do Mar 

Majutus kaheses toas hommikusöökidega
Müüdud
0.3 km merest
Hommikusöök hinnas
Konditsioneer
Ühese toa lisatasu
225€
Soodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele kuni 01.04.2023.
Albufeira keskus, majutus kaheses toas koos hommikusöökidega
Hotell Colina Do Mar*** asub Albufeira keskuses. Lähimasse randa  on hotellist vaid 300 m, samuti on hotelli vahetus läheduses Albufeira ajalooline keskus. Hotelli katusel on bassein lamamistoolidega, samuti on hotellis baar ja piljardituba.
Hotell on mugavalt ja lihtsalt sisustatud. Tubades on konditsioneer, SAT-TV, dušš/WC, seif, föön. Hotellis on WIFi. Hotell sobib suurepäraselt neile, kes soovivad ühendada puhkuse rannas, ekskursioonid ning õhtuse vaba aja mitmekülgse restoranivaliku ja meelelahutusega.
Vaata hotelli 

1399
/
1472
Hotell Vila Galé Cerro Alagoa 

Majutus kaheses toas hommikusöökidega
Müüdud
0.6 km merest
0.2 km keskusest
Bassein
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Konditsioneer
Ühese toa lisatasu
489€
Õhtusöögid
147€
Bassenivaatega toa lisatasu / tuba
200€
Soodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele kuni 01.04.2023.
Albufeira, majutus hommikusöökidega
Hotell asub jalutuskäigu kaugusel ilusast Praia dos Pescadores rannast, Albufeira kuurortlinnas. Restoranid, poed ja baarid on hotelli vahetus läheduses. Hotellis on 310 modernset tuba, väli- ja sisebassein, terviseklubi, Briti pubi ning restoran. Lisatasu eest pakutakse erinevaid spa teenuseid. Konditsioneeriga tubades on  satelliittelevisioon, samuti elegantne mööbel, minibaar ja töölaud.  Restoranis pakutakse  vaheldusrikast hommikusööki.
www.vilagale.com/en/hotels/algarve/vila-gale-cerro-alagoa
 

Kliendid meist

I
Inga, Maire, Kirsti
Helen ja Mehmet, aitäh toreda Istanbuli reisi eest! Pingevaba ja ladus... erudeeritus ja muhedad naljad Istanbuli ja Türgi tutvustamisel!
A
Aili ja Ago
Tahame tänada Ervinit ja Mariannet suurepärase reisisi eest Lõuna-Eestis. Programm oli väga hea, lülitas täielikult välja töörütmist ja meie väikesel Eestimaal on alati midagi uut avastada. Loodame ja usume, et olukord nii Eestis kui ka mujal maailmas paraneb. Reisime jälle!