Portugal - Madeira puhkus

Portugal - Madeira puhkus

27.04.2024 - 03.05.2024
 Hind al 1229
Ooteleht

1229
/
1293
Hotell Vila Baleira Funchal 

Majutus kahekohalises toas koos hommikusöökidega
Ooteleht
1.9 km keskusest
Bassein
Wi-Fi
Hommikusöök hinnas
Ühekohalise majutuse lisatasu
290€
Soodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele.
Hotell Funchali kesklinnas peatänava ääres, mille ümbruses on palju restorane ja poekesi. Rannaäärsele kõnnipromenaadile on 300 m, seal asub ka merevee-basseinidega ujumiskompleks Lido (tasuline sissepääs). Linna ajaloolise keskuseni 2 km, bussipeatus on hotelli kõrval. Hotellil on merevaatega katuseterrass, kus asuvad päevitusala, välibassein, baar kus pakutakse ka väiksemaid eineid ning mis on samuti õhtuti meeleolukas ajaveetmiskoht. Katuseterrassil asub ka klaasseinaga väike jõusaal. Aatriumis asub kohvik-baar. Hotell pakub head ja mitmekesist hommikusööki. Hotellil on oma õhtusöögi restoran, kuid soovitame pigem nautida erinevate kohalike restoranide toite, sest neid on läheduses palju. Modernse ja värske sisustusega parkettpõrandaga tubades on konditsioneer, minibaar (lisatasu eest), seif, TV, telefon, WC/vannituba, vannitoatarbed, föön. Tasuta WiFi kogu hotellis.
www.vilabaleira.com

1299
/
1367
Hotell Enotel Magnòlia 

Majutus kaheses toas hommikusöökidega
Müüdud
0.8 km merest
2 km keskusest
Bassein
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Saun
Õhtusöögid hotellis
105€
Merevaate ja rõduga toa lisatasu / hind toa kohta
120€
Ühekohalise majutuse lisatasu
250€
Soodustus lapsele 2-6 aastat (majutudes koos 2 vanemaga)
350€
Soodustus lapsele 7-12 aastat (majutudes koos 2 vanemaga)
200€
Soodustus kolmandale inimesele lisavoodil
100€
Soodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele.
Väga hea asukohaga, värskelt renoveeritud, hotell Funchali kesklinnas peatänava vahetus läheduses, ent samas vaikses piirkonnas. Hotell asub kauni Quinta Magnólia pargi kõrval. Hotelli ümbruses on palju restorane ja poekesi ning ka ajaloolisesse keskusesse on vaid 1,4 km. Rannaäärsele kõnnipromenaadile on samuti 1,4 km (teises suunas), seal asub ka merevee-basseinidega ujumiskompleks Lido (tasuline sissepääs). Hotellil on päevitusalaga välibassein, mida ümbritseb efektne palmidega roheala. Selle kõrval asub spa-ala, kus on soojendusega sisebassein, eraldi privaatsem päevitusala, saunad ja jacuzzi (tasuta) ning tellida saab erinevaid spa-hoolitsusi (lisatasu eest). Hotellis on väike jõusaal. Hotell pakub väga head ja mitmekesist hommikusööki, hotellis on õhtusööki pakkuv restoran ning basseiniäärne baar Alma, mis pakub kogu päeva jooksul väiksemaid eineid, ning õhtuti on programm erinevate esinejatega. Klassikalise sisustusega standard klassi aiavaatega tubades on konditsioneer, minibaar, seif, TV, telefon, WC/vannituba, föön. Aiavaatega tubadel ei ole rõdu. Tasuta WiFi kogu hotellis.
www.enotel.pt

Kliendid meist

S
Sirje ja Urmas
Täname Eesti reiside eest! Meie Ida-Virumaa reis oli hästi korraldatud ja giid Raivo väga hea (esimest korda temaga reisil), bussijuht Margus samuti! Hotellituba oli ka meeldivalt suur, lausa kahetoaline! :) Täname!
M
Milvi
Äsja saabusin Gran Canaria reisilt, kus reisijuhiks Mirjam Somelar. Peale pikemat reisipausi oli hinges väike kahtlus, kas praegusel hetkel on reisimine ikka õige ja ohutu, kuid kõik laabus paremini kui iganes võinuks oodata! Algusest lõpuni. Peaosa reisi õnnestumises lasus meie giidil Mirjamil, keda oli huvitav kuulata, kes oli äärmiselt sõbralik ja abivalmis, lubades probleemide korral endale kasvõi öösel helistada. Hinge tegi soojaks tema mõnus huumorimeel ja optimism, mis ei jätnud teda maha hetkekski. Suur tänu talle ja peatse kohtumiseni uutel reisidel!