Tuneesia - Djerba puhkus

Tuneesia - Djerba puhkus

06.05.2022 - 13.05.2022
 Hind al 679
Broneeri

Tuneesiasse reisimise tingimused seisuga jaanuar '22:
Kõik üle kuueaastased vaktsineeritud reisijad peavad esitama kuni 48 tunni vanuse negatiivse PCR-testi, mis on varustatud QR-koodiga või mille on välja andnud vastutavad tervishoiuasutused.
Vaktsineerimata välisriikide kodanikel, kes ei ela Tuneesias, ei ole võimalik riiki siseneda.

Enne Tuneesiasse väljumist tuleb veebis vormistada 
elektrooniline sisenemisdeklaratsioon, mida lennufirmad on kohustatud kontrollima.

Trükitud kujul tuleb esitada nii elektroonilise sisenemisteate kinnitus (kaheleheküljeline dokument, kaks korda välja prinditud ja allkirjastatud) kui ka inglise või prantsuse keeles välja antud testitunnistus. Dokumente kontrollitakse lennujaamas lennule registreerimisel ja need tuleb saabumisel tervishoiuministeeriumi vastutavatele isikutele üle anda.


Üldinfo

Aafrika ei ole meist kaugel. Ainult 4,5 tundi otselendu ja olete soojal maal, kus Teid ootavad paitav päike ja meri. Tuneesia on maa, kus leidub erinevate kultuuride, rahvaste ja religioonide jälgi. Siin on juba kooliõpikutest tuttavaks saanud roomlaste hävitatud Kartaago ja suursugune El Jemi Vana-Rooma areen, Araabia vanalinnade labürindid ja lõputud rannad (muide, neid on siin kokku 1200 km).

Puhkusereisi sihtkohaks on Djerba saar Tuneesia idarannikul. Hoolimata saare suhtelisest väiksusest, on just siin olustik, mis paljude meelest on ideaalne võrratuks puhkuseks - pehmed liivarannad, soe Vahemere vesi, palju vaba aja veetmise võimalusi ning ohtralt poekesi, mis müüvad kohalikku käsitööd. Kokku 125 kilomeetri pikkuselt rannajoonelt leiame rohkem kui 20 kilomeetrit liivarandu. Saare väike keskus Houmt Souk pakub võimalust meeleolukateks jalutuskäikudeks.

ilusad liivarannad
rannad on hotellide vahetus läheduses
soodne hinnaklass
sobib lastega peredele
hea ja sõbralik teenindus
palju võimalusi aktiivseks puhkuseks (sukeldumine, paadisõit jms)
võimalus külastada suurejoonelist El Jemi ja teha retk Sahara kõrbesse
puuduvad poodlemiseks suured keskused, samas on palju kohalikku käsitööd, keraamikat ja meeneid
kohati pealetükkivad kaupmehed
06.05.2022 - 13.05.2022
 Hind al 679
Broneeri

Vaata reisist pilte

Kliendid meist

M
Mark
Olen juba ammu käinud GERMALO Reisidega reisimas, austan ja armastan nende giide, kellega oleks tore käia kõikides riikides. Kõik on professionaalsed ja targad inimesed. Tahaks ka edaspidi nendega reisima minna ja huvitavaid riike avastada. Ärge kaduge ära ja olge meiega igavesti!
K
Kristin
Käisime Sardiinia-Korsika reisil. Reis oli tore. Eraldi kiidaksin giid Triinu Borgat. Uskumatu - endiselt hea, lihtsalt parim! Olen temaga mitmeid reise teinud, soovitan teda kōigile.