• banner
  • banner

Itaalia - Livigno

19.02.2022 - 26.02.2022
 Hind al 1099
Broneeri

1199
1299*
/
1367
Hotell Alpina 

Majutus kahes toas hommikusöökidega
Broneeri
0.1 km keskusest
0.2 km tõstukist
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Õhtusöögid hotellis
120€
Supersoodushind kehtib uutele broneeringutele kuni 01.10.21. Hinnale ei rakendu lisasoodustused.
Livigno, majutus kaheses standardtoas hommikusöökidega
Hea asukohaga hubane ja stiilne perehotell Alpina***S asub Livigno keskuses peatänaval. Lähimad suusatõstukid on ca 200 m kaugusel, Mottolino suusatõstukini on ca 600 m. Hotelli vahetus läheduses asub suusabussi peatus. Ruumikad (ca 20 m² suurused) ja mugavad toad on sisustatud alpi stiilis. Tubades on dušš/WC, föön, SAT-TV, telefon. Hotelli üldruumides on WIFI levi. Hommikul pakutakse kohalikust toorainest valmistatud mitmekesist hommikusööki. Lisatasu eest võimalik tellida õhtusöögid (valikmenüü). Hotelli hubase interjööriga restoran on Livignos tuntud oma hea köögi ja rikkaliku veinivaliku poolest ning hotelli baaris serveeritakse maitsvaid kokteile. Hotellis on võimalik kolmene majutus.
https://www.alpinahotel.it

1099
1199*
/
1262
Hotell Adele 

Majutus kahes toas hommikusöökidega
Broneeri
0.5 km keskusest
0.5 km tõstukist
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Ühese majutuse lisatasu
70€
Soodustus kolmandale inimesele toas
70€
Supersoodushind kehtib uutele broneeringutele kuni 01.10.21. Hinnale ei rakendu lisasoodustused.
Livigno, majutus kahese toas hommikusöökidega
Hotell Adele*** asub Livigno rahulikus piirkonnas. Lähima suusatõstukini on ca 500 m, samuti on Livigno peatänavale vaid lühike jalutuskäik. Hotelli lähedal asub suusabussi peatus. Valgusküllased ja mugavad toad on sisustatud alpi stiilis. Tubades on dušš/WC, föön, SAT-TV, telefon. Kõikjal hotellis on WIFI levi. Hommikul pakutakse mitmekesist hommikusööki. Hotellis paikneb ka hubane pizzeria. Soovi korral on võimalik lisaks tellida õhtusöögid partnerhotellis Lanz***.

1099
1199*
/
1262
Hotell Primula 

Majutus kaheses toas hommikusöökidega
Broneeri
2.4 km keskusest
0.3 km tõstukist
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Saun
Õhtusöögid hotellis
120€
Supersoodushind kehtib uutele broneeringutele kuni 01.10.21. Hinnale ei rakendu lisasoodustused.
Hotell Primula***S paikneb Livignos, San Rocco rahulikus piirkonnas. Lähim tõstuk on u 200 m kaugusel Carosello3000 ning hotelli lähistel paiknevad ka San Rocco õppeliftid, kus päris algajatel ning lastel on parim nõlv oma esimesed laskumised teha. Lähistel on mitmeid restorane, suusabussipeatus paikneb hotelli vahetus läheduses ning suusabussid liiklevad u 10-15 min intervalliga.
Hotell on sisustatud pöörates palju tähelepanu detailidele. Heledates toonides toad on lihtsad ja maitsekad. Tubades on dušš/WC, föön, kosmeetikatarbed, lameekraanteler, telefon, seif, WIFI. Võimalik majutus kolmekohalises toas. Hotellis on wellness keskus, suusahoiuruum, lobby baar ja restoran, mis pakub tüüpilisi Altavaltellina roogasid. Soovi korral on võimalik lisatasu eest ette tellida õhtusöögid kogu majutusperioodiks.
www.hotelprimula.it

Kliendid meist

M
Merike Visnapuu
Juulikuu Portugali reis. Oli super reis. Suured tänud giid Mirjamile, kes oma sõbralikkuse ja erudeeritusega tegi selle reisi nii meeldejäävaks. Tahan tänada ka kogu Germalo meeskonda- olete parim meie Eesti reisifirmadest. Edu teile ka järgmisteks aastateks. Merike
I
Irene
Tahan meie kõikide nimel Teid tänada ja oleme Germalo suurepärasest tegevusest vaimustatud. Tegime kunagi aastaid tagasi õige valiku, et oleme kasutanud ainult teie reisibürood. Suurepärased giidid ja suurepärane suhtumine. Reisime varsti jälle, sest kui pisik sees ja tingimused suurepärased, see ainult meelitab. Edu teile ja vastupidavust momendil olevas raskes olukorras. Kaunist suve ja kõike head!