• banner

Šveits - Grindelwald & Jungfrau suusapiirkond

22.02.2025 - 28.02.2025
 Hind al 1179
Broneeri
Hind sisaldab:
  • lennupiletid Swiss Airlines otselendudega Tallinn-Zürich-Tallinn;
  • lennujaamamaksud, käibemaks;
  • majutus  kuuel ööl ja toitlustus vastavalt tellimusele;
  • transfeer lennujaamast hotelli ja tagasi (transfeer Zürich-Grindelwald u 160 km);
  • suusapagasi vedu lennukis ettetellimisel broneerides reisi 15. septembrini (suusapagasite arv lennul limiteeritud, seega palume suusapagas kindlasti ette tellida reisi broneerides);
  • reisijuhi teenus.
Lisatasu eest võimalik:
  • tervisekindlustus (soovitame!) kaheksaks päevaks (täiskasvanud 19-64 a. ja lapsed 0-18 a.). Soovitame ka vormistada reisitõrkekindlustuse - küsige lisainfot büroost (vt lisainfot reisikindlustuse kohta);
  • suusapagasi vedu lennukis (broneerides reisi pärast 15. septembrit).
Oluline
Äraantav pagas ja käsipagas lendudel:
Äraantav pagas: reisijal on õigus kaasa võtta üks äraantav pagas kaaluga kuni 23 kg ja mille kolm mõõdet (laius + kõrgus + sügavus) ei tohi ületada 158 cm (nt 30x50x78 cm).
Käsipagas: reisija tohib lennuki salongi kaasa võtta ühe käsipagasi ühiku kaaluga kuni 5 kg, mille maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 55x40x23 cm. Lisaks võib võtta ühe väikese isikliku eseme (käekott, arvutikott, fotoaparaat, vihmavari). Käsipagasis ei tohi olla keelatud esemeid. Vedelikke ja kreeme võib olla käsipagasis alla 100 ml pakendites, kokku kuni 500 ml.
Suusapagas: Ühes suusakotis võib olla 1 paar saapaid, 1 kiiver, 1 paar suuski ja keppe või lumelaud. Suusakotis ei tohi olla muid esemeid kui eelpoolt toodud, vastasel korral on lennufirmal õigus küsida lisatasu.

Hotellitoad tuleb vabastada hiljemalt kell 10.00.
PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!
22.02.2025 - 28.02.2025
 Hind al 1179
Broneeri

Vaata reisist pilte

Kliendid meist

L
Liina
Käisin Germaloga Norras ja Santorinil ning jäin mõlema reisiga väga rahule. Hotellid olid väga hästi valitud ja giidid tasemel. Uskumatu, kui hästi giidid neid riike ja riikide omapärasid ja isegi pisikesi detaile peensusteni teavad. Norra meeldis isegi nii väga, et tahaks selle reisi uuesti läbi teha. Olen teiste bussireisikorraldajate kohta õuduslugusid kuulnud, aga Germalol on kõik alati väga hästi korraldatud.
E
Eva ja Ants
Tervitus Lõuna-Eestist! Meie tandem, kes me viibisime 05-16.10.21 Sri Lanka reisil koos giidiga Hr. Raivo Haab, tahab Teie pere väga tänada igati korrektse reisikorralduse ja meie ilusate hetkede eest. Eriline tänu Hr. Raivo Haab`le, kellest meile ka juba meie varasematest reisidest on vaid väga head mälestused jäänud. Tundub, et kui Jumal lubab, saame Teiega ikka käsikäes jätkata. Soovime kõike head, ilusat sügist, tugevat tervist!