• banner

Austria - Ischgl

09.03.2024 - 16.03.2024
 Hind al 1279
Broneeri

1599
1699*
/
1784
Hotell Weisses Lamm 

Majutus kaheses Landhaus kategooria toas hommiku- ja õhtusöögiga
Broneeri
Bassein
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Õhtusöök hinnas
Saun
Supersoodushind kehtib kiiretele broneerijatele kuni 15.12. Hinnale ei rakendu lisasoodustused.
See küla, majutus Alpine kategooria kaheses toas hommiku- ja õhtusöökidega
See küla paikneb Ischglist 17 km kaugusel. Kuigi külastajate magnetiks on siiski Ischgli suusakeskus, on ka See külas olemas oma suusakeskus, milles kehtib sama Silvretta mäepilet. Ischgli suusakeskusega on suusabussi- ja liinibussiühendus päeva kestel.  Soovi korral võib lisatasu eest hoiustada oma suusavarustust Ischglis, mis tagab mugava teekonna suusamäele ja tagasi. Aga ka koos mäevarustusega Ischglisse sõit on tavapärane. Hotelli eest sõidab suusabuss See küla tõstukite juurde, kust edasi saab liikuda Paznauni orus liikleva suusabussiga. All orus liikleva bussiga on võimalik ka otse Ischgli poole ja tagasi suunduda, selleks tuleb hotellist jala ca 240 m mäenõlvalt alla suunduda.  Hilisõhtul on ühendus Ischgliga vaid taksoteenust kasutades. Hotell Weisses Lamm**** sobib eelkõige nendele, kes soovivad õhtuti nautida hotelli pakutavaid väga kvaliteetseid teenuseid.
Alpine balance hotell Weisses Lamm**** on Alpi stiilis kaasaegselt ja luksuslikult sisustatud.
Majutus Landhaus või Alpine kategooria toas.
Landhaus kategooria toad suurusega ca 25 m2 on sisustatud Tirooli stiilis. 
Alpine kategooria toad suurusega ca 25 m2 on elegantselt ja maitsekalt pöörates tähelepanu kohalikule stiilile.
Kõigis tubades on eraldi dušš ja WC, föön, hommikumantlid, kosmeetikatarbed, seif, kirjutuslaud, rõdu. Hotelli kõrgelt hinnatud suurepärases restoranis pakutakse 5-käigulist õhtusööki valikmenüü alusel, nädala jooksul korraldatakse ka erinevaid teemaõhtuid (fondüü, Austria õhtu jne). Ühel õhtul nädalas korraldatakse ka pidulikum gala-õhtusöök. Hommikusöök on tervislik, vaheldusrikas ja rikkalik. Hotelli wellness keskuses on soome saun, bio-ürdisaun, aroomisaun, aurusaun, puhkeruumid lamamistoolidega. Hotellis on ka luksuslik sisebassein, mille ääres on samuti lamamistoolid. Hotellis on WIFI.
http://www.hotellamm.at
 

1349
1449*
/
1522
Hotell Garni Litzner 

Majutus kaheses toas hommikusöökidega
Broneeri
0.9 km keskusest
0.35 km tõstukist
Wi-Fi
Hommikusöök hinnas
Saun
Supersoodushind kehtib kiiretele broneerijatele kuni 15.12. Hinnale ei rakendu lisasoodustused.
Hotell Garni Litzner*** paikneb Ischgli küla alguses, rahulikus piirkonnas.  Mugav ja hubane perehotell asub lähimast tõstukist  ca 300 m kaugusel. Kõik rõdudega toad on ruumikad ja valgusküllased, tubades on dušš/WC, föön, televiisor, raadio, telefon, seif, WIFI. Hotellis on kaasaaegne saun ja aurusaun. Hommikuti pakutakse mitmekesist ja maitsvat hommikusööki. Abivalmis pererahvas hoolitseb igati mõnusa suusapuhkuse eest.
www.litzner.at

1419
/
1490
Hotell Garni Panorama 

Majutus kaheses toas hommikusöökidega
Müüdud
0.4 km keskusest
0.2 km tõstukist
Wi-Fi
Hommikusöök hinnas
Saun
Majutus kolmekohalises toas / inimese kohta
1279€
Ischgli keskus, majutus kaheses toas hommikusöökidega
Suurepärase asukohaga hotell Garni Panorama*** paikneb Ischgli keskuses rahulikus piirkonnas. Lähima tõstukini, Pardatschgratbahnini, on hotellist 180 m ja peatänavale 400 m. Lähedal on söögikohad, kuumimad après ski paigad ja supermarket. Samuti on hotellist 250 m  kaugusel suusabussipeatus juhuks kui soovite mõnel päeval sõita Galtüri, Kappli või See suusakeskusesse.
Hotell on kaasaegne ja mugav, sisustatud heledates toonides ning modernselt. Tubades on dušš/WC, telefon, seif, rõdu. Hotellis on WIFI nii tubades kui üldkasutatavates ruumides. Hotellis on wellness keskus soome sauna ja bio-saunaga. Hommikusööki pakutakse buffet stiilis, valikus on nii kohalikke produkte kui klassikalisi hommikusöögitoite.
www.panorama-ischgl.at

 

Kliendid meist

M
MERIKE
SUURED TÄNUD TOREDA SRI LANKA REISI EEST. SIIANI RÕÕMUS,ISEGI VIHMASES EESTIS. EDASPIDI REISIN TEIEGA JA SOOVITAN TEISTELEGI !
Ülli Kont
Saan öelda ainult kiidusõnu Heleni kohta. Suurepärane giid, äärmiselt hooliv inimeste suhtes, Põhjalikult uurinud kohalugusid ja diplomaatiline oma seletustes. Väga kenasti kokkupandud reisisihid. Tempo oli just niimoodi valitud, et vanematele inimestele sobis, aga ei muutunud igavaks ka noorematele. Kindlasti soovitan! Ülli