• banner

Šveits - Grindelwald & Jungfrau suusapiirkond

18.02.2023 - 25.02.2023
 Hind al 999
Broneeri

1199
1299*
/
1367
Hotell Derby 

Majutus kahekohalises toas hommikusöökidega
Broneeri
0.1 km keskusest
0.65 km tõstukist
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Saun
Supersoodushind kehtib uutele broneeringutele kuni 15.09.22. Hinnale ei rakendu lisasoodustused
Hotell Derby*** on ajalooline hotell Grindelwaldi keskuses. Traditsioonide säilitamine ja traditsioonidega elamine, samas tulevikku vaatamine, uutele asjadele avanemine ja seeläbi oma külaliste eest veelgi rohkem rohkem hoolitsemine ja klienditeeninduse väärtustamine - see on hotelli moto. Hotellis on restoran ja baar - 4 või 5 käiguline menüü avatud kamina ääres? Roog traditsioonilisest Šveitsi köögist? Või eelistaksite fondüüd? Hotellis on väga mitlekülgne õhtusöögivalik. Samuti on hotellis wellness keskus, kus peale mõnusat suusapäeva lõõgastuda. Hommikusööki serveeritakse buffet stiilis.
Majutus kahekohalistes "Cosy" kategooria tubades. Need väiksemad, kuid peened kahekohalised toad  hotelli põhjaküljel on sisustatud hubases alpi stiilis ning varustatud duši või vanni / tualeti ja lugemistoolidega. Toad on tänapäevaselt mugavad, tubades on  satelliittelevisioon, telefon, minibaar, föön ja seif, samuti kohvimasinad kohvi ja tee valmistamiseks. Kõik toad on mittesuitsetajatele. Enamikul neist on ka rõdu või terrass.
www.derby-grindelwald.ch

999
1099*
/
1156
Jungfrau Lodge Swiss Mountain 

Majutus kahekohalises toas hommikusöökidega
Broneeri
0.5 km keskusest
1 km tõstukist
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Soodustus lapsele 6-16a. kahe vanemaga samas toas
159€
Supersoodushind kehtib uutele broneeringutele kuni 15.09.22. Hinnale ei rakendu lisasoodustused
Hotell Jungfrau Lodge Swiss Mountain paikneb Grindelwaldi suusakuurortis. Hotell on juba üle 100 aasta ühe perekonna valduses ning täna haldab seda neljas põlvkond. Hotell koosneb kahest lähestikku paiknevast hoonest: ajalooline chalet tüüpi hoone Jungfrau ning Crystal, mis on kaasaegsem tüüpiline Šveitsi mügikuurorthotell. Grindelwaldi keskusesse on hotellist u 500m. Suusabussipeatus on hotelli lähedal. 
Hotellitubades on olemas vann või dušš, WC, televiisor, telefon. Paljudel tubadel on rõdu. Kõik toad on mittesuitsetajatele ning kõikides tubades on tasuta WIFI ühendus. Hommikul saame nautida hommikusööki buffet-stiilis, pakutakse ka mitmeid kohalikke produkte. 
www.jungfraulodge.ch
 

Kliendid meist

M
Merle
Loen teie reisiprogramme alati, kui meel on kurb ja vajadus unistamiseks! Minu esimene reis teiega oli hr. Heigoga ja mäletan teda siiamaani ülivõrdes! Enne kevadet ilmselt ei ole võimalik teiega liituda, võib-olla mõni lühireis, isiklikel põhjustel! Aga lootus on! Elage hästi ja tõusvas joones! Kohtume! Merle
K
Kaja
Suur tänu väga huvitava Islandi reisi eest! Suured tänud veel kord Triinu Borgale ja Askur Alasele! Jään ootama jälle uusi reisi pakkumisi! Kõige paremat!