Kreeka - Loutraki puhkus

Kreeka - Loutraki puhkus

17.08.2024 - 24.08.2024
 Hind al 799
Broneeri

799
/
841
Hotell Theoxenia 

Majutus kaheses toas hommikusöökidega
Broneeri
0.2 km merest
0.2 km keskusest
Wi-Fi
Hommikusöök hinnas
Ühese toa lisamaks
90€
Soodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele kuni 31.12.
Väga hea asukohaga perehotell Loutraki ranna ääres. Restoranid ja kauplused jäävad hotelli vahetusse lähedusse. Hotell on hiljuti renoveeritud. Kõikides tubades on wifi, konditsioneer, rõdu, minibaar, TV. Vannituba on varustatud fööniga. Hommikusööki pakutakse palmidega ääristatud terrassilt. Hotellist jalutuskäigu kaugusele jääb Loutraki spa keskus. 
Hotel – Hotel Theoxenia

899
/
946
Hotell Grand Loutraki 

Majutus kaheses toas hommikusöökidega
Broneeri
0.5 km merest
0.1 km keskusest
Wi-Fi
Hommikusöök hinnas
Ühese toa lisamaks
270€
Soodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele kuni 31.12.
Hea asukohaga perehotell Loutraki keskuses. Loutraki rand on u 50m kaugusel,  restoranid ja poed on hotelli vahetus läheduses. Kõikides tubades on wifi, konditsioneer, rõdu, külmik, TV. Vannituba on varustatud fööniga. Hotellist jalutuskäigu kaugusele jääb Loutraki spa keskus.
https://grandhotelloutraki.gr/

Kliendid meist

P
Piret
Valisime selle aasta reisisihiks Portugali, aga Prantsuse Riviera reis ei jää ka tulevikus tegemata :). Igal juhul suured tänud Germalole ja Mirjamile, kes selle reisi eriti lummavaks muutis oma portugali keeleoskuse, kohalike kontaktide, toredate kohtade tutvustamise ja suurepäraste ajalootundidega pikematel bussisõitudel. Paremat giidi ei oska tahta! Esimest korda elus saime ka ookeani äärde. On mida meenutada!
M
Merle
Loen teie reisiprogramme alati, kui meel on kurb ja vajadus unistamiseks! Minu esimene reis teiega oli hr. Heigoga ja mäletan teda siiamaani ülivõrdes! Enne kevadet ilmselt ei ole võimalik teiega liituda, võib-olla mõni lühireis, isiklikel põhjustel! Aga lootus on! Elage hästi ja tõusvas joones! Kohtume! Merle