• banner
  • banner

Itaalia - Cervinia

12.03.2022 - 19.03.2022
 Hind al 1049
Broneeri

1149
1249*
/
1315
Hotell Perruquet 

Majutus kahekohalises toas hommikusöökidega
Broneeri
Hommikusöök hinnas
Supersoodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele kuni 15.9
Cervinia keskus, majutus kaheses toas koos hommikusöökidega.
Hiljuti renoveeritud perehotell Perruquet** asub Cervinia keskuses jalakäijate tänaval. Renoveerimise käigus on säilitatud hubast Alpide stiili ning harmooniliselt on ühendatud kujunduses kivi ja puitu. Mugavad toad on varustatud vannitoa, telefoni ja Sat-Tv’ga. Hotellis on samuti baar ja kaminaga lounge. Hotellis on suusahoiuruum koos saapakuivatusrestiga. Hommikul pakutakse korralikku hommikusööki.
www.hotelperruquet.it

1149
1249*
/
1315
Meuble Joli 

Majutus kahekohalises toas hommikusöökidega
Broneeri
0.2 km tõstukist
Wi-Fi
Hommikusöök hinnas
Supersoodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele kuni 15.9
Hotell Meublé Joli on ideaalne valik neile, kes hindavad sooja peresõbralikku keskkonda oma lihtsuse ja viisakusega. Värskelt renoveeritud kena väike hotell asub Cervinia keskuses jalakäijatetänaval, tõstukite vahetus läheduses. Erksavärvilises modernses interjööris on palju kasutatud puitu, meeleolu loob rustikaalne antiikmööbel. Tubades on dušš/Wc, telefon, Tv. Hommikusöök buffet-lauas. Hotell sobib ideaalselt nendele, kes hindavad sõbralikku atmosfääri suusanõlvade ja meelelahutuspaikade vahetus läheduses.
www.jolicervinia.it

1049
1149*
/
1209
Hotell Tourist 

Majutus kahekohalises toas hommiku- ja õhtusöökidega
Broneeri
Hommikusöök hinnas
Õhtusöök hinnas
Supersoodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele kuni 15.9
Hotell Tourist*** asub Cerviniast 8,5 km kaugusel Valtournenche’s. Valtournenche on hubase atmosfääriga vaikne küla, mille suusatõstukid on ühendatud kogu Cervinia-Zermatti tõstukisüsteemiga. Lähim suusatõstuk asub hotellist u. 1,2 km kaugusel. Hotell pakub tasuta transfeere suusatõstukite juurde ajavahemikus 08:00-10:00 ning 16:00-17:00.
Klassikalises stiilis sisustatud tubades on dušš/WC, telefon, tasuta WIFI, SAT-TV, seif, föön. Enamus tubadel on rõdu. Hotelli külalistele on tasuta pääs Valtournenche’i ujulasse. Hommikul pakutakse buffet stiilis hommikusööki ning õhtuti õhtusööki.
https://www.hotel-tourist.it/
 

Kliendid meist

S
Sirje
Käisime 27.-28.oktoobril Setumaa reisil. Jäime väga rahule. Imestasime jälle kui ilusaid kohti ja lahkeid inimesi meil on ja et elu ning põnevust Eestis on ka Tallinnast väga kaugel mujal. Suur tänu giidile Triinule ja alati lahkele bussijuhile. Soovitame soojalt vahelduseks avastada uuesti ka Eestimaad kogenud giidi juhtimisel.
M
Meelis
Horvaatia reis oli üle ootuste kena. Jäin väga rahule reisijuht Raivo väga huvitavate selgituste ja ajaloo ülevaatustega. Tema teadmistepagas on sügav ning avab paljud reisil nähtu tagapõhjad. Reisiprogramm oli samuti väga huvitav ja balansseeritud linnade külastamise, rahvusparkides matkamise ja lõpuks ka laevasõiduga.