• banner

Šveits - Grindelwald & Jungfrau suusapiirkond

22.02.2025 - 28.02.2025
 Hind al 1179
Broneeri

1299
1399*
/
1472
Hotell Hirschen Grindelwald 

Majutus kahekohalises toas hommikusöökidega
Broneeri
0.1 km keskusest
0.3 km tõstukist
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Saun
Ühese toa lisamaks
280€
Supersoodushind kehtib broneerides reisi kuni 1.oktoober
Hotell Hirschen on väga hea asukohaga  pikkade traditsioonidega perehotell Grindelwaldi keskuses. Rongijaam ja tõstuk jäävad 5- minutilise jalutuskäigu kaugusele. Hotellis on hubane restoran ja värskelt renoveeritud wellness keskus (soome saun, aroomisaun ja infrapunasaun). Elegantselt sisustatud tubades on dušš/wc, TV, seif. Vannituba on varustatud fööniga. Majutus rikkaliku valikuga hommikusöögiga. Rõduta standardklassi toad on 16m suurused, toad asuvad hotelli uues tiivas. 
Hotel | Grindelwald | Hotel Restaurant Hirschen (hirschen-grindelwald.ch)

1289
1389*
/
1462
Hotell Derby 

Majutus kahekohalises toas hommikusöökidega
Broneeri
0.1 km keskusest
0.65 km tõstukist
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Saun
Supersoodushind kehtib broneerides reisi kuni 1.oktoober
Hotell Derby*** on ajalooline hotell Grindelwaldi keskuses. Traditsioonide säilitamine ja traditsioonidega elamine, samas tulevikku vaatamine, uutele asjadele avanemine ja seeläbi oma külaliste eest veelgi rohkem rohkem hoolitsemine ja klienditeeninduse väärtustamine - see on hotelli moto. Hotellis on restoran ja baar - 4 või 5 käiguline menüü avatud kamina ääres? Roog traditsioonilisest Šveitsi köögist? Või eelistaksite fondüüd? Hotellis on väga mitlekülgne õhtusöögivalik. Samuti on hotellis wellness keskus, kus peale mõnusat suusapäeva lõõgastuda. Hommikusööki serveeritakse buffet stiilis.
Majutus kahekohalistes "Cosy" kategooria tubades. Need väiksemad, kuid peened kahekohalised toad  hotelli põhjaküljel on sisustatud hubases alpi stiilis ning varustatud duši või vanni / tualeti ja lugemistoolidega. Toad on tänapäevaselt mugavad, tubades on  satelliittelevisioon, telefon, minibaar, föön ja seif, samuti kohvimasinad kohvi ja tee valmistamiseks. Kõik toad on mittesuitsetajatele. Enamikul neist on ka rõdu või terrass.
www.derby-grindelwald.ch

1179
1279*
/
1346
Jungfrau Lodge Swiss Mountain 

Majutus kahekohalises toas hommikusöökidega
Broneeri
0.5 km keskusest
1 km tõstukist
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Ühese toa lisamaks
250€
Supersoodushind kehtib broneerides reisi kuni 1.oktoober
Hotell Jungfrau Lodge Swiss Mountain paikneb Grindelwaldi suusakuurortis. Hotell on juba üle 100 aasta ühe perekonna valduses ning täna haldab seda neljas põlvkond. Hotell koosneb kahest lähestikku paiknevast hoonest: ajalooline chalet tüüpi hoone Jungfrau ning Crystal, mis on kaasaegsem tüüpiline Šveitsi mägikuurorthotell. Grindelwaldi keskusesse on hotellist u 500m. Suusabussipeatus on hotelli lähedal. 
Hotellitubades on olemas vann või dušš, WC, televiisor, telefon. Paljudel tubadel on rõdu. Kõik toad on mittesuitsetajatele ning kõikides tubades on tasuta WIFI ühendus. Hommikul saame nautida hommikusööki buffet-stiilis, pakutakse ka mitmeid kohalikke produkte. 
www.jungfraulodge.ch
 

Kliendid meist

P
Piret & Jyri
Täname võrratut ja vapustavat Triinu Borgat, kes meid mööda maiade radu juhatas ja tarkusi jagas. Suurepäraselt koostatud reisiprogramm ja peenelt valitud hotellid! Elamused kogu eluks! Tervitused kogu Germalo perele, kelle töö ja tegemised võimaldavad nii palju meie maailmast teada saada. Mehhiko-Belize-Honduras-Guatemala nov/2022.
K
Kaie
Suured tänud Kreetele, kes tegi kõik ära, endal polnud vaja millegi pärast muretseda. Itaalia on ilus igast kandist. Eriti meeldis Alberobello, Ostuni ja Polignano al mare. Hotellid olid väga head, buss ja bussijuht tasemel. Ulve väga erudeeritud ja väga emotsionaalne. Veel kord tänud kogu Germalo perele. Reisin ka edaspidi teiega. Edu teile!