Austria - Serfaus

Austria - Serfaus

06.03.2021 - 13.03.2021
 
Eelbroneering
Kolm lähestikku ja omavahel tõstukitega ühendatud suusaküla Serfaus, Fiss ja Ladis on Tirooli südames Alpide suusakaardil olnud juba ammu, ent tänu viimaste aastate panustamisele kvaliteeti, tehnoloogilisele arengule ja suusakeskuse arendamisele on suusakeskus muutunud tõeliseks magnetiks kõigile fännidele. Erilist tähelepanu on pööratud sellele, et siin tunneksid end mugavalt ka lapsed.
Juba pikka aega on suusakeskus võtnud vastu mägedearmastajatest puhkajaid nii suvel kui talvel. Mägikülad pakuvad oma külalistele romantilist ja rustikaalset õhkkonda, mis annab puhkusele meeleolu. Küla peatänav ja selle ümbrus on jalakäijate tsoon, kus leiate mitmeid häid restorane ja poode. Suurt rõhku on pööratud sellele, et puhkuselised saaks nautida head Tirooli kööki - nii mäel kui külas erinevates stiilsetes väiksemates ja suuremates restoranides, klaaskuubikust rustikaalse hütini - tehke vaid oma valik!
Vältimaks hommikusi järjekordi, tõusevad külast suusakeskusesse kiired tõstukid ning nauding 212 km laskumistel vahemikus 1200m – 2820m üle merepinna võib alata. Kogu suusavarustust on mugav hoida tõstukite juures asuvates mugavates hoiupunktides. Piirkonna suurelt osalt päikesepoolsed ja suurelt osalt üle 2000m kõrgusel paiknevad laialt üle mägede laiuvad avarad nõlvad pakuvad ideaalselt suusanaudingut ja avastamisrõõmu – siin on vahva ette võtta pikemaid rännakuid kuni keskuse kaugeimate laskumisteni Pezidi mäe (2770 m) nõlvadel. 
Kogu suusakeskuses on kokku 212 km erinevaid laskumisi, nendest 155 km on vajadusel varustatud kunstlume tootmiseks vajaliku tehnikaga. Lisaks suurepäraselt hooldatud suusaradadele on suusakeskuses ka 10 tähistatud freeride rada, 7 funparki, carvingurada ja kiirlaskumisrada. Suusakeskuses on 19 mõnusalt kujundatud puhkeala mugavate lamamistoolide ja terrassidega. Toidu- ja joogipoolise eest hoolitsevad 22 erinevat kohvikut ja restorani mäenõlvadel, ülevaid vaateid mäestikule saab nautida erinevatel vaateplatvormidel.
Serfaus-Fiss-Ladis on ka lastele peredele ideaalseks sihtkohaks, sest väikeste suusafännide meeleolu ülevalhoidmise ja mugavuse peale on mõeldud igal sammul. Lisaks on suusakeskuses mitmeid närvikõdi ja adrenaliini pakkuvaid atraktsioone nagu suur kuuekohaline, 20 m kõrgusele tõusev õhukiik Skyswing, omalaadne ja põnev lennumasin Fisser Flieger ja keskuse kohal kulgev köistee Serfauser Sauser. Ka traditsiooniline after ski on siin pärastlõunastel tundidel täies hoos.

Lisainfo suusakeskuse kohta siit >

Suusakeskus arvudes
Kõrgeim tõstuk: Masnerkopfbahn tõstab 2828 m. ü.m.p.
Radasid kokku 212 km: siniseid 47 km punaseid 121 km musti 28 km skiroute 16 km
Pikim laskumine Frommes 10 km, kõrguste vahe 500 m
Raskeim laskumine Pezid-Vertikal 1,3 km, kõrguste vahe 500 m

Interaktiivse mäekaardiga on võimalik tutvuda siin >

Kõrgel asetsevad lumekindlad laskumised
Keskus sobib suurepäraselt erineva tasemega suusatajatele, sh lastega peredele
Mugav ja tasuta metroo külas
Ööelu on pigem rahulikumapoolne
06.03.2021 - 13.03.2021
 
Eelbroneering

Kliendid meist

K
Kaie ja Toivo
Oleme üle 10 aasta reisinud Germalo firmaga. Alati on kõik lubatu toiminud ja väiksemadgi lisasoovid täidetakse. Giidid on tasemel ja suudavad koos reisisaatjaga säilitada rahu ka veidi segasemates olukordades ( nt lend ei toimu, hotellituba ei meeldi, keegi on seltskonnast kaduma läinud, reisijal jääb soovitud ostu tegemiseks raha puudu ine). Kõik on tublid. Enim on meelde jäänud Mirjam Somelar ja Triinu Borga. Jõudu edasiseks!!!
R
Reeli
Käisime Germaloga Kreekas. Kuna küsitlusleht jäi täitmata, kirjutan lühidalt siin. Reis oli väga tore, giid Tea asjatundlik, energiline ja sõbralik, reisisaatja Kersti abivalmis, hoolitsev ja sõbralik. Ka hotelliga (Arion) jäime väga rahule, perenaine Tatjana oli kogu aeg kohal ja lahkesti valmis tegema kõik, et külalisel oleks hea. Kasutage seda hotelli edaspidigi, sest kõik, kes grupist seal peatusid, olid rahul, parim hotell valikus olevatest.