• banner

Itaalia - Livigno

15.02.2025 - 22.02.2025
 Hind al 1199
Broneeri

1359
1459*
/
1535
Hotell Loredana 

Majutus kahekohalises toas hommiku- ja õhtusöökidega
Broneeri
1.5 km keskusest
0.1 km tõstukist
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Õhtusöök hinnas
Saun
Soodustus kolmandale inimesele toas
70€
Supersoodushind kehtib broneerides kuni 1.oktoober
Kena Alpi stiilis hotell asub vaid 100 meetri kaugusel esimesest suusatõstukist.
Tasuta suusabussid peatuvad 50 meetri kaugusel ning viivad teid Livigno kesklinna ja Carosello 3000  suusaliftideni. Tubades on LCD-televiisor, satelliittelevisioon, vaipkattega põrandad ja hele puitmööbel. Hotelli restoranis pakutakse mitmekesist hommikusööki ning ka imelist õhtusööki. Pärast suusapagasit, saavad hotelli külalised lõõgastuda wellness keskuses. Hotellil on oma suusarent. Hotellis on ka tasuta soojendusega hoiuruum suusavarustusele. Kolmene majutus on võimalik, lastesooduste kohta info kontorist. 
https://www.hotelloredanalivigno.com/en/

1199
1299*
/
1367
Hotell Adele 

Majutus kahekohalises toas hommikusöökidega
Broneeri
0.5 km keskusest
0.5 km tõstukist
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Ühese majutuse juurdemaks
250€
Supersoodushind kehtib broneerides kuni 1.oktoober
Livigno, majutus kahese toas hommikusöökidega
Hotell Adele*** asub Livigno rahulikus piirkonnas. Lähima suusatõstukini on ca 500 m, samuti on Livigno peatänavale vaid lühike jalutuskäik. Hotelli lähedal asub suusabussi peatus. Valgusküllased ja mugavad toad on sisustatud alpi stiilis. Tubades on dušš/WC, föön, SAT-TV, telefon. Kõikjal hotellis on WIFI levi. Hommikul pakutakse mitmekesist hommikusööki. 
Hotelli vahetus läheduses on mitmeid erinevaid restorane. Kolmene majutus on võimalik. 

Kliendid meist

M
Maile
Suur tänu Siret Kalmströmile toreda ja mitmekülgse reisi eest Taisse. Sireti operatiivne tegutsemine väärib kiitust Tema positiivsus nakatas ka reisijaid.
E
Eda Rebane
Tere, Germalo! Suur aitäh väga meeldejääva Päikeselise Malta reisi eest 20.-27.aprillil 2024, kus giidideks olid parimad giidid Ingrid ja Mae! Giid Ingrid lihtsalt paneb kuulama, kaasa mõtlema ning kaasa elama Malta ajaloole ja kaasajale. Eriti köitev on ta huumorimeel! Väga kiiduväärt oli ekskursioonide valik ja rahulik tempo. Eriti tahaks kiita templite külastusi ja paadisõitu sinisesse koopasse, mis oli omaette elamus, aga ka kõiki teisi ekskursioone. Suur tänu ka bussijuhile, kes alati naeratas! Grupp oli sõbralik ja tore. Maltast jääb väga hea mälestus! Parimad soovid edaspidiseks Eda Rebane