• banner

Itaalia - Livigno

25.02.2023 - 04.03.2023
 Hind al 1099
Broneeri
Hind sisaldab:
  • lennupiletid liinilendudele Tallinn-Frankfurt-Milano-Frankfurt-Tallinn (Lufthansa liiniennud); 
  • lennujaamamaksud, käibemaks;
  • suusapagasi vedu lennukis broneerides reisi kuni 15. septembrini; suusapagas arv lennukis on limiteeritud, palume pagas ette tellida 
  • majutus vastavalt tellimusele;
  • transfeer lennujaamast hotelli ja tagasi (transfeer Milano -Livigno u. 240 km);
  • reisijuhi teenus.
Lisakulud
Lisatasu eest võimalik
  • Tervisekindlustus (soovitame!) kaheksaks päevaks (täiskasvanud 19-64 a. ja lapsed 0-18 a.). Soovitame ka vormistada reisitõrkekindlustuse - küsige lisainfot büroost! Lisainfo reisikindlustuse kohta siin>.
  • toitlustus lennul ei sisaldu reisipaketi hinnas.

Oluline
Palume silmas pidada, et igal reisijal on lubatud kaasa võtta maksimaalselt 1 pagas (1 äraantav kott või kohver) max kaaluga 23 kg ja mille kolm mõõdet (laius + kõrgus + sügavus) ei tohi ületada 158 cm (nt 30x50x78 cm), lisaks käsipagas - salongi on võimalik võtta 1 pagasiühik reisija kohta kaaluga kuni 5 kg ja mõõtmetega 55X40X23 cm.
Ühes suusakotis võib olla 1 paar suuski, 1 paar keppe ja 1 paar saapaid, 1 kiiver. Suusakotis ei tohi olla muid esemeid kui eelpoolt toodud, vastasel korral on lennufirmal õigus küsida lisatasu.

TÄHTIS! Palume broneerida suusapagasi vedu Germalo Reiside kontoris reisi broneerimisel.

Hotellitoad tuleb vabastada hiljemalt kell 10.00.
PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!
25.02.2023 - 04.03.2023
 Hind al 1099
Broneeri

Vaata reisist pilte

Kliendid meist

P
Pilvi
Oleme Teile väga tänulikud kõikide unustamatute reisielamuste eest ja soovime jätkata ka järgmisel aastal. Olen Teie bürooga reisinud alates 2000. aastast ja reisin kuni tervist jätkub. Loodan, et elame üle need rasked ajad ja huvitavad reisid seisavad jälle ees.
V
Veinika ja R
Tere! Viibisime kultuurireisil Fääri saartel 4.-09.8.2021. Jäime väga rahule. Olime veidi kahtlevad, kuna ei teadnud Fääridest eriti midagi, aga otsustasime siiski minna, see tundus põnev. Meie grupi giidiks oli Heigo Sahk, kes on suurepärane, asjalik, sõbralik, huumorimeelne, tähelepanelik. Kogu reis kulges sujuvalt, kõik oli väga hästi korraldatud. Fääri saared üllatasid meid väga ja reis jättis väga head ja sügavad muljed. Soovitame siiralt külastada Fääri saari - üllatusi jätkub terveks reisiks! :) Aitäh, Germalo!