Liitu uudiskirjaga siit >
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele

Lõuna - Aafrika ringreis

Kõrghetked: Kaplinn ja Table Mountain, Hea Lootuse neem, Aedade Tee ja Knysna lagoon, Metsik rannik, Durban, Shakaland, Hluhluwe ja Krügeri rahvuspargid, Svaasimaa.
Transport: lennuk, buss, lennuk
 
Aeg: 12.11.11-30.11.11
Kestvus: 19 päeva
Hind: al 3 195.00 €
Prindi

Üldinfo

Lisainfot Lõuna-Aafrika kohta leiate siit > Lõuna-Aafrika
 

Giid

Reisil on giidiks Ervin Org
Ervin Ahti Org on Võrumaalt pärit, hingelt tartlane ning õppinud filosoofiat. Giidina on ta töötanud juba neliteist aastat. Ühe oma lemmiksihtkohana näeb ta mitmete teiste maade hulgas Kreekat, kuhu ka Germalo klientidel on Ervini juhendamisel võimalik reisida. Ervini juhitavad ekskursioonid on emotsionaalsed ning aitavad läbi inimeste ja läbi elavate jutustuste mõista teisi kultuure ja mentaliteete. Tal on sügavad teadmised Euroopa ajaloost, erinevatest religioonidest ja kaasajast. Lisaks on kliendid kiitnud Ervini suurepärast oskust panna kogu reisiseltskond ühes taktis hingama ja kulgema.
 

Reisikava

1. päev LEND TALLINN-FRANKFURT-KAPLINN

Koguneme Tallinna lennujaamas kell 15:45. Lend Tallinn-Frankfurt kell 17:40-19:20 ja Frankfurt-Kaplinn kell 22:05-10:10(+1) (kohalikud kellaajad). Kellaajad täpsustunud 01. novembril! Palume kontrollida kogunemise ja väljalennu aegasid vahetult enne reisi!
 

2. päev ESMATUTVUS KAPLINNAGA

Molo ja tere tulemast Lõuna-Aafrikasse!
Kaplinna nimetatakse ka LAV’i „emalinnaks“ – Mother Town – see on kultuuri, arhitektuuri, gurmee, muusika ja tantsu linn. Loomulikult on igal mündil aga kaks külge. Kaplinn on ka kontrastide linn. Majutume kolmel järgneval ööl Kaplinnas hotellis.
Pealelõunal teeme oma esimese lähema tutvumise Kaplinnaga. Kaplinna kosmopoliitne õhkkond ja suurepärane kliima ei jäta kedagi külmaks. Tutvume Kaplinna vaatamisväärsustega ja naudime linna rahvusvahelist hõngu. Jalutame sadama piirkonnas ehk Waterfrontis, mis on ilus ja ajalooline paik Kaplinna dokkides.
 

3. päev TABLE MOUNTAIN ehk LAUAMÄGI, HEA LOOTUSE NEEM

Hommikusöök hotellis. Kaplinna ümbritsevad mäed: Lions Head, Devils Peak, 12 Apostles ja Table Mountain ehk Lauamägi. Sobiva ilma korral sõidame gondeltõstukiga Lauamäe otsa, mis on pealt lame nagu laud.
Edasi teeme väljasõidu Hea Lootuse Neemele. Hea Lootuse neem on paik, kus kohtuvad kaks ookeani: India ja Atlandi ookean. Hoolimata sellest, et Hea Lootuse Neem ei ole tegelikult Aafrika lõunapoolseim tipp, siis sümboolselt seda selleks siiski peetakse. Näeme, kuidas elab ja toimetab elujõuline, kõhu pealt vahvalt täpiliste Aafrika pingviinide koloonia. Külastame Kirstenboschi botaanikaaeda.
Õhtul läheme koos õhtusöögile rahvuslikus restoranis. Lisaks tutvumisele kohaliku köögiga, saame ka põneva interaktiivse trummishow osaliseks (õhtusöök ja show lisatasu eest).
 

4. päev TUTVUMINE LÕUNA-AAFRIKA VEINIKULTUURIGA JA VÕIMALUS MINNA VAALAVAATLUSELE

Hommikusöök hotellis. Võimalus veeta vaba päev Kaplinnas või minna mõnele väljasõidule Kaplinna lähistele.
Soovijatega läheme päevasele väljasõidule ning sõidame avastama Lõuna-Aafrika kuulsaid veinimõisaid ja suuri viinamarjapõlde (koos veinidegusteerimisega). Samuti võtame ette vaalavaatluse Kaplinna rannikul.
 

5. päev OUDTSHOORN ja JAANALINNUD, AEDADE TEE, KNYSNA LINN

Hommikusöök hotellis. Alustame oma teekonda Kaplinnast ja sõidame läbi Robertsoni ja Worcesteri linna. Jätkame oma teekonda mööda kuulsat Route 62’e viinamarjakasvatuste piirkonnas ja hiljem läbi poolkõrbe. Peatume Oudtshoornis, mida peetakse maailma jaanalinnukasvatuse pealinnaks. Külastame ühte jaanalinnufarmi, uudistame farmerite toimetusi ja sööme lõunat. Jätkame oma sõitu Knysna poole ületades Outeniqua mäekuru. Mööda LAV’i üht ilusaimat ja vaadeterikkamat teed –
Garden Route’i – jätkame aegajalt peatusi tehes oma ringreisi, nautides vaateid lopsakatele metsadele, kaljudele ja liivarandadele. Just teed palistav lokkav loodus on andnud sellele piirkonnale nime Garden Route, mis saab alguse Mosseli lahest, kus 1488. aastal astus esimese eurooplasena maale Portugali maadeuurija Barto¬lomeu Diaz. Jõuame Knysna linna, mida nimetatakse ka Aedade Tee pärliks ning mida paljud LAV’i inimesed oma meelislinnaks peavad. Siin on meeleolukas kaldapealne paljude käsitöö- ja kunstipoodidega. Majutume hotellis.
 

6. päev KNYSNA LAGUUN, SÕIT PORT ELIZABETHI

Hommikusöök hotellis. Teeme Knysna laguunil soovijatega laevasõidu (lisatasu eest). Laguuni ja ookeani vahel on Lõuna-Aafrika ranniku üks geoloogilisi iseärasusi – The Heads ehk liivakivist kaljud, mille vahele tekib üsna ohtlik kanal, mis eraldab Knysna laguuni ja jõesuuet India ookeanist. Reisime edasi Port Elizabethi suunas ja naudime kauneid loodusvaateid. Teel teeme peatuse looduspargis, kus tutvume erinevate primaatide elu-oluga (pilet lisatasu eest). Jõuame Algoa lahe kaldal lõunaranniku idapoolses osas asuvasse Port Elizabethi linna, mida nimetatakse ka sõbralikuks linnaks suurepärase kliima, pikkade liivarandade ja rohkete meelelahutuskomplekside poolest. Majutume hotellis.
 

7. päev WILD COAST ehk METSIK RANNIK

Hommikusöök hotellis. Lahkume Port Elizabethist ning sõidame mööda põllumajanduslikku ning vähem turistlikku piirkonda edasi Wild Coast’i ehk metsiku ranniku suunas, mis oma lahtede ja kanalitega laiub Port Elizabethi ja Durbani vahel. See on maa, mis on aegade jooksul justkui „kadunud olnud“, seetõttu on siit ka kaasaegne moderne elu kaarega mööda käinud. Kohalik elanikkond elab oma argipäeva nagu ta seda on teinud juba sajandeid.
Jõuame oma majutuskohta endises Transkei autonoomses piirkonnas Coffee Bay ehk kohvilahe ääres. Majutume kahel järgneval ööl hotellis. Õhtusöök hotellis.
 

8. päev KHOISANI HÕIM JA HOLE-IN-THE-WALL

Hommikusöök hotellis. Kohaliku teejuhi juhendamisel tutvume khoisani hõimu tavade ja traditsioonidega. Külastame lähedal asuvat küla, kus meil on võimalik kohtuda kohalikega ja uuride lähemalt nende elu-olu kohta. Muuseas – ka Nelson Mandela on just nimelt khoisani hõimu liige.
Pealelõunal on soovijatel võimalus ühineda maastikuautodega ekskursioonile vaatamaks võimsa ookeani poolt kaljusse uuristatud avaust Hole-in-the-Wall (lisatasu eest). Hääl, mida ookeanilained sellesse avausse jõudes tekitavad, on andnud loodusnähtusele khoisani keelse nime esiKhaleni ehk paik, kus on hääl. Õhtusöök hotellis.
 

9. päev SÕIT DURBANISSE

Hommikusöök hotellis. Jätkame oma teekonda ja sõidame Kwa-Zulu Natal’i provintsi. Teel peatume Oribi Gorge rahvuspargis, kus Umzimkulwana jõgi on aja jooksul uhke kanjoni vorminud. Kanjon on 24 km pikk, laiemates paikades paiguti kuni 5 km lai ja kohati 300 m kõrguste kaljuseinadega. Meie edasiseks reisisihiks on täna India ookeani äärne subtroopilise kliimaga Durban. Siit leiab nii kohalikke turuplatse, suveniirimüüjaid tänavatel, rõõmsameelseid kohalikke elanikke kui ka eksootilist kuurorti miljööd koos turvalise liivarannaga. Majutume hotellis.
 

10. päev SUULUDE KÜLA SHAKALAND, ST LUCIA KAITSEALA

Hommikusöök hotellis. Jalutame kaldapealsel, näeme Durbani raekoda ja India linaosa koos kohaliku turuga. Lõuna-Aafrika ehtsat hõngu leiab suulu külades, kus on küla- ja hõimutraditsioonid väga tugevad. Misjonär ning maadeuurija David Livingstone iseloomustab suulusid 19. sajandi keskel nii: ”Suulud on pikka kasvu lihaselised ja ilusa kehaehitusega. Nad paistavad silma energilisuse, julguse ja nutikuse poolest. Üldiselt õigustavad nad täiel määral valgete sõjaväeülemate iseloomustust – “suurepärased metslased”. Meie ringreis jätkub sõiduga Shakaland’i, mis on „elav“ vabaõhumuuseumi taoline suulu küla, kus hoitakse ja tutvustatakse suulude iidseid tavasid, kombeid ja kultuuri. Shaka oli kunagine suulude kuningas ning valitseja. Siin avanev pilt on üsna tõetruu etendus suulude traditsioonilisest eluviisist ning külastajatele tutvustatakse hõimu ajalugu, kombeid, meditsiini. Muuseas – tasub kõrva taha panna, et katmata rindadega suulu naised on vabad ja vallalised, kohalikel abielunaistel on rinnad kaetud ja ööpäevaringselt peas punane müts.
Peale lõunasööki jätkame teekonda ja jõuame St Lucia Wetland Park (Isimangiliso) kaitsealale, mis on maailmatähtsusega märgala ning seega ühtlasi võetud ka Unesco maailmapärandi nimistusse kui Aafrika suurima suudmeala ning oma erakorralise bioloogilise ja ökoloogilise mitmekesisuse tõttu. Siin leidub suhteliselt väikesel maaalal viis erinevat ökosüsteemi. Johtuvalt kaitseala asukohale subtroopilise ja troopilise kliima vahel India ookeani ranniku vahetuse läheduses, leidub siin veealuseid kanjoneid ja liivarandu, metsaga kaetud alasid ja savanni, St Lucia järve piirkond on elupaigaks väga paljudele linnu- ja loomaliikidele, rannal pesitsevad kilpkonnad ning siin peatuvad tohutult suured pelikanide jt lindude kolooniad. Majutume kahel järgneval ööl hotellis St Lucia järve piirkonnas hotellis.
 

11. päev ST LUCIA JA HLUHLUWE RAHVUSPARK

Varane hommikusöök hotellis. Teeme vee-safari St Lucia järve piirkonnas, et uurida lähemalt, kus on jõuhobude, krokodillide ja teiste veeloomade ning rohkete linnuliikide looduslik elukeskkond. Edasi suundume soovijatega (lisatasu eest) juba 4x4 lahtiste maastikusõidukitega Hluhluwe metsloomade kaitsealale. Siin leidub ninasarvikuid, elevante, pühvleid, lõvisid, leoparde, sebrasid, kaelkirjakuid, hüääne, antiloope ja teisi. Keda me oma safari käigus kohtame, seda ei saa ette planeerida, sest „etendusi“ külastajate jaoks ei korraldata. Elu toimib siin loodusseaduste järgi.
 

12. päev ST LUCIAST SVAASIMAALE

Hommikusöök hotellis. Jätkame oma teekonda ning ületades riigipiiri suundume edasi iseseisva Svaasimaa Kuningriigi territooriumile, mis tegutseb iseseisva riigina alates 1968. aastast. Riiki asustavad erinevad hõimud ning iseseisva riigi kujunemine on olnud pikaajaline protsess. Svaaside rahvusgrupp pärineb tegelikult Kesk-Aafrikast ja riigi nimetus tuleneb otseselt praeguse kuninga samanimelisest esiisast Mswatist. Siin hoitakse elus pikaajalisi traditsioone ja oma kultuuri. Suundume läbi Ezulwini ehk Taeva oru kuningriigi pealinna Mbabane piirkonda. Majutume Svaasimaal hotellis. Õhtusöök hotellis.
 

13. päev SVAASIMAALT KRÜGERI RAHVUSPARKI

Hommikusöök hotellis. Külastame kohalikku turgu ning samuti kuulsate svaasi küünalde valmistamise käsitöökoda. Kohtume meistritega, kes voolivad vahast käsitsi värvikaid, aafrika mustritega kaunistatud, küünlaid. Sõidame läbi Svaasimaa ning jõuame taas LAV’i.
Jõuame Krügeri rahvuspargi piirile. See on LAV’i vanim ja kuulsaim rahvuspark, mille asutas juba 1898. aastal Paul Krüger kaitsmaks harukordset loodust ja metsikuid loomi. Siin leidub ligi 250000 imetajat 146st liigist, samuti üle 500 linnuliigi ja umbes 400 erinevat puuliiki. Jõudes pargi territooriumile, teeme väikese ringsõidu bussiga ning meil võib avaneda võimalus silmata juba esimesi metsloomi. Majutume kahel järgneval ööl rahvuspargis lodge-tüüpi hotellis. Õhtusöök hotellis.
 

14. päev KRÜGERI RAHVUSPARK

Varane hommikusöök hotellis. Päikesetõusul lahkume hotellist päevasele safarile rahvuspargis lahtiste 4x4 maastikusõidukitega. LAV’i rahvusparkide uhkuseks on „BIG FIVE“ ehk viis vägevaimat metslooma oma loomulikus elukeskkonnas – nendeks on lõvi, ninasarvik, elevant, leopard ja pühvel. Ei ole võimalik garanteerida, et kõik eelnimetatud metsloomad meie teele sattuvad, siiski hea õnne korral on see võimalik.
Hilisel pärastlõunal saabume tagasi lodge’i, et mõnusalt nautida head seltskonda ja õhtusööki.
 

15. päev MPUMALANGA PROVINTS ja PANORAMA ROUTE, SÕIT JOHANNESBURGI.
LEND JOHANNESBURG-FRANKFURT

Varane hommikusöök hotellis. Suundume läbi Mpumalanga provintsi Lõuna-Aafrika kirdeosas Johannesburgi poole. Mpumalanga provints, mille nime võiks tõlkida „kus päike tõuseb“, köidab meie tähelepanu oma mitmekesise maastikuga. Sõidame mööda Panorama Route’i, mis on oma nime saanud just märkimisväärselt kaunite vaadete poolest Klein Drakensbergi kaljudele. Siin asub ka maailma suuruselt kolmas kanjon – Blyde River Canyon. Vaatame maalilist vaadet Jumala Aknast (Gods Window) 900 m kõrguselt lopsakatele põlismetsadele. Samuti peatume kuulsates vaatekohtades nagu Bourkes luck potholes ja Three rondavels.
Jõuame Johannesburgi, mille areng on alanud koos kulla leidmisega siin piirkonnas alles 125 aastat tagasi ning tolmusest kaevanduste linnast on tänaseks arenenud LAV’i kaubandus- ja finantskeskus.
Meil on aga aeg suunduda Johannesburgi lennujaama. Lend Johannesburg-Frankfurt kell 19:40-05:20(+1) (kohalikud kellaajad).
 

NB! SOOVIJATEL ON VÕIMALIK OMA REISI PIKENDADA VICTORIA KOSKEDE KÜLASTAMISEGA ZIMBABWES! VT LISAINFOT ALLPOOL!

 

16. päev LEND FRANKFURT-TALLINN

Lend Frankfurt-Tallinn kell 13:20-16:45 (kohalikud kellaajad). Tere tulemast tagasi koju!


Reisi hind

3 195 EUR* / 3 365 EUR
49 990,89 EEK* / 52 650,81 EEK

* Soodushind kehtib korduvreisijatele.


Hind sisaldab

* Lennupiletid Tallinn-Frankfurt-Kaplinn ja Johannesburg-Frankfurt-Tallinn.
* Lennujaamamaksud seisuga 30.12.2010. NB! Maksude suurus võib muutuda olenemata reisikorraldajast tulenevalt kütusehinnast maailmaturul ja ametivõimude otsustest.
* Käibemaks
* Majutus väga heades hotellides***/**** koos hommikusöögiga ning muu toitlustus vastavalt programmile (2-in toad, hinnas 13 hommiku-, 3 lõuna- ja 5 õhtusööki).
* Kohaliku bussi kasutamine vastavalt programmile.
* Eestikeelse giidi/reisijuhi teenused, lisaks ka kohalik inglisekeelne reisiesindaja.
* Eestikeelne reisiteenindus ja ekskursioonid kogu reisi jooksul (va lisaekskursioonid ja osad tasulised sissepääsud, vt. infot allpool).


Lisakulud

Lisatasu eest:
* Tervisekindlustus al 42,28 EUR, maksumus sõltuvalt vanusest (kuni 65a, vanematele kõrgem tariif lisainfo reisikindlustuse kohta). Soovitame vormistada ka reisitõrkekindlustuse!
* Lõuna-Aafrika viisa vormistamine u 58 EUR / 907,50 EEK
* 1-se majutuse lisamaks (täpsustamisel)

Valikulised lisaekskursioonid ja tasulised sissepääsud (tasumine kohapeal):
* Gondeltõstuki pilet Table Mountain tippu R 190,00 (3. päev, sõltub ilmastikutingimustest)
* Kirstenboschi botaanikaaed R 40,00 (3. päev)
* Rahvuslik õhtusöök ja trummi show R 500,00 (3. päev)
* Knysna laguuni kruiis R 110,00 (6. päev)
* Monkeyland & Birds of Eden R 180,00 (6. päev)
* Hole-in-the-Wall poolepäevane ekskursioon u. R 200,00 (7. päev)
* Oribi Gorge rahvuspargi loodusmaks (täpsustamisel kohapeal, 9. päev)
* Poolepäevane ekskursioon 4x4 maastikuautodega Hluhluwe rahvusparki R 520,00 (10. päev)
Hinnad on 2010 a seisuga! Hinnad võivad muutuda olenemata reisikorraldajast!


Lisainfo

Kõikidel Lõuna-Aafrikasse reisijatel on vajalik vormistada Lõuna-Aafrika Vabariigi viisa. Viisa vormistamise tasu Germalo Reiside kaudu on u 58 EUR / 907,50 EEK.
Viisa vormistamise tasud lisatakse arvele ning kuulub tasumisele koos viimase osamaksega. Viisa(de) vormistamiseks palume toimetada pass ja muud allolevad dokumendid Germalo Reiside kontorisse.
 

Lõuna-Aafrika Vabariigi viisa vormistamiseks vajalikud dokumendid:

- Pass, kehtiv vähemalt 6 kuud peale reisi. NB! Passis peab olema vähemalt kaks kõrvuti vaba lehte.
- 1 värviline passipilt.
- 1 ankeet. Palume ankeet välja printida aadressilt http://www.dha.gov.za/PDF/immigration/bi-84.pdf (juhul kui Internet Explorer tõrgub dokumenti avamast, sellisel juhul kasutage teisi veebibrausereid näit Google Chrome või Mozilla Firefox). Dokumendi 2 esimest lehte sisaldavad infot viisa taotlemise kohta, need võib kõrvale jätta. Ankeet tuleb täita trükitähtedega ja musta värvi pastapliiatsiga. Vajadusel on ankeedi täitmisel abiks Germalo Reiside kontoris meie reisikonsultandid. Kontoris asub ka täidetud näidisankeet.
- Reisikindlustus kogu viisa perioodiks (koopia). Kellel on reisikindlustus tellitud Germalo Reiside kaudu, siis lisame reisikindlustuse koopia viisataotlusele ise. Juhul kui Teil on eraldi vormistatud reisikindlustus, palune lisada ka kindlustuse koopia.
- Töökoha garantiikiri (inglise keeles), mis kinnitab et töökoht säilib reisi vältel või kiri õppeasutusest (inglise keeles), mis kinnitab et isik saab jätkata õpinguid samas õppeasutuses peale reisilt naasmist või pensionitunnistuse koopia.
- Pangaarve ühe kuu väljavõte (inglise keeles) kas internetipangast või pangast.
 
 

Reisi pikendus Victoria kosed


15. päev JOHANNESBURG, CULLINANI TEEMANDID

Saabudes Johannesburgi sõidame Cullinani ning tutvume maailmakuulsa teemandikaevandusega. LAV on ju maailma kuulsaimate teemantide kodumaa. Maailma tänase päevani suurim, 3106-karaadine, teemant, leiti siin 1905. aastal ning see kingiti LAV’i tollasele ülemvalitsejale, Suurbritannia kuningale Edward VII-le. Hiidteemant lõigati üheksaks suuremaks ja umbes sajaks väiksemaks kivikeseks. Kaks suurimat kivi leidsid tee Briti monarhi regaalidesse. 530-karaadine Aafrika Täht särab monarhi valitsuskepil ja 317-karaadine Cullinan II ehib Briti impeeriumi riiklikku sümbolit, Elizabeth II krooni. Teeme ekskursiooni tänapäevalgi töötavas teemandikaevanduses ning soovijatel on võimalik uudistada kohaliku juveliiri töid. Majutume hotellis.


16. päev LEND JOHANNESBURG-VICTORIA FALLS

Hommikusöök hotellis.  Meil on aga aeg suunduda Johannesburgi lennujaama.
Registreerime ennast Victoria Falls lennule. Jõuame Zimbabwesse ja peale piiriületuse vormistamist majutume kaheks järgnevaks ööks hotellis Victoria Fallsis.


17. päev VICTORIA FALLS ja ÕHTUNE KRUIIS ZAMBEZI JÕEL

Hommikusöök hotellis. Victoria kosk on maailma üks suurimaid koski, kuigi ta ei ole ei kõige kõrgem ega ka kõige laiem. Siiski on Victoria kose puhul tegemist maailma kõige laiemalt ühtlaselt langeva veekardinaga, mille laius on koguni 1708 m. Kosk asub Zambezi jõel, mis on Aafrikas pikkuselt neljandal kohal oma 2700 kilomeetriga. Muuseas – kui Victoria kose veelangus on 108 m, siis kogu jõe pikkuse kohta on langus kokku 483 m. Victoria Kose külastus koos kohaliku teejuhiga. Pealelõunal läheme Zambezi jõe päikeseloojangu kruiisile.


18. päev LEND VICTORIA FALLS-JOHANNESBURG ja JOHANNESBURG-FRANKFURT

Hommikusöök hotellis. Sõidame lennujaama. Lend Victoria Falls-Johannesburg. Lend Johannesburg-Frankfurt kell 19:40-05:20(+1) (kohalikud kellaajad).


19. päev LEND FRANKFURT-TALLINN

Lend Frankfurt-Tallinn kell 13:25-16:50 (kohalikud kellaajad). Tere tulemast tagasi koju!
 

Reisi hind

REISI PIKENDUS Victoria Fallsi: 639 EUR / 9 998,18 EEK
Hinnas sisaldub lisaks:
* Lennupiletid Johannesburg-Victoria Falls-Johannesburg
* Majutus koos hommikusöögiga 1 öö Johannesburgis ja 2 ööd Victoria Fallsis.
* Tasulised sissepääsud, mis programmis märgitud (juhul kui reisiprogrammis ei ole viidatud lisatasule).

Lisatasu eest:
* Zimbabwe viisa Victoria Fallsi külastajatele u 57 EUR / 891,86 EEK
* 1-se majutuse lisamaks (täpsustamisel)
 
Kõikidel reisijatel, kes on tellinud reisi Victoria koskede külastusega, on vajalik vormistada ka Zimbabwe viisa.
 

Zimbabwe viisa vormistamiseks vajalikud dokumendid:

- Pass, kehtiv vähemalt 6 kuud peale reisi.
- 2 ankeeti. Palume ankeedid välja printida aadressidelt http://www.zimembassy.se/consular/visa_application.pdf, http://www.zimembassy.se/consular/visa_form1.pdf (juhul kui Internet Explorer tõrgub dokumenti avamast, sellisel juhul kasutage teisi veebibrausereid näit Google Chrome või Mozilla Firefox). Ankeedid tuleb täita trükitähtedega. Vajadusel on ankeedi täitmisel abiks Germalo Reiside kontoris meie reisikonsultandid. Kontoris asub ka täidetud näidisankeet.
- 2 värvilist passipilti.

Victoria Falls külastamiseks ei ole vajalik vaktsineerimine. Soovitame kasutada malaariatablette terve reisi jooksul. Palume konsulteerida reisimeditsiini kabinetiga.

Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.

PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!


MEELDEJÄÄVAT REISI!
Prindi lehekülg Küsi lisainfot
6 110 600, 6 110 601, 6 110 602, 6 110 604, 6 110 605, 6 110 607, 6 110 608

Germalo Reisid on ETFL liige

Vaata kaardilt