• banner

Itaalia - Livigno

28.12.2024 - 04.01.2025
 Hind al 1359
Broneeri

1599
1699*
/
1789
Hotell Loredana 

Majutus kahekohalises toas hommiku- ja õhtusöökidega
Broneeri
1.5 km keskusest
0.1 km tõstukist
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Õhtusöök hinnas
Saun
Ühese toa lisamaks
290€
Supersoodushind kehtib broneerides kuni 1.oktoobrini
Kena Alpi stiilis hotell asub vaid 100 meetri kaugusel esimesest suusatõstukist.
Tasuta suusabussid peatuvad 50 meetri kaugusel ning viivad teid Livigno kesklinna ja Carosello 3000  suusaliftideni. Tubades on LCD-televiisor, satelliittelevisioon, vaipkattega põrandad ja hele puitmööbel. Hotelli restoranis pakutakse mitmekesist hommikusööki ning ka imelist õhtusööki. Pärast suusapagasit, saavad hotelli külalised lõõgastuda wellness keskuses. Hotellil on oma suusarent. Hotellis on ka tasuta soojendusega hoiuruum suusavarustusele. Kolmene majutus on võimalik, lastesooduste kohta info kontorist. 
https://www.hotelloredanalivigno.com/en/

1359
1459*
/
1535
Hotell Adele 

Majutus kahekohalises toas hommikusöökidega
Broneeri
0.5 km keskusest
0.5 km tõstukist
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Ühese toa lisamaks
290€
Soodustus kolmandale inimesele toas
21€
Supersoodushind kehtib broneerides kuni 1.oktoobrini
Livigno, majutus kahese toas hommikusöökidega
Hotell Adele*** asub Livigno rahulikus piirkonnas. Lähima suusatõstukini on ca 500 m, samuti on Livigno peatänavale vaid lühike jalutuskäik. Hotelli lähedal asub suusabussi peatus. Valgusküllased ja mugavad toad on sisustatud alpi stiilis. Tubades on dušš/WC, föön, SAT-TV, telefon. Kõikjal hotellis on WIFI levi. Hommikul pakutakse mitmekesist hommikusööki. 
Hotelli vahetus läheduses on mitmeid erinevaid restorane. Kolmene majutus on võimalik. 

Kliendid meist

M
Meelis
Horvaatia reis oli üle ootuste kena. Jäin väga rahule reisijuht Raivo väga huvitavate selgituste ja ajaloo ülevaatustega. Tema teadmistepagas on sügav ning avab paljud reisil nähtu tagapõhjad. Reisiprogramm oli samuti väga huvitav ja balansseeritud linnade külastamise, rahvusparkides matkamise ja lõpuks ka laevasõiduga.
S
Sirje ja Urmas
Täname Eesti reiside eest! Meie Ida-Virumaa reis oli hästi korraldatud ja giid Raivo väga hea (esimest korda temaga reisil), bussijuht Margus samuti! Hotellituba oli ka meeldivalt suur, lausa kahetoaline! :) Täname!