• banner

Gruusia - Gudauri

23.02.2025 - 02.03.2025
 
Eelbroneering

Suusakeskuse üldinfo
Gudauri on Gruusia suurim ja kõige kiiremini arenev suusakeskus. Siin Kaukasuse mäestiku südames asuvas keskuses on ühed suurepärasemad nõlvad Euroopas, kus kõrgeim tõstuk viib teid 3200 m kõrgusele. Kindlasti tõmbab siia sõitma ka Gruusia külalislahkus, maitsev köök ning muu Euroopaga võrreldes taskukohasemad hinnad.

Kokku on suusakeskuses 57 km märgistatud radu igale tasemele ning 7 tõstukit. Eriliseks maiuspalaks on siinsed nõlvad just off-piste sõitjatele: metsapiirist kõrgemale ulatuvad nõlvad on kivideta, siin on sügav puuderlumi ja väga väike laviinioht. Tänu kõrgusele on siin alati lund ning olemas on ka kunstlumemasinad. Siin on FIS heaks kiidetud radu slaalomiks, suur-slaalomiks ja ka kiirlaskumiseks.

Gudauris on ka palju muud põnevat. Näiteks ainuladne heli-ski võimalus kogu hooaja vältel - tavapärase tõstuki asemel saate sõita pehme lumega kaetud puutumatutele nõlvadele helikopteriga. Lisaks liueldakse siinsetelt nõlvadelt alla paraplaaniga - kindlasti ainulaadne kogemus. Samuti on võimalik ette võtta off piste tuure koos kohalike matkajuhtidest spetsialistidega - taaskord, hinna ja kvaliteedi suhe on võrreldes Kesk-Euroopa suusakeskustega märkimisväärselt soodsam.

 

Talvine reis Gruusiasse on ühtlasi suusareis, aga mitte ainult. Gruusiasse saabudes ja enne Gruusiast lahkumist veedame päeva Tbilisis nautises selle väga erilise linna olustikku.

Suusakeskus arvudes:

 • 57 km radu
 • 7 tõstukit
 • Pikim laskumine 7 km
Gudauri mäekaardiga saab tutvuda siin >

Tavapärasest eksootilisem suusasihtkoht
Võimalus külastada Tbilisit
Heli-ski ja off piste võimalused
Grusiinide külalislahkus ja suurepärane köök
Noor ja arenev suusakeskus
Suhteliselt väike tähistatud radade valik

Reisikava

1. päev LEND TALLINN-ISTANBUL
Reisijuht ootab Teid Turkish Airlines check in leti juures alates 2,5 tundi enne lennu väljumist. Lend Tallinn-Istanbul kell 18:45-23:25 (kohalikud kellaajad, lennunumber TK1424). Palume kontrollida lennuki väljumise aega vahetult enne reisi!

2. päev ISTANBUL-TBILISI, TRANSFEER GUDAURISSE 
Lend Istanbul-Tbilisi kell 01:30-04:50 (kohalikud kellaajad, lennunumber TK376)
Transfeer lennujaamast Gudaurisse (ca 120 km). Saabudes varane check-in hotelli. Majutume järgnevatel öödel Gudauris hotellis vastavalt valikule (hotellivalik reisikava lõpus). Soovijatel on võimalus juba mäele minna.

3.-6. päev SUUSAPÄEVAD GUDAURIS
Hommikusöögid hotellis. Mõnusad suusapäevad, kohaliku olustiku, elu ja melu nautimine.
Soovijatel võimalik harrastada heli-ski'd või minna tuurile koos kohaliku mäejuhiga, et nautida puhast puutumatud lund.

7. päev SUUSAPÄEV GUDAURIS, PÄRASTLÕUNANE SÕIT TBILISISSE, MEELEOLUKAS LÕPUÕHTU KOOS TOOSTIMEISTRIGA
Hommikusöök. Tänase päeva saab veel veeta Gudauri nõlvadel. Pärast suusapäeva aga 
lahkume Gudaurist ning suundume Tbilisisse.
Majutus Tbilisis südalinna hotellis Astoria****  või sarnases.

8. päev LEND TBILISI-ISTANBUL-TALLINN
Hommikusöök hotellis.
Aeg suunduda taas Tbilisi lennujaama. Lend Tbilisi-Istanbul kell 11:55-13:30 ja lend Istanbul-Tallinn kell 15:15-17:50 (kohalikud kellaajad, lennunumbrid TK379 ja TK1423).

Majutus

Hotell Carpe Diem 

Majutus kahekohalises toas hommikusöökidega
Eelbroneering
0.2 km tõstukist
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Saun
Soodushind kehtib korduvreisijatele.
Gudauri keskus, majutus standard kaheses toas hommikusöökidega
Modernne ja elegantne hotell Carpe Diem pakub võimalust samaaegselt luksuslikuks ja rustikaalseks puhkuseks. Hotell paikneb 2150 m kõrgusel merepinnast Lift 1 Pirveli ülemise jaama ja Lift Soliko alumise jaama läheduses. Suusalaskumine läheb praktiliselt hotelli juurest mööda. Standard tubades on dušš/WC, föön, minibaar, lameekraanteler, telefon, hommikumantel ja sussid.  Hotellis ja tubades on tasuta WIFI. Hotelli wellness keskus pakub lõõgastust peale suurepärast suusapäeva. Hotelli terrass on heaks peatuspaigaks ka päevaseks kiireks lõunasöögiks ning hotelli ööbaaris kestab pidu hea muusika saatel hommikuni. Hotelli restoranis pakutakse rikkalikku ja tervislikku hommikusööki. Soovi korral on võimalik tellida õhtusöögid lisatasu eest,  buffet lauas pakutakse nii Gruusia köögi hõrgutisi kui ka rahvusvahelist kööki.
www.carpediem.ge

Külalistemaja Deka 

Majutus kahekohalises toas hommikusöökidega
Eelbroneering
0.3 km tõstukist
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Saun
Gudauri keskus
Külalistemaja Deka paikneb Gudauri alumises keskuses 1950 m kõrgusel merepinnast. Lähim suusatõstuk Lift 1 Pirveli on külalistemajast ca 300 m kaugusel. Jalutuskäigu kaugusel on mitmed söögikohad, supermarket, baarid ja kohvikud. Külalistemaja võlub eelkõige oma kodususe, lihtsuse ja külalislahkuse poolest. Külalistemaja on uus ja kaasaegne. Tubades on dušš/WC, föön, teler. Võimalik ka kolmene majutus. Rõdudelt avanevad kaunid vaated ümbritsevale mägimaastikule. Külalistemajas on lounge ja väike baar. Samuti on olemas eraldi suusaruum. Soovijatel on võimalik õhtuti lisatasu sauna kasutada, sauna tunni hind kuni 6-le inimesele on ca 30 €. Külalistemajas on tasuta WIFI. Hommikuti pakutakse head hommikusööki ning õhtuti saab nautida tõeliselt häid Gruusia köögi spetsialiteete. Õhtusöögid lisatasu eest.
www.facebook.com/Hotel.Deka
 

Lennuinfo

Lend Kuupäev Lennufirma Lend nr. Väljalend Saabumine
Talllinn-Istanbul
Istanbul-Tbilisi
Tbilisi-Istanbul
Istanbul-Tallinn
Lennujaamas palume olla 2 tundi enne lennuki väljumist!
Koguneme Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis Germalo Reiside teenindusletis president L. Meri barreljeefi vastas, kus väljastatakse reisijatele vajalikud reisidokumendid.
Palume kontrollida lennuki väljumise aega ka vahetult enne reisi!

Viisa ja dokumendid
Gruusiasse reisimine on Eesti kodanikule viisavaba. Eesti kodanikud võivad riiki siseneda ainult kehtiva passi alusel. Dokument peab olema kehtiv vähemalt 3 kuud pärast reisi.

Lastega reisimise kohta lugege täpsemalt Reisi Targa lehelt siit 
 

Äraantav pagas ja käsipagas lendudel:

Reis toimub Turkish Airlines'i liinilendudega.
 

Lennuinfo Turkish Airlines lendudel: 

Äraantav pagas: reisijal on õigus kaasa võtta äraantav pagas kogukaalus kuni 30 kg
Käsipagas: reisija tohib lennuki salongi kaasa võtta ühe käsipagasi ühiku. Käsipagasi ja isiklike esemete kogukaal võib olla kuni 8 kg ja maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 55x40x23 cm. Käsipagasis ei tohi olla keelatud esemeid. Vedelikke ja kreeme võib olla käsipagasis alla 100 ml pakendites, kokku kuni 500 ml.
Toitlustus lennul: hinnas sisaldub soe toit ja joogid.

Eripagasit (suusa- ja lumelauakotid) on võimalik ette tellida Germalo Reisidest hiljemalt 1 kuu enne reisi algust. Suusapagasi vedu sisaldub hinnas.

 

PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!

Reisi hind

Hind sisaldab:
 • lennupiletid Turkish Airlines liinilendudega Tallinn-Istanbul-Tbilisi ja Tbilisi-Istanbul-Tallinn;
 • lennujaamamaksud, käibemaks;
 • toitlustus lennukis;
 • suusapagasi vedu lennukis;
 • varajane check-in hotelli saabudes;
 • majutus 5 ööd Gudauris valitud hotellis, 5 hommikusööki;
 • majutus 1 öö Tbilisis hotellis, 1 hommikusöök;
 • transfeer Tbilisi lennujaamast Gudaurisse, trasfeer Gudaurist Tbilisi hotelli ja transfeer Tbilisi hotellist lennujaama;
 • bussi kasutus vastavalt reisikavale;
 • reisijuhi teenus.
Lisakulud
Lisatasu eest võimalik:
 • tervisekindlustus (soovitame!) kaheksaks päevaks (täiskasvanud al.19-29a ning 30-69a ja lapsed al 0-6a.). Soovitame ka vormistada reisitõrkekindlustuse - küsige lisainfot büroost!; Juhime Teie tähelepanu asjaolule, et kindlustus ei korva off-piste ja heliski käigus saadud õnnetusjuhtumite kulutusi;
 • õhtusöögid Gudauri hotellis;
 • supra õhtusöök koos toostimeistriga Tbilisis u 35 €, tellimine ja tasumine kohapeal.

Lennuinfo Turkish Airlines lendudel: 

Äraantav pagas: reisijal on õigus kaasa võtta äraantav pagas kogukaalus kuni 30 kg
Käsipagas: reisija tohib lennuki salongi kaasa võtta ühe käsipagasi ühiku. Käsipagasi ja isiklike esemete kogukaal võib olla kuni 8 kg ja maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 55x40x23 cm. Käsipagasis ei tohi olla keelatud esemeid. Vedelikke ja kreeme võib olla käsipagasis alla 100 ml pakendites, kokku kuni 500 ml.
Toitlustus lennul: hinnas sisaldub soe toit ja joogid.

Eripagasit (suusa- ja lumelauakotid) on võimalik ette tellida Germalo Reisidest hiljemalt 1 kuu enne reisi algust.

Hotellitoad suusakuurortides tuleb ärasõidupäeval vabastada kell 10:00. Toapikendus ärasõiduni sõltub hotelli võimalustest. See tellitakse ja makstakse kohapeal.

PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!

Mäepiletid

täiskasvanu: 4 päeva pilet 260 GEL (ca 92); 5 päeva pilet 300 GEL (ca 107)
lastele rakenduvad soodustused dokumendi alusel, täpsem info siit

NB! Hinnad eurodes võivad muutuda, sest sõltuvad vahetuskursist.

Gudauri mäekaardi leiate siit>
23.02.2025 - 02.03.2025
 
Eelbroneering

Kliendid meist

K
Karin Kivimägi
Lõpetasin just Sveitsi reisi. Väga rahul, julgen soovitada. Imeline loodus, hea giid. Tänud Germalo, Tea Reinvald ja muidugi Ilmataat, kes oli meie poolt.
M
Merle ja Meelis
Suur-suur tänu imelise Madagaskari reisi eest (Madagaskar ja Mauritius 01.-20.12.2023)! Tahame tänada giid Ervin Orgu! Erviniga on tore, Erviniga on lõbus, Erviniga on huvitav, Ervini teadmised on nii suured, et tunduvad lõputud. Ootame väga juba järgmist ringreisi koos Erviniga. Kauneid jõule kogu Germalo perele!