• banner
 • banner

Gruusia - Gudauri

20.02.2022 - 27.02.2022
 Hind al 829
Broneeri

Suusakeskuse üldinfo
Gudauri on Gruusia suurim ja kõige kiiremini arenev suusakeskus. Siin Kaukasuse mäestiku südames asuvas keskuses on ühed suurepärasemad nõlvad Euroopas, kus kõrgeim tõstuk viib teid 3200 m kõrgusele. Kindlasti tõmbab siia sõitma ka Gruusia külalislahkus, maitsev köök ning muu Euroopaga võrreldes taskukohasemad hinnad.

Kokku on suusakeskuses 57 km märgistatud radu igale tasemele ning 7 tõstukit. Eriliseks maiuspalaks on siinsed nõlvad just off-piste sõitjatele: metsapiirist kõrgemale ulatuvad nõlvad on kivideta, siin on sügav puuderlumi ja väga väike laviinioht. Tänu kõrgusele on siin alati lund ning olemas on ka kunstlumemasinad. Siin on FIS heaks kiidetud radu slaalomiks, suur-slaalomiks ja ka kiirlaskumiseks.

Gudauris on ka palju muud põnevat. Näiteks ainuladne heli-ski võimalus kogu hooaja vältel - tavapärase tõstuki asemel saate sõita pehme lumega kaetud puutumatutele nõlvadele helikopteriga. Lisaks liueldakse siinsetelt nõlvadelt alla paraplaaniga - kindlasti ainulaadne kogemus. Samuti on võimalik ette võtta off piste tuure koos kohalike matkajuhtidest spetsialistidega - taaskord, hinna ja kvaliteedi suhe on võrreldes Kesk-Euroopa suusakeskustega märkimisväärselt soodsam.

 

Talvine reis Gruusiasse on ühtlasi suusareis, aga mitte ainult. Gruusiasse saabudes ja enne Gruusiast lahkumist veedame päeva Tbilisis nautises selle väga erilise linna olustikku.

Suusakeskus arvudes:

 • 57 km radu
 • 7 tõstukit
 • Pikim laskumine 7 km
Gudauri mäekaardiga saab tutvuda siin >

Tavapärasest eksootilisem suusasihtkoht
Võimalus külastada Tbilisit
Heli-ski ja off piste võimalused
Grusiinide külalislahkus ja suurepärane köök
Noor ja arenev suusakeskus
Suhteliselt väike tähistatud radade valik

Reisikava

1. päev LEND TALLINN-ISTANBUL-TBILISI, TRANSFEER GUDAURISSE
Koguneme kell 11:00 Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis infoletist vasakul asuvas kassas, kus väljastatakse reisijatele vajalikud reisidokumendid.
Lend Tallinn-Istanbul kell 12:50-17:00 ja lend Istanbul-Tbilisi kell 21:10-00:20 (kohalikud kellaajad, lennunumbrid TK1422 ja TK386). Palume kontrollida lennuki väljumise aega vahetult enne reisi! 
Peale keskööd saabume Tbilisi lennujaama. Transfeer lennujaamast Gudaurisse (ca 120 km). Majutume kuuel järgneval ööl Gudauris hotellis vastavalt valikule (hotellivalik reisikava lõpus).

2.-6. päev SUUSAPÄEVAD GUDAURIS
Hommiku- ja õhtusöögid hotellis. Mõnusad suusapäevad, kohaliku olustiku, elu ja melu nautimine.
Soovijatel võimalik harrastada heli-ski'd või minna tuurile koos kohaliku mäejuhiga, et nautida puhast puutumatud lund.

7. päev SÕIT TBILISISSE
VABA AEG TBILISI VANALINNAS, MEELEOLUKAS LÕPUÕHTU KOOS TOOSTIMEISTRIGA
Hommikusöök. Hommikul sõidame Tbilisisse. Majutus Tbilisis hotellis Irmeni*** või sarnases.

Vaba aeg Tbilisis või soovijatele linnaekskursioon (inglise keeles).
1,5 miljoni elanikuga Tbilisi on olnud Gruusia pealinnaks alates 6. sajandist. Mtkhvari (Kura) jõe kõrgetel kallastel asuv linn pakub omamoodi kaootilist segu erinevatest ajastutest ja stiilidest. Väärikate pühakodadega kõrvuti on uued supermoodsad hooned – ikka klaas ja metall, vanalinna kitsukesed tänavad pitsmustriliste balkonitega ja Rusthaveli avenüü luksushotellide ja klantskauplustega. Otsekui vahimees kõrgub linna kohal 4. sajandil araablaste poolt rajatud Narikala kindlus. Suursugune Kolmainu katedraalkirik ja Sioni katedraal, kus asub Gruusia tähtsaim reliikvia – maa ristiusustaja püha Nino viinapuu väätidest põimitud rist. Anchiskhati basiilika on linna vanim sakraalehitis ja pärineb tõenäoliselt 6. sajandist.
Vanalinnas asuvad ka väävliallikad, mida on mainitud juba antiikautorite poolt ja mille kohale on 17.–18. sajandil rajatud mitmed kuppelsaunad. Rohke väävlisisaldusega veed pidavat muutma nooreks ja reipaks ka kõige väsinumad ja rõõmsaks kõige kurvameelsemad!
Soovijatega suundume ühisele õhtusöögile - suprale - koos veini, laulu ja toostimeistriga tutvume Gruusia köögi maitsetega (listasu eest, tellimine ja tasumine kohapeal). Olgu roaks lambašašlõkk, klassikalised hinkaalid või hartšo - siinsed kokad on igatahes meistrid! Õhtusöögil pakutakse rikkalikku valikut Gruusia köögi hõrgutistest. Toidud tuuakse lauale ühistel vaagnatel ja kindlaid toidukordi siin pole. Oluline on, et laud ei jääks tühjaks ja toostimeister ei väsiks. Gamardjozh – terviseks!

8. päev LEND TBILISI-ISTANBUL-TALLINN
Aeg suunduda taas Tbilisi lennujaama. Lend Tbilisi-Istanbul kell 04:40-06:10 ja lend Istanbul-Tallinn kell 09:30-11:45 (kohalikud kellaajad, lennunumbrid TK387 ja TK1421).

Majutus

899
999*
/
1051
Hotell Carpe Diem 

Majutus kahekohalises toas hommiku- ja õhtusöökidega
Broneeri
0.2 km tõstukist
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Õhtusöök hinnas
Saun
Supersoodushind kehtib uutele broneeringutele kuni 15.10.21. Hinnale ei rakendu lisasoodustused.
Gudauri keskus, majutus standard kaheses toas hommiku- ja õhtusöökidega
Modernne ja elegantne hotell Carpe Diem pakub võimalust samaaegselt luksuslikuks ja rustikaalseks puhkuseks. Hotell paikneb 2150 m kõrgusel merepinnast Lift 1 Pirveli ülemise jaama ja Lift Soliko alumise jaama läheduses. Suusalaskumine läheb praktiliselt hotelli juurest mööda. Standard kahene tuba on ca 22 m2, tubades on dušš/WC, föön, minibaar, lameekraanteler, telefon, hommikumantel ja sussid.  Hotellis ja tubades on tasuta WIFI. Hotelli wellness keskus pakub lõõgastust peale suurepärast suusapäeva. Hotelli terrass on heaks peatuspaigaks ka päevaseks kiireks lõunasöögiks ning hotelli ööbaaris kestab pidu hea muusika saatel hommikuni. Hotelli restoranis pakutakse rikkalikku ja tervislikku hommikusööki ning õhtusöögiks pakutakse buffet lauas nii Gruusia köögi hõrgutisi kui ka rahvusvahelist kööki.
www.carpediem.ge
 

829
929*
/
978
Külalistemaja Deka 

Majutus kahekohalises toas hommiku- ja õhtusöökidega
Broneeri
0.3 km tõstukist
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Õhtusöök hinnas
Saun
Supersoodushind kehtib uutele broneeringutele kuni 15.10.21. Hinnale ei rakendu lisasoodustused.
Gudauri keskus, majutus kaheses toas hommiku- ja õhtusöökidega
Külalistemaja Deka paikneb Gudauri alumises keskuses 1950 m kõrgusel merepinnast. Lähim suusatõstuk Lift 1 Pirveli on külalistemajast ca 300 m kaugusel. Jalutuskäigu kaugusel on mitmed söögikohad, supermarket, baarid ja kohvikud. Külalistemaja võlub eelkõige oma kodususe, lihtsuse ja külalislahkuse poolest. Külalistemaja on uus ja kaasaegne. Tubades on dušš/WC, föön, teler. Võimalik ka kolmene majutus. Rõdudelt avanevad kaunid vaated ümbritsevale mägimaastikule. Külalistemajas on lounge ja väike baar. Samuti on olemas eraldi suusaruum. Soovijatel on võimalik õhtuti lisatasu sauna kasutada, sauna tunni hind kuni 6-le inimesele on ca 30 €. Külalistemajas on tasuta WIFI. Hommikuti pakutakse head hommikusööki ning õhtuti saab nautida tõeliselt häid Gruusia köögi spetsialiteete.
www.facebook.com/Hotel.Deka
 

Reisi hind

Hind sisaldab:
 • lennupiletid Turkishi liinilendudega Tallinn-Istanbul-Tbilisi ja Tbilisi-Istanbul-Tallinn;
 • lennujaamamaksud, käibemaks;
 • majutus 6 ööd Gudauris valitud hotellis, 6 hommiku ja 5 õhtusööki;
 • majutus 1 öö Tbilisis hotellis, 1 hommikusöök;
 • transfeer Tbilisi lennujaamast Gudaurisse, trasfeer Gudaurist Tbilisi hotelli ja transfeer Tbilisi hotellist lennujaama;
 • bussi kasutus vastavalt reisikavale;
 • suusapagasi vedu lennukis broneerides reisi kuni 15.10;
 • reisijuhi teenus.
Lisakulud
Lisatasu eest võimalik:
 • tervisekindlustus (soovitame!) kaheksaks päevaks al. 18,87 € (täiskasvanud 19-64 a. ja lapsed 0-18 a.). Soovitame ka vormistada reisitõrkekindlustuse - küsige lisainfot büroost!; Juhime Teie tähelepanu asjaolule, et kindlustus ei korva off-piste ja heliski käigus saadud õnnetusjuhtumite kulutusi;
 • Suusapagasite arv lennul limiteeritud, seega palume suusapagas kindlasti ette tellida;
 • supra õhtusöök koos toostimeistriga Tbilisis u 35 €, tellimine ja tasumine kohapeal.

Äraantav pagas ja käsipagas lendudel:
Turkishi lendudel on lubatud igal reisijal kaasa võtta äraantavat pagasit üks ühik kuni 20 kg mõõtudega max 100*50*80 cm.
Lennuki salongi võib kaasa võtta käsipagasi, mis vastab järgmistele tingimustele:
1 ühik käsipagasit max 55*23*40 cm + 1 isiklik ese 40*10*30 cm kokku 8 kg. Käsipagasis ei tohi olla keelatud esemeid.
Eripagasit (suusa- ja lumelauakotid) on võimalik ette tellida Germalo Reisidest hiljemalt 1 kuu enne reisi algust.

Hotellitoad suusakuurortides tuleb ärasõidupäeval vabastada kell 10:00. Toapikendus ärasõiduni sõltub hotelli võimalustest. See tellitakse ja makstakse kohapeal.

PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!

Mäepiletid

Mäepiletite hinnad täpsustamisel.

NB! Hinnad eurodes võivad muutuda, sest sõltuvad vahetuskursist.

Gudauri mäekaardi leiate siit>
20.02.2022 - 27.02.2022
 Hind al 829
Broneeri

Kliendid meist

P
Pilvi
Oleme Teile väga tänulikud kõikide unustamatute reisielamuste eest ja soovime jätkata ka järgmisel aastal. Olen Teie bürooga reisinud alates 2000. aastast ja reisin kuni tervist jätkub. Loodan, et elame üle need rasked ajad ja huvitavad reisid seisavad jälle ees.
K
Kaja
Tahtsin tänada väga huvitava Jordaania reisi eest! Eriline tänu giid Ervin Orgule! Saime palju põnevat kuulda ja ta abistas igati hädasolijaid! Programm oli huvitav ja mitmekesine- eriti huvitavad olid UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluv Petra varemed ja Wadi Rumi kõrbe safari. Jõudu ja jaksu uute reisiprogrammide koostamisel ja loodame varsti jälle kohtuda! Aprill 2021.