• banner

Itaalia - Dolomiidid Val di Fassa & Canazei

24.02.2024 - 02.03.2024
 Hind al 1299
Ooteleht

1299
/
1364
Külalistemaja Garni Eden 

Majutus kahekohalises toas hommikusöökidega
Ooteleht
0.25 km keskusest
0.15 km tõstukist
Wi-Fi
Hommikusöök hinnas
Soodushind kehtib korduvreisijatele.
Hotell Garni Eden asub Canazeis lühikese jalutuskäigu kaugusel keskusest. Lähim Sella Ronda ringiga ühendav suusatõstuk on vaid 100 m kaugusel hotellist.
Hotellist 500 m kaugusel asub Canazei uus ja uhke vee- ja wellnesskeskus. Rõdudega toad on mugavalt sisustatud, tubades on privaatne vannituba dušši/WCga, föön, SAT-TV, telefon, seif. Hotellis on lift, väike majabaar, suusavarustuse hoiuruum, WIFI (tasuline).
www.garnieden.net
 

1349
/
1417
Külalistemaja Garni La Zondra 

Majutus kahekohalises toas hommikusöökidega
Ooteleht
0.55 km keskusest
0.1 km tõstukist
Wi-Fi
Hommikusöök hinnas
Saun
Soodushind kehtib korduvreisijatele.
Hotell Garni La Zondra paikneb Canazeis. Hotellist on lühike jalutuskäik külakeskusesse ning lähim suusatõstuk paikneb üksnes 130 m kaugusel hotellist. Hotell on lihtne, mugav ja hubane. Tubades on privaatne vannituba dušši/WCga, seif, teler, telefon, WIFI. Hotellis on suusaruum koos saapakuivatiga. Hotellis on ka  lift ja väike majabaar. Peale suusapäeva saab lõõgastuda hotelli saunas. Hotellist 500 m kaugusel asub ka Canazei uus ja uhke vee- ja wellnesskeskus. Hommikul pakutakse täiendatud kontinentaalset hommikusööki.
www.lazondra.com
 

1449
/
1522
Hotell Stella Montis 

Majutus kahekohalises toas hommiku- ja õhtusöökidega
Ooteleht
0.8 km keskusest
1 km tõstukist
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Õhtusöök hinnas
Saun
Ühekohaline majutus hotellis lisatasu eest
Soodushind kehtib korduvreisijatele.

Hotell asub Campitello di Fassa külast veidi kõrgemal, looduskaunis ja vaikses piirkonnas. Hotell sobib hästi mugavust ja rahu hindavatele inimestele. Lähim tõstukijaam on u 1km kaugusel, Campitello die Fassa keskus u 800m  kaugusel.  Külaliste kasutada on mugav ja tasuta transfeer gondlijaama/hotelli (buss liigub kella 08-10 ja 15-17.30 vahel, 10 minutilise intervalliga). Suuski on võimalik mugavalt hoiustada suusatõstuki alumises jaamas(lisatasu eest). Hotellis on wellness keskus saunade, väikese basseini ja jõusaaliga. Toad on alpistiilis ja rõduga. Tubades on dušš, wc, WIFI, seif, minibaar. Hotellis on baar ja restoran. Hommikusööki serveeritakse Rootsi lauas, reisi hinnas sisaldub ka õhtusöök. Kolmene majutus on võimalik. 
www.stellamontis.it/

1549
/
1627
Hotell Ramon 

Majutus kahekohalises toas koos hommiku- ja õhtusöökidega
Ooteleht
0.1 km tõstukist
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Õhtusöök hinnas
Saun
Soodushinnad kehtivad korduvreisijatele.
Hotell Ramon***Superior on mugav, pikkade traditsioonidega, perehotell. Hotell asub hea asukohaga Campitello di Fassas (Canazei keskusesse on siit ca 2,7 km), lähim Sella Ronda suusaringiga ühendav tõstukijaam jääb vaid 100 m kaugusele, supermarket ning suusarent on hotelli läheduses.
Alpi stiilis sisustatud ning kõigi mugavustega tubades on TV, dušš/WC. Hotellis on WIFI ühendus.
Pärast spordipäeva saab lõdvestuda hotelli wellness keskuses (lisatasu eest). Wellness tuleb eelnevalt ette broneerida kindlateks päevadeks kuna kehtib siiski max inimeste arv, kes korraga wellnessis olla saavad.
Hommikuks pakutakse värsket ning tervislikku hommikusööki. Õhtuti naudime peakokk Luigi poolt valmistatud nii rahvuslikke kui rahvusvahelise köögi hõrgutisi.
www.hotelramon.it

Kliendid meist

M
Mari ja Piret
Tahame tänada sisuka Santorini reisi eest. Kõik oli ülihästi korraldatud - reis ei olnud väsitav, bussisõidud paraja pikkusega; sai puhata ja laiselda; sai uudistada vaatamisväärsusi - kõike oli parasjagu. Oleme tänulikud suurepärasele lugudevestjale Ervin Orgile - temaga on alati tore seigelda - reisid sujuvad kui lepase reega... Paljud reisikaaslased valivad oma puhkusereisi just giidi järgi ja Ervin Org on üks neist giididest, kelle pärast tullakse reisima. Aitäh teile kõigile, et aitate meie puhkusepäevad muuta imelisteks ja meeldejäävateks seiklusteks! Kasutan ka edaspidi kindlasti Germalot - tean, et võin teile loota ja teid usaldada!
R
Reet
Jaapani reis oli super, üks paremaid. Sujuv, hästi korraldatud ja täiega lahe. Hotellid olid head ja mõnusad. Meie reisigrupp oli ka tore, mõistlik ja sõbralik (seda ei juhtu alati). Reisimise huvi järjest suureneb. Soovin teile mõnusaid reise ja kõike head. Tore oleks veel kohtuda.