• banner

Itaalia - Dolomiidid Val di Fassa & Canazei

22.02.2025 - 01.03.2025
 Hind al 1259
Broneeri

1499
1599*
/
1683
Hotell Ramon 

Majutus kahekohalises toas koos hommiku- ja õhtusöökidega
Broneeri
0.1 km tõstukist
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Õhtusöök hinnas
Saun
Ühese toa lisamaks
350€
Supersoodushind kehtib broneerides reisi kuni 1. oktoober
Hotell Ramon***Superior on mugav, pikkade traditsioonidega, perehotell. Hotell asub hea asukohaga Campitello di Fassas (Canazei keskusesse on siit ca 2,7 km), lähim Sella Ronda suusaringiga ühendav tõstukijaam jääb vaid 100 m kaugusele, supermarket ning suusarent on hotelli läheduses.
Alpi stiilis sisustatud ning kõigi mugavustega tubades on TV, dušš/WC. Hotellis on WIFI ühendus.
Pärast spordipäeva saab lõdvestuda hotelli wellness keskuses (lisatasu eest). Wellness tuleb eelnevalt ette broneerida kindlateks päevadeks kuna kehtib siiski max inimeste arv, kes korraga wellnessis olla saavad.
Hommikuks pakutakse värsket ning tervislikku hommikusööki. Õhtuti naudime peakokk Luigi poolt valmistatud nii rahvuslikke kui rahvusvahelise köögi hõrgutisi.
www.hotelramon.it

1399
1499*
/
1577
Hotell Stella Montis 

Majutus kahekohalises toas hommiku- ja õhtusöökidega
Broneeri
0.8 km keskusest
1 km tõstukist
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Õhtusöök hinnas
Saun
Ühese toa lisamaks
315€
Supersoodushind kehtib broneerides reisi kuni 1. oktoober

Hotell asub Campitello di Fassa külast veidi kõrgemal, looduskaunis ja vaikses piirkonnas. Hotell sobib hästi mugavust ja rahu hindavatele inimestele. Lähim tõstukijaam on u 1km kaugusel, Campitello die Fassa keskus u 800m  kaugusel.  Külaliste kasutada on mugav ja tasuta transfeer gondlijaama/hotelli (buss liigub kella 08-10 ja 15-17.30 vahel, 10 minutilise intervalliga). Suuski on võimalik mugavalt hoiustada suusatõstuki alumises jaamas(lisatasu eest). Hotellis on wellness keskus saunade, väikese basseini ja jõusaaliga. Toad on alpistiilis ja rõduga. Tubades on dušš, wc, WIFI, seif, minibaar. Hotellis on baar ja restoran. Hommikusööki serveeritakse Rootsi lauas, reisi hinnas sisaldub ka õhtusöök. Kolmene majutus on võimalik. 
www.stellamontis.it/

1299
1399*
/
1472
Külalistemaja Garni La Zondra 

Majutus kahekohalises toas hommikusöökidega
Broneeri
0.55 km keskusest
0.1 km tõstukist
Wi-Fi
Hommikusöök hinnas
Saun
Supersoodushind kehtib broneerides reisi kuni 1. oktoober
Hotell Garni La Zondra paikneb Canazeis. Hotellist on lühike jalutuskäik külakeskusesse ning lähim suusatõstuk paikneb üksnes 130 m kaugusel hotellist. Hotell on lihtne, mugav ja hubane. Tubades on privaatne vannituba dušši/WCga, seif, teler, telefon, WIFI. Hotellis on suusaruum koos saapakuivatiga. Hotellis on ka  lift ja väike majabaar. Peale suusapäeva saab lõõgastuda hotelli saunas. Hotellist 500 m kaugusel asub ka Canazei uus ja uhke vee- ja wellnesskeskus. Hommikul pakutakse täiendatud kontinentaalset hommikusööki.
www.lazondra.com
 

1259
1359*
/
1430
Külalistemaja Garni Eden 

Majutus kahekohalises toas hommikusöökidega
Broneeri
0.25 km keskusest
0.15 km tõstukist
Wi-Fi
Hommikusöök hinnas
Supersoodushind kehtib broneerides reisi kuni 1. oktoober
Hotell Garni Eden asub Canazeis lühikese jalutuskäigu kaugusel keskusest. Lähim Sella Ronda ringiga ühendav suusatõstuk on vaid 100 m kaugusel hotellist.
Hotellist 500 m kaugusel asub Canazei uus ja uhke vee- ja wellnesskeskus. Rõdudega toad on mugavalt sisustatud, tubades on privaatne vannituba dušši/WCga, föön, SAT-TV, telefon, seif. Hotellis on lift, väike majabaar, suusavarustuse hoiuruum, WIFI (tasuline).
www.garnieden.net
 

Kliendid meist

L
Liivi
Hea Germalo, olen jälginud teie poolt eriolukorra ajal edastatud giidide tervitusi ja arutelusid ning vaatasin ka viimast välisgiidide videot. Tore on teada, et reisidest tunneme puudust kõik, nii kliendid kui teenuse osutajad- reisibürood. Tänan teid, et olete nii leidlikud selle tühimiku kasvõi väikese osakesega täitma. Loodan samas, et lähiajal ikkagi ka tõelisi reisielamusi nautida saame. Soovin teile kogu südamest vastupidamist ja uue hooga käivitumist!
E
Eliise ja Heli
17.-24.07 Santorini reis. Soovime tänada kogu Germalo reisibürood väga läbimõeldud ja hästi korrektselt läbiviidud reisi eest. Eriline tänu meie giidile Ervin Org'le, kelle teadmised ja jutustamisladusus olid lihtsalt hämmastavad. Saime tükk maad targemaks. Aitäh! Hotell Sunshine Kamari ranna ääres oli puhas ja kena. Bussijuht väga kogenud. Kogu reis oli igati turvaline ja giidi poolt väga hästi korraldatud. Germalo on PARIM! Tänades Eliise ja Heli